• Autor
  Příspěvky
 • #2797 odpověď

  Dominika

  Ahoj, u nás v Řečkovicích byli taky. Když jsem jím řekla, že jsem si ceny srovnala na http://www.topsrovnani.cz, tak si mi ještě dovolili tvrdit, že srovnávače na internetu jsou zloději a ne oni!!! 

  • #2842 odpověď

   Petr Horký

   Zkušenosti s podomními prodejci jsou bohužel špatné. Jde to ale i jinak. Levnější plyn a elektřinu můžete získat přes seriozní energetické poradce (http://www.sonexenergy.cz).

 • #1451 odpověď

  Iveta Nosková

  Tak u nás tady v Brně taky zvonili 2 chlapíci v bílých košilích . Na tričku měli nápis EON. Pak říkali, že jsou z NAFTAŘSKÝ společnosti. Taky chtěli vidět papíry. Nic jsme samozřejmě neukázali a hnali jsme je ze dveří! Že jsou z Eon a že tam máme mít nějakou slevu, ale že se to musí takto dodatečně podepsat. U naší sousedky taky byli a ta jim to podepsala. Prý tam nejsou skryté aktivační poplatky. Já jí řekla, at mi ty papíry ukáže. nebyl tam název Eon , ale najednou LAMA energy. Přitom o Lamě nebyla vůbec řeč a vydávali se za EON.. I když ten jeden chlapík cosi řekl, že je z naftařský společnosti. Už to je zarážející! A jak se říká : Když ptáčka chytají, pěkně mu zpívají! Zdravím Iveta Nosková Brno.

Odpověď na: Vnucování…

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Storno