Ceny energie: O projektu


Co u nás najdete?

1. Jednoduché srovnání cen energií

Portál CenyEnergie.cz, člen Skupiny Srovnejto, nabízí uživatelům rychlé a jednoduché srovnání cen energií na trhu. Zapomeňte na složité ceníky dodavatelů, nesrozumitelné vyúčtování cen elektřiny či plynu. Pokud zvládnete klikat myší, můžete si v naší kalkulačce spočítat, kolik byste zaplatili u konkurenčních dodavatelů ve vašem regionu!

Kam pokračovat? Katalog dodavatelů & Katalog tarifů & Kalkulačka.

2. Srozumitelné návody a informace

Nerozumíte některým termínům? Ztrácíte se v nabídce? Nevadí, připravili jsme pro vás desítky článků, které vám vysvětlí všechny otázky v energetice. Krok za krokem vám vysvětlíme proces změny dodavatele, pomůžeme vám rozklíčovat jednotlivé položky faktury za elektřinu a „přeložíme“ vám i konkrétní reklamní taháky jednotlivých dodavatelů.

Kam pokračovat? Články a praktické návody & Slovníček

3. Poraďte si navzájem, zkušenosti čtenářů

Potřebujete další informace? Zeptejte se ostatních uživatelů! Nechte si poradit, srovnejte svou spotřebu a úsporná opatření s ostatními. Nejste si jisti konkrétní nabídkou? Hledáte o vybraném dodavateli další reference? Diskusní fórum Cen energie je pro to nejlepší místo.

Kam pokračovat? Diskusní fórum

4. Nezávislý portál tvořený profesionálními analytiky

Portál CenyEnergie přináší nezávislé a objektivní informace. Není spjat s žádným dodavatelem energie a nenutí čtenáře k bezhlavým změnám dodavatele energie. Portál nabízí veškeré dostupné informace a kalkulačky a je na uživateli, jak se rozhodne. Materiály jsou exkluzivní, připravované vlastními profesionálními analytiky.

5. Citují nás přední média a instituce

Pravidelně poskytujeme vyžádané rozhovory a komentáře například České televizi, Českému rozhlasu, ČTK, předním deníkům a časopisům. Vedle kalkulátoru Energetického regulačního úřadu, Ministerstvo financí ve svém projektu Proč se finančně vzdělávat doporučuje pouze naši kalkulačku elektřiny a zemního plynu. Více ZDE.

Kontakt

Adresa redakce:

Redakce portálu CenyEnergie
Skupina Srovnejto
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 – Karlín

Dotazy na redakci/nabídky spolupráce: redakce@cenyenergie.cz.
Tiskové zprávy prosím posílejte na adresu tiskovky@cenyenergie.cz.

Adresa zákaznické linky:

Srovnejto.cz a.s.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 – Karlín
www.srovnejto.cz

Telefon zákaznické linky: 800 44 44 55