• Autor
  Příspěvky
  • #126997 Reply

   Honza Adamec
   Host (Guest)

   Při podpisu smlouvy většinou podmínky nečtu, odrazuje mě to jak jsou dlouhý a z malého písma, mě přes brýle bolí oči. Tady jsem však udělal výjimku, protože byly tvořeny jen jednou A4řkou a zajímalo mě, jak je to možný, že někdo je má tak dlouhý a tady to v pohodě zvládli udělat na jeden kus papíru. Asi takhle, podmínky jsou napsaný normálně a za mě tam teda není moc tich chytrých řečí, který to podle mě jinde tolik natahují. Prostě jasně a stručně… jinde by se mohli od nich učit.

  • #125434 Reply

   Jaroslav
   Host (Guest)

   Férovost je vlastnost, které si u této společnosti vážím.

  • #124321 Reply

   Roman Král
   Host (Guest)

   Za loňský rok jsme u nich měli v pořadí už třetí levnější fakturu, co jsme to k nim nechali dát. Přijde mi, že se nám stihlo vrátit dost peněz, co jsme roky zbytečně někde jinde přepláceli.

  • #123565 Reply

   Jan Ambrož
   Host (Guest)

   My jsme k nim se smlouvami přecházeli postupně a teď už to u nich máme sjednocený 3. sezónu a i přes změny cen v průběhu let, nás stále vycházejí v porovnání dobře.

  • #2167 Reply

   Dana Sýkorová
   Host (Guest)

   S 3-E mám zatím jenom pozitivní zkušenost. V dubnu s převodem nebyl problém, vše zařídili. Téď na podzim dcera omylem zaplatila fakturu, která je placena běžně stálým převodem.Stačilo zavolat na zákaznickou linu a peníze byly do 3 dnů zpět.

  • #2106 Reply

   Ing. Lukáš Mikyska
   Host (Guest)

    Dobrý den zastavte se na kanceláři společnsti Optimal-Energy.cz a.s. na křenové 52, Brno. Poradíme Vám, spolupracujeme nejen s 3-e.

   s pozdravem

   Ing. Lukáš Mikyska

   • #2819 Reply

    Josef Solil
    Host (Guest)

    Chtěl bych se Vás zaptat na pracovní dobu v Brně , křenové 52 máte za účelem popř. uzavřením smlouvy na dodávku zemního plynu pro domácnost ( přechod od jiného dodavatele )  .

                       Děkuji

  • #2086 Reply

   Eva Horáková
   Host (Guest)

   Dobrý den.

   Zkušenosti s 3E mám jen pozitivní. Elektřinu od nich odebíráme už od června, teď od listopadu i plyn. Zatím se nevyskytl žádný problém.

   Doporučuji kontaktovat přímo jejich obchodní kancelář nikoli zákaznickou linku, je to přece jen osobnější. Na stránkách http://www.3-e.cz naleznete telefon na jednotlivé kanceláře, pro Vás bude nejbližší zřejmě to Uherské Hradiště.

   • #2101 Reply

    Jenda111
    Host (Guest)

    Protože se snažím pomáhat zoufalým zákazníkům a radit jim tak, jsem vyzkoušel 3E. V neděli jsem vyplnil smlouvu na internetu a pak emailem jsem je požádal o odstoupení z důvodu nesouhlasu se zvýšením ceny.

    Na email mi nikdo neodpověděl, dnes jsem dostal smlouvu s datumem dodávek od 1.3.2012. U Elimonu mě to tak až nevadí, ale dovedu si představit zákazníka Centropolu nebo Bohemia Energy, když je zákazník požádá o odstoupení a oni pošlou výpoveď smlouvy. To by následovala ihned pokuta.

    Pokud chcete změnit dodavatele tak si to raději zařiďta sami a jenom jim to sdělte.

    Ještě něco , na infolinku jsem volal více jak půl hodiny.

    Jenda

    • #3598 Reply

     Petr Toman
     Host (Guest)

     <div>Pozor týká se  Bohemia energy</div>
     <div>Dobrý den,</div>
     <div>máme dotaz. Máme s touto dodavatelskou firmou obrovské potíže. Že nejsme sami, víme. Ale nevíme, jak se bránit. Jsou horší než nejhorší lichvář!!!</div>
     <div>Takto jsme začali a už víme, díky, Občanské Sdružení Společná Obrana.</div>
     <div>Pište na můj email k tomuto založený, nebo přímo</div>
     <div>s.glaserova@protipodvodnikum.cz</div>
     <div> </div>
     <div>poctivostinejdaldojdes@seznam.cz                 </div>
     <div>Více zde: Občanské Sdružení Společná Obrana</div>
     <div> <font color="#800080">http://www.spolecnaobrana.net/</font&gt;</div>
     <div> </div>

    • #2109 Reply

     RamonCosta
     Host (Guest)

     Zdravím Vás všechny,

     takže musím trochu napravit dobré jméno dodavatele 3E. Je pravda, že se do

     společnosti dovolat, tak to je docela horor (posléze mi to bylo zdůvodněno v poslední době obrovským zájmem o jejich služby – není se co divit, u plynu jsou v současnosti nejlevnější na trhu), ale v pátek jsem jim napsal přiměřeně „výhružný“ e-mail (něco v tom duchu, že svým přístupem šlapou po své prestiži a ztrácí potenciální zákazníky…), který jsem rozeslal na všechny e-mailové adresy dostupné na jejich webu, a vše se rázem dalo do pohybu, a to správným směrem. Téměř okamžitě mne kontaktovala jejich pracovnice – vedoucí zákaznického servisu (Ing. Pavla Mühlbachová – pavla.muhlbachova@3-e.cz), všechno jsme si vyříkali (kde zejména pochybyli), a tato jíž zcela jistě kompetentní dáma vše obratem s omluvou zařídila, opravila výpověď k ELIMONu ke dni 30.11.2011 (poslala mi kopii) a ihned ji odeslala tomuto dodavateli! Pro jistotu jsem ale obětoval 26,- Kč za doporučený dopis a poslal jsem ELIMONu taktéž svoji výpověď ke dni 30.11.2011. Takže se zdá, že je vše na dobré cestě (chce se jen obrnit dostatečnou trpělivostí a výsledek se dostaví) a od 1.12.2011 mi bude plyn dodávat společnost 3E.

     S pozdravem

     RamonCosta

     • #2165 Reply

      Marta Tomášková
      Host (Guest)

      Můžu se zeptat, odebíráte již plyn od3E?

  • #2083 Reply

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   zkušenosti s 3E – Europe Easy Energy můžete najít v našem diskuzním fóru, a to zde: http://www.cenyenergie.cz/zkusenosti-uzivatelu/elektrina-1/questionid_174/europe-easy-energy-zkusenosti.aspx.

  • #1300 Reply

   Lucie Zajícová
   Host (Guest)

   Dobrý den, prosím kdo a jaké máte zkušenosti se společností  3-E Europe Easy Energy a.s. plyn i elektřina.

   Jsem z Brna, dá se s nimi někde osobně komunikovat, jsou féroví?

   Děkuji za odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
Odpovědět na: 3-E Europe Easy Energy a.s.

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">