• Autor
  Příspěvky
  • #191589 Odpovědět

   Jiří Suchánek
   Host (Guest)

   J elikož jsem změnil bydliště ,tak nejsem odběratelem ani plynu ani elektřiny. Suchánek Jiří

  • #182100 Odpovědět

   Odberatel
   Host (Guest)

   Armex nedodržuje smlouvy, jsou to podvodníci. Co nejdříve od nich zmizet. NEDOPORUCUJI. Tváří se jako fér dodavatel, všude samé reklamy a přitom nejsou schopni dodržet fixovanou smlouvu na dobu určitou.

  • #165312 Odpovědět

   Jindřiška Daříčková
   Host (Guest)

   Dobrý den, chtěla bych PODĚKOVAT a zároveň UPOZORNIT na velice RYCHLÉ služby této firmy!!!??? Byt jsme městu předali 25.2.2022 a zároveň požádali o odpojení plynu. Zaslali jsme úmrtní list.Bohužel do dnešního dne tj.21.6. jsme neobdrželi žádné informace o odpojení ani vyúčtování, naopak jsme byli informováni o tom, že provádíme černý odběr plynu. Velice zvláštní jednání. Opravdu asi levnější služby, ale za jakých podmínek.
   S pozdravem Daříčková

  • #155016 Odpovědět

   Martina Hájková
   Host (Guest)

   Špatná komunikace, stálé zvyšování záloh. Nevýhodná smlouva. a pokud jste nezareagovali na dopis, velká chyba. Stálé zvyšování záloh. Byla jsem u společnosti terra group (celorepubliková aukce) Tato společnost vyjednávala na základě plné moci ceny energií. Bez jakéhokoliv upozornění, aby si zákazníci hlídali smlouvy sami přestal Tera Group komunikovat.. Zálohy jsou nyní podle toho jaké jsou současné ceny za nákup. Přitom smlouva na 2 roky měla platit do 4/2023. Nyní pokud chci odstoupit pokuta je cca 50000kč. Nehorázné zacházení s klienty. Zneužití neznalosti ke svému prospěchu.Bylo mi doporučeno odstoupení, protože zálohy už nyní přesahují zvýšení o 120%. Do konce roku by mohlo být až 220%.Je jistější uzavřít smlouvu na stálou platbu na 2-3 roky. Armex určite nedoporučuji!!!!!

  • #156039 Odpovědět

   Josef Melcr
   Host (Guest)

   Nikdo na moje mejly už měsíc nereaguje. Obchodní zástupce dělá mrtvého brouka. Co s tím? 😖

  • #153570 Odpovědět

   Tereza
   Host (Guest)

   Pozor, jsou to podvodníci!!!

  • #153669 Odpovědět

   Vladimir Prikryl
   Host (Guest)

   Ano,spolecnost Armex Energy v zadnem pripade nedoporucuji.Se zakaznikem nekomunikuji,vypovedi ignoruji.Na doporucene dopisy neodpovidaji.Misto aby resili problem do dusledku s tim, kdo jejich elektrinu spotrebovava a dodavku elektriny okamzite prerusili,obraci se vytrvale na byvaleho zakaznika.Pisu byvaleho zakaznika ,protoze na odstoupeni od smlouvy(vypoved ),tato spolecnost absolutne nereaguje.Co umi? Zasilat upominky a vyhrozovat soudnim rizenim.Postoj toho dodavatele vuci me osobe povazuji za vysoce nemoralni.Jsem duchodce,nevylecitelne nemocny.Na tuto spolecnost jsem se obracel v dobe od 1.11.
   2021 pokazde doporucenymi dopisy,na ktere jsem nikdy zadnou odpoved neobdrzel.Nedoplatek jsem nakonec zaplatil za osobu,ktera elektrinu spotrebovala,a kterou Armex Energy nedokazala prinutit stat se jejich zakaznikem uz od 1.11.2021 Teto osobe bylo umozneno nedodat zavcas vsechny potrebne udaje k nove smlouve apod.Prestoze jsem se obratil na Energeticky urad pro spotrebitele,pomoc neprisla.
   Zakonny zastupce p.V.Prikryla

  • #156463 Odpovědět

   Host (Guest)

   Firma ARMEX ENERGY a.s. nedodržuje sjednané ceny a účtuje si co che. Plyn na vyúčtování uvádí v megawathodinách. Zřejmě využívá současné situace a obírá tak zákazníky.

  • #150868 Odpovědět

   Jiří Horký
   Host (Guest)

   Ztotožňuji se s většinou negativních recenzí na Armex energy. V zákonné lhůtě jsem vypověděl smlouvy a světe div se, dělají mrtvého brouka. Na centrále ve Folknářské se nedostanete dál jak do recepce kde vás odkáží na pracoviště pro zákazníky které je dočasně uzavřené (údajně pro nemoc).
   A teď babo raď, nastavení záloh údajně nejde změnit vůbec nevím kde ty částky vzali (hrozí mi dluhová past). Nikdo z Armexu nechce komunikovat.
   Jsem v důchodu nevím kde nato vemu peníze .

  • #151264 Odpovědět

   Eva chowanievova
   Host (Guest)

   Rovněž nespokojenost, zvedli nám zálohy o 250%, proto pro naše dobro… Porušili smlouvu, neodpovídají ani na výpověď ze smlouvy, nejsou schopni si stáhnout ani sipo, prostě nekorektní jednání

  • #150441 Odpovědět

   Dana Riegerová
   Host (Guest)

   Nejsem spokojena s Vámi nastavenými zálohami na odběr el.energie. Já jsem vlastně ani nevěděla od koho budu el.enegrii odebírat, protože to mi vysoutěžila Terra group v rámci „obec občanům“. Jak vlastně odečítáte el.energii? Já jsem ještě nikoho neviděla u mně odečítat energii. Čím víc šetřím, tím mám všechno dražší. Brzo mi bude 73 let a žiju sama v domku v Praze Lochkově. Enegii využívám na svícení (velmi šetřím), na ledničku, televizi a peru jednou týdně (1x) na 30 stupňů. Tak vysoké zálohy přeci nemohu mít. Zavolejte mi prosím na tel *********…

  • #147734 Odpovědět

   Mička
   Host (Guest)

   Armex nedodržuje smlouvy, měl jsem fixaci na dva roky a přezto mě po roce zvýšil radikálně cenu na rozdíl od ostatních dodavatelů s fixní smlouvou. Tohoto dodavatele nedoporučuji.

  • #122795 Odpovědět

   Eliška
   Host (Guest)

   Dejv96: ochotní jsou oproti konkurenci maximálně, v tomto má Armex neskutečně navrch a v neposlední řadě také v cenovém rozdílu

   • #122800 Odpovědět

    Jaromír
    Host (Guest)

    No, zase taková cenová pecka to nebude, jak všichni píšou. Cena 849 Kč/MWh při spotřebě 15 MWh (1415 kubíků) je celkem dobrá, ale ten měsíční paušál 175 Kč bez DPH -to je opravdu pecka, ale v opačném slova smyslu.

  • #120721 Odpovědět

   Petr Novotný
   Host (Guest)

   S Armexem jsem spokojený. Vše funguje tak jak má, ani na zákaznickou linku si nemohu stěžovat. A oproti Eonu jsem opravdu dost ušetřil.

  • #23611 Odpovědět

   Josef Mašek
   Host (Guest)

   po prodeji bytu jsem čekal 7 měsíců na konečné vyúčtování, krom toho bylo španě – sekli se jen o 6 měsíců tzn, strhli mi o 2000 více ze záloh.
   Potvrzuji nekorektní jednání, a varuji vás před nimi.
   Podal jsem i stížnost na ERU.

  • #23423 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Horší společnost jsem nepoznal. Obrovský nepořádek v dokumentech, zákaznická linka naprosto k ničemu, přechod od jiného dodavatele k nim trvá neskutečných 5 měsíců, protože se dokumenty záhadně někde zasekly.
   Následně spousta výmluv, kde odpovědní zaměstnanci tvrdí jak vše chápou, ale ve skutečnosti na vše kašlou.
   Odešel jsem od nich, ale převod na jiného odběratele je opět anabáze na půl roku.
   Jejich zaměstnanci jsou většinou naprosto neschopní jedinci, kteří jen slibují, ale nic nedělají.

  • #22773 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Tak ceny slušný, ale bordel v dokladech to mají, asi by se měli s některými pracovnicemi nebo spíš nepracovnicemi rozloučit. Již téměř 2 měsíce mi posílají vyůčtování za el., ale ještě nedorazila, asi to bude tím, že máme dost přeplatek tak kam by spěchali. Příští období si nastavím zálohy co nejmenší, abych měl nedoplatek a uvidím, jestli budou taky tak laxní.

  • #19311 Odpovědět

   Roman
   Host (Guest)

   Letos k nim přestupuji, tak jsem zvědav. Máte někdo ještě nějaké zkušenosti?

  • #16956 Odpovědět

   Vašek
   Host (Guest)

   Mizím od nich, takový nepořádek jako má Armex Energy v dokladech,platebních kalendářích jsem v životě od žádný firmy nezažil. Protelefonoval jsem fakt hodně pěněz a nejspíš i všechnu úsporu co mi naslibovali. Nedoporučuju!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 18 vláken odpovědí
Odpovědět na: Armex Energy katastrofa

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">