• Autor
  Příspěvky
 • #2167 Odpověď

  Dana Sýkorová

  S 3-E mám zatím jenom pozitivní zkušenost. V dubnu s převodem nebyl problém, vše zařídili. Téď na podzim dcera omylem zaplatila fakturu, která je placena běžně stálým převodem.Stačilo zavolat na zákaznickou linu a peníze byly do 3 dnů zpět.

 • #2106 Odpověď

  Ing. Lukáš Mikyska

   Dobrý den zastavte se na kanceláři společnsti Optimal-Energy.cz a.s. na křenové 52, Brno. Poradíme Vám, spolupracujeme nejen s 3-e.

  s pozdravem

  Ing. Lukáš Mikyska

  • #2819 Odpověď

   Josef Solil

   Chtěl bych se Vás zaptat na pracovní dobu v Brně , křenové 52 máte za účelem popř. uzavřením smlouvy na dodávku zemního plynu pro domácnost ( přechod od jiného dodavatele )  .

                      Děkuji

 • #2086 Odpověď

  Eva Horáková

  Dobrý den.

  Zkušenosti s 3E mám jen pozitivní. Elektřinu od nich odebíráme už od června, teď od listopadu i plyn. Zatím se nevyskytl žádný problém.

  Doporučuji kontaktovat přímo jejich obchodní kancelář nikoli zákaznickou linku, je to přece jen osobnější. Na stránkách http://www.3-e.cz naleznete telefon na jednotlivé kanceláře, pro Vás bude nejbližší zřejmě to Uherské Hradiště.

  • #2101 Odpověď

   Jenda111

   Protože se snažím pomáhat zoufalým zákazníkům a radit jim tak, jsem vyzkoušel 3E. V neděli jsem vyplnil smlouvu na internetu a pak emailem jsem je požádal o odstoupení z důvodu nesouhlasu se zvýšením ceny.

   Na email mi nikdo neodpověděl, dnes jsem dostal smlouvu s datumem dodávek od 1.3.2012. U Elimonu mě to tak až nevadí, ale dovedu si představit zákazníka Centropolu nebo Bohemia Energy, když je zákazník požádá o odstoupení a oni pošlou výpoveď smlouvy. To by následovala ihned pokuta.

   Pokud chcete změnit dodavatele tak si to raději zařiďta sami a jenom jim to sdělte.

   Ještě něco , na infolinku jsem volal více jak půl hodiny.

   Jenda

   • #3598 Odpověď

    Petr Toman

    <div>Pozor týká se  Bohemia energy</div>
    <div>Dobrý den,</div>
    <div>máme dotaz. Máme s touto dodavatelskou firmou obrovské potíže. Že nejsme sami, víme. Ale nevíme, jak se bránit. Jsou horší než nejhorší lichvář!!!</div>
    <div>Takto jsme začali a už víme, díky, Občanské Sdružení Společná Obrana.</div>
    <div>Pište na můj email k tomuto založený, nebo přímo</div>
    <div>s.glaserova@protipodvodnikum.cz</div>
    <div> </div>
    <div>poctivostinejdaldojdes@seznam.cz                 </div>
    <div>Více zde: Občanské Sdružení Společná Obrana</div>
    <div> <font color="#800080">http://www.spolecnaobrana.net/</font&gt;</div>
    <div> </div>

   • #2109 Odpověď

    RamonCosta

    Zdravím Vás všechny,

    takže musím trochu napravit dobré jméno dodavatele 3E. Je pravda, že se do

    společnosti dovolat, tak to je docela horor (posléze mi to bylo zdůvodněno v poslední době obrovským zájmem o jejich služby – není se co divit, u plynu jsou v současnosti nejlevnější na trhu), ale v pátek jsem jim napsal přiměřeně „výhružný“ e-mail (něco v tom duchu, že svým přístupem šlapou po své prestiži a ztrácí potenciální zákazníky…), který jsem rozeslal na všechny e-mailové adresy dostupné na jejich webu, a vše se rázem dalo do pohybu, a to správným směrem. Téměř okamžitě mne kontaktovala jejich pracovnice – vedoucí zákaznického servisu (Ing. Pavla Mühlbachová – pavla.muhlbachova@3-e.cz), všechno jsme si vyříkali (kde zejména pochybyli), a tato jíž zcela jistě kompetentní dáma vše obratem s omluvou zařídila, opravila výpověď k ELIMONu ke dni 30.11.2011 (poslala mi kopii) a ihned ji odeslala tomuto dodavateli! Pro jistotu jsem ale obětoval 26,- Kč za doporučený dopis a poslal jsem ELIMONu taktéž svoji výpověď ke dni 30.11.2011. Takže se zdá, že je vše na dobré cestě (chce se jen obrnit dostatečnou trpělivostí a výsledek se dostaví) a od 1.12.2011 mi bude plyn dodávat společnost 3E.

    S pozdravem

    RamonCosta

    • #2165 Odpověď

     Marta Tomášková

     Můžu se zeptat, odebíráte již plyn od3E?

 • #2083 Odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  zkušenosti s 3E – Europe Easy Energy můžete najít v našem diskuzním fóru, a to zde: http://www.cenyenergie.cz/zkusenosti-uzivatelu/elektrina-1/questionid_174/europe-easy-energy-zkusenosti.aspx.

 • #1300 Odpověď

  Lucie Zajícová

  Dobrý den, prosím kdo a jaké máte zkušenosti se společností  3-E Europe Easy Energy a.s. plyn i elektřina.

  Jsem z Brna, dá se s nimi někde osobně komunikovat, jsou féroví?

  Děkuji za odpovědi

Odpovědět: 3-E Europe Easy Energy a.s.

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">