• Autor
  Příspěvky
 • #120721 Odpověď

  Petr Novotný

  S Armexem jsem spokojený. Vše funguje tak jak má, ani na zákaznickou linku si nemohu stěžovat. A oproti Eonu jsem opravdu dost ušetřil.

 • #23648 Odpověď

  Marc

  Well, very good post with informative information. I really appreciate the fact that you approach these topics from a stand point of knowledge and information. This is the first time, I visited at your site and became your fan. You are bookmarked. Please keep on posting.
  retail consultancy

 • #23611 Odpověď

  Josef Mašek

  po prodeji bytu jsem čekal 7 měsíců na konečné vyúčtování, krom toho bylo španě – sekli se jen o 6 měsíců tzn, strhli mi o 2000 více ze záloh.
  Potvrzuji nekorektní jednání, a varuji vás před nimi.
  Podal jsem i stížnost na ERU.

 • #23423 Odpověď

  Petr

  Horší společnost jsem nepoznal. Obrovský nepořádek v dokumentech, zákaznická linka naprosto k ničemu, přechod od jiného dodavatele k nim trvá neskutečných 5 měsíců, protože se dokumenty záhadně někde zasekly.
  Následně spousta výmluv, kde odpovědní zaměstnanci tvrdí jak vše chápou, ale ve skutečnosti na vše kašlou.
  Odešel jsem od nich, ale převod na jiného odběratele je opět anabáze na půl roku.
  Jejich zaměstnanci jsou většinou naprosto neschopní jedinci, kteří jen slibují, ale nic nedělají.

 • #22773 Odpověď

  Jana

  Tak ceny slušný, ale bordel v dokladech to mají, asi by se měli s některými pracovnicemi nebo spíš nepracovnicemi rozloučit. Již téměř 2 měsíce mi posílají vyůčtování za el., ale ještě nedorazila, asi to bude tím, že máme dost přeplatek tak kam by spěchali. Příští období si nastavím zálohy co nejmenší, abych měl nedoplatek a uvidím, jestli budou taky tak laxní.

 • #20107 Odpověď

  viagra
 • #19311 Odpověď

  Roman

  Letos k nim přestupuji, tak jsem zvědav. Máte někdo ještě nějaké zkušenosti?

 • #16956 Odpověď

  Vašek

  Mizím od nich, takový nepořádek jako má Armex Energy v dokladech,platebních kalendářích jsem v životě od žádný firmy nezažil. Protelefonoval jsem fakt hodně pěněz a nejspíš i všechnu úsporu co mi naslibovali. Nedoporučuju!

Odpovědět: Armex Energy katastrofa

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">