• Autor
  Příspěvky
 • #23808 Odpověď

  Karel Sovák

  Ano, dealeri od PRE otravuji a musim je pravidelne vyhazovat. Ale co me PRE tedy roztocilo do bela. Pravadel jsem nemovitost a oni mi navzdory memu prani vnutili pevnou sazbu do roku 2018 s tim, ze vypovedni doba je mezi 70 a 50 dny pred koncem smlouvy. Tak to at pocitaji s tim, ze si to pohlidam – uz jsem to dal vsech moznych upozornovacu. A prevedu od nich vsechny sve nemovitosti (dva byty a dva domy). To jeste uvidi!!!! To se jim fakt nevyplati!!!

 • #3480 Odpověď

  Pavel H.

  Chcete-li se vyvarovat podvodných praktik některých podomních prodejců a opravdu zjistit jak lze ušetřit na energiích i jiným způsobem, než je změna dodavatele – navštivte stránku www.cenyenergie.cz – přehledně uspořádané rady jak například zrušit smlouvu s dodavatelem nebo jak s dodavatelem komunikovat.  Přeji hezký den a mnoho trpělivosti  s dodavateli a jejich prodejci.

 • #1552 Odpověď

  kachak

  Dobrý den, už jsem z toho fakt na mrtvici celý prostinec, viceméně každý den u nás zvonil dealer PRE a že je centropol a jiní dodavatelé v konkurzu, bankrotu atd, oháněl se cancem papíru, který by si dokázalo vytvořit  i malé dítě.

  Myslela jsem že od nového roku bude klid, jak je vidět ne, a ne že by slušné odmítnutí již miliontého dealera mělo nějaký efekt? jediný efekt je ten,že jsou navíc dealeři při odmítavém postoji hádaví a drzí, vzala jsem situaci do svých rukou, už pěkně nakrknutá, tak volám na zákaznickou linku 840 550 055 a pul hodiny prostě nic, pak najednou záznamník!!!!!

  Máte podobné zkušenosti s obtěžováním dealerů od PRE v poslední době?

   

Odpovědět: dealeři pre

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">