• Autor
  Příspěvky
  • #129686 Odpovědět

   J.Mach
   Host (Guest)

   Zjišťoval jste si už u nich někdo kalkulaci s vlastním vyúčtováním, jak to vychází? Já nemám ještě papír za loňský rok doma, tak se mi tam nechce posílat neaktuální. Ale myslím si, že s tou spotovkou to musí vycházet při cenách co jsou teď dobře.

   • #129933 Odpovědět

    Ondřej Houda
    Host (Guest)

    No nemám to přímo od nich, u nich jsem to ještě nepoptával, ale dělal jsem si všeobecnou kalkulaci elektřiny na srovnávači tzb-info  a tam jsem měl na rodinném domě s dvoutarifní sazbou D25d slevu při roční spotřebě NT 1,32MWh a VT 3,36 MWh přes 2000,- korun, takže si myslím, že při mojí spotřebě to vychází dobře.

  • #129507 Odpovědět

   Kryštof
   Host (Guest)

   Za cenu podle stavu na burze, si myslím, že to smysl dává, protože není ničím dalším ovlivněná a taky vzhledem k tomu, že je to novinka se hodí smlouva na neurčito, kdy to lidi podle mě budou chtít ze zvědavosti vyzkoušet. Pro mě už je plus jen to, že se tím takto někdo vůbec zabývá a myslí i na prostředí kolem nás.

  • #129430 Odpovědět

   Honza
   Host (Guest)

   Toto mě celkem zaujalo i když jsem se vyloženě zelenou energií nikdy nezabýval. Hledám si kam bych převedl nově elektřinu a tento projekt jí má ve svém konceptu za poměrné dobrý peníze ze spotového trhu se smlouvou na neurčito. Elektřiny máme větší spotřebu, protože nám slouží i k topení, tak by to pro nás i smysl dávalo, co si o tom myslíte?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: bezDodavatele zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">