Ceny energie: O projektu


Co u nás najdete?

1. Jednoduché srovnání cen energií

Portál CenyEnergie.cz, člen skupiny NetBrokers Holding, nabízí uživatelům rychlé a jednoduché srovnání cen energií na trhu. Zapomeňte na složité ceníky dodavatelů, nesrozumitelné vyúčtování cen elektřiny či plynu. Pokud zvládnete klikat myší, můžete si v naší kalkulačce spočítat, kolik byste zaplatili u konkurenčních dodavatelů ve vašem regionu!

Kam pokračovat? Katalog dodavatelů & Katalog tarifů & Kalkulačka.

2. Srozumitelné návody a informace

Nerozumíte některým termínům? Ztrácíte se v nabídce? Nevadí, připravili jsme pro vás desítky článků, které vám vysvětlí všechny otázky v energetice. Krok za krokem vám vysvětlíme proces změny dodavatele, pomůžeme vám rozklíčovat jednotlivé položky faktury za elektřinu a „přeložíme“ vám i konkrétní reklamní taháky jednotlivých dodavatelů.

Kam pokračovat? Články a praktické návody & Slovníček

3. Poraďte si navzájem, zkušenosti čtenářů

Potřebujete další informace? Zeptejte se ostatních uživatelů! Nechte si poradit, srovnejte svou spotřebu a úsporná opatření s ostatními. Nejste si jisti konkrétní nabídkou? Hledáte o vybraném dodavateli další reference? Diskusní fórum Cen energie je pro to nejlepší místo.

Kam pokračovat? Diskusní fórum

4. Nezávislý portál tvořený profesionálními analytiky

Portál Ceny energie přináší nezávislé a objektivní informace. Není spjat s žádným dodavatelem energie a nenutí čtenáře k bezhlavým změnám dodavatele energie. Portál nabízí veškeré dostupné informace a kalkulačky a je na uživateli, jak se rozhodne. Materiály jsou exkluzivní, připravované vlastními profesionálními analytiky.

5. Citují nás přední média a instituce

Pravidelně poskytujeme vyžádané rozhovory a komentáře například České televizi, Českému rozhlasu, ČTK, předním deníkům a časopisům. Vedle kalkulátoru Energetického regulačního úřadu, Ministerstvo financí ve svém projektu Proč se finančně vzdělávat doporučuje pouze naši kalkulačku elektřiny a zemního plynu. Více ZDE.

Ceny energie

Podtitul: Posviťte si na operátory

Charakteristika: Nezávislý portál o cenách energií pro každého. Unikátní kalkulačka s jednoduchým srovnáním tarifů elektřiny a plynu v každém regionu České republiky. Nechybí propracovaná nápověda, tipy, profesionální články a diskusní fórum pro čtenáře.

Cílová skupina: Lidé ve věku 20-60 let, kteří se zajímají o oblast úspor energií. Řeší otázku ceny a kvality služeb svých dodavatelů energií, zvažují přechod k novému dodavateli.

Složení cílové skupiny: Muži 60 %, ženy 40 %

Čtenost: 74 546 unikátních návštěvníků (říjen 2012)

Kdo jsme?

xBizon, s.r.o. je společnost profesionálů v oblasti médií, orientující se na tvorbu originálních internetových projektů. Společnost vydává například magazín Nazeleno.cz (www.nazeleno.cz), který je nejčtenějším spotřebitelským webzinem o úsporách energií a obnovitelných zdrojích. Odborní redaktoři magazínu se podílejí i na tvorbě projektu Ceny energie, kde využívají své mnohaleté zkušenosti z oboru a znalosti potřeb běžných uživatelů.

Kontakt

Bývalí spolupracovníci: Jan Morkes, Jiří Kovanda, Barbora Plšková, Jarmila Bajerová, Kamila Hamalčíková, Michaela Vinšová, Jana Poncarová, Martin Archalous, Martin Singr, Karel Murtinger, Marie Leschingerová, redakční tým magazínu Nazeleno
Využíváme redakční systém WordPress, jejž upravil Pavel Michlík.
Design: Pavel Junk

Adresa redakce:

Redakce portálu Ceny energie
Tarifomat, s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 – Karlín

Dotazy na redakci/nabídky spolupráce: redakce@cenyenergie.cz.
Tiskové zprávy prosím posílejte na adresu tiskovky@cenyenergie.cz.

Adresa zákaznické linky:

Tarifomat, s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 – Karlín
www.tarifomat.cz

Telefon zákaznické linky: 800 880 855