• Autor
  Příspěvky
  • #150625 Odpovědět

   Momordem
   Host (Guest)

   zithromax without a doctor’s prescription [url=https://azithromycintok.com/]antibiotic azithromycin z pack[/url] zithromax http://azithromycintok.com/

  • #150621 Odpovědět

   Optonry
   Host (Guest)

   azithromycin prescription cost [url=https://zpackus.com/]azithromycin over counter walmart[/url] azithromycin tablets 500mg urethra pain

  • #23402 Odpovědět

   Martin
   Host (Guest)

   Nejvíce aktuální info jsem k nim našel zde http://kalkulackaenergie.com/right-power-energy-recenze/

  • #23177 Odpovědět

   Lucie
   Host (Guest)

   Dobrý den, máte nějaké aktuální informace o této společnosti?

  • #19152 Odpovědět

   Vítězslav Majer
   Host (Guest)

   Zástupce společnosti RIGHT POWER energy namluvil mamce že je od RWE a nechal ji podepsat údajný doklad o stěhování ředitelství RWE. Údajně to velice spěchá a proto ji nemůže nechat dokument k prostudování Ve skutečnosti se jednalo o smlouvy na dodávku plynu a elektřiny. Nenechal jí ovšem žádnou kopiji těchto smluv. Za odeslání jedné kopie smlouvy si účtůjí více než 1000 Kč. Varujte prosím všechny své starší známé o tomto druhu podvodu. Je to cílené na důchodce.

  • #14919 Odpovědět

   Miroslav Hruška
   Host (Guest)

   Dobrý den , zapojte se také do diskuze na http://energetikaporadenstvi.eu a podělte se také o své zážitky .

  • #13098 Odpovědět

   Ondřej
   Host (Guest)

   Pokud chcete skutečně ušetřit koukněte na sforp.cz..
   ušetřili jsme lidem přes 2 mil. kč při průměrné úspoře 27 % (z toho co ovlivňuje dodavatel) nikoliv jen silová elektřina

  • #9762 Odpovědět

   Láďa
   Host (Guest)

   POZOR….chovaj se jak exekutorská firma …..Nezaplatil jsem včas doplatek 300 Kč….ano moje chyba Když jsem však viděl upomínku a poplatek 500 kč za ni nestačil jsem se divit….Když už někoho maj v síti chovají se jak supy !!!

  • #8802 Odpovědět

   Iveta
   Host (Guest)

   V současné době je společnost BICORN jedna z nejdražších na trhu, takže o úspoře nemůže být ani řeč. Pro získávání nových zákazníků si sjednává různé neprověřené firmy, kteří pod záminkou zisku takto klamou lidi. Navíc jsme měli i problémy s vyúčtováním a proto jsme přešli na společnost ELIMON a nejsou s ní žádné problémy. Ve skutečnosti je jedno, kterému obchodníkovi platíte, protože u změny dodavatele je podstatná pouze cena za silovou elektřinu. Ostatní položky které máte naúčtované na faktuře jsou u každého obchodníka stejné. Obchodníci přeúčtovávají tyto poplatky dominantnímu distributorovi, dle lokality (ČEZ, E.ON, Pražská energetika).

  • #3956 Odpovědět

   trhač
   Host (Guest)

   Zdravím všechny,

   Přišel mi od Bicornu dopis s poděkováním za dlouholetou přízeň a s věnováním tří měsíců silové energie zdarma. K uplatnění slevy je potřeba podepsat přiložený dodatek. V dodatku je nejen výše uvedená sleva, ale i změna smlouvy z doby neurčité na dobu určitou a sice 36 měsíců a po uplynutí této doby s automatickou prolongací o jeden rok. 

   Máte někdo s touto nabídkou zkušenost ? Je výhodná ?

   Díky za Váš názor … Trhač 

   • #3973 Odpovědět

    jana
    Host (Guest)

    Není to výhodný – protože Vás zavazují u sebe zůstat tři roky. Co když cena el. energie klesne? Navíc cena za silovou energii – to je téměř nejnižší položka z toho co platíme. Takže se podívejte na vyúčtování a přečtěte si, kolik je to asi peněz za tři měsíce silové energie.  Nejhorší na tom dopisu od nich je, že Vás v něm vůbec neupozorňují, že s Vámi mění tak důležitou součást smlouvy – změnu trvání z doby neurčité na dobu určitou a to na 3 roky!!! Berou Vám možnost od nich po tři roky odejít. Když se podíváte na nabídky konkurence, najdete i výhodnějšího a lacinějšího dodavatele.

    Společnost Bicorn, která je mimochodem slováků, se svým dopisem chová nesolidně a podle mého názoru jde o klamavou praktiku. Hodně mě zklamali.

    • #3989 Odpovědět

     trhač
     Host (Guest)

     Tak určitě mi bylo jasné, že to bude nabídka dle hesla nechcem slevu zadarmo !!! Dle mého názoru by bylo férové, kdyby nám přišel dopis, že nám dávají 3 měsíce silové energie zadarmo a tečka. Samozřejmě, že pod čarou uvést, že se mění obchodní vztah z doby neurčité na dobu určitou – tři roky – docela hustý trik, ale z jejich pohledu, co kdyby se někdo chytnul. A já věřím, že se najdou takoví lidé, kteří na slovo sleva slyší a že to podepíší …. Bohužel ta silová energie dělá cca 1/3 hodnoty celkové faktury za elektřinu takže úspora nic moc. Na druhou stranu, kdo z nás má křišťílovou kouli, aby odhadl budoucí cenu energie, takže to mají opět moc dobře spočítané co se jim vyplatí ……

   • #3960 Odpovědět

    Tereza
    Host (Guest)

     Zdravím, také jsem dostala tento dopis, u Bicornu jsem už asi 10 let a zatím bez problému, zatím jsem nepodepsala, informuji se a sbírám informace a narazila jsem na tuto diskuzi a koukám 🙂

  • #3935 Odpovědět

   katka
   Host (Guest)

   Dobry den, vidim zde vase negativni reakce a trochu me zarazeji, jak ventilujete svou nespokojenost aniz byste se kolikrat zamysleli nad svou chybou. 

   Zastupce spolecnosti BICORN me oslovili pred dvema lety. Nejdrive mi spocitali podle vyuctovani usporu a pote mi predlozili smlouvu k podpisu. Na rozdil od nekterych z vas zde jsem si smlouvu dukladne procetla, to, co me zajimalo mi bylo zodpovezeno a o vic jsem se nemusela strarat. BICORN prevedl muj byt pod sebe bez jakychkoli komplikaci z jejich strany (opominu to, ze pokud nejake problemy vznikly, bylo to ze strany spolecnosti CEZ), po dvou letch jsem usetrila na elektrine nekolik set. Navic mi nyni prisel ze spolecnosti dopis, kdy mi davaji technickou asistenci jako stalemu klientovi zdarma.

   S touto spolecnosti jsem spokojena, lide z BICORNU mi prisli vzdy vstricni a ikdyz se mi stalo, ze z duvodu spatne navedeneho SIPA jsem neplatila zalohy, vysli mi vstric.

   U BICORNu jsem a zustanu jako zakaznice a vsem tuto spolecnost mohu doporucit. A vam ostatnim bych vzkazala jednu vec – ctete si, co vam strkaji k podpisu, obcas se zajimejte o zakon, ceny elektriny a plynu, pokud neverite, ze eny pro vas jsou nejvyhodnejsi, nechte si vypocitat nabidku i jinde – to je prece vase svobodna volba a pak az ventilujte realne informace a nevytahujte na svetlo svoji vlastni hloupost.

    

   • #3967 Odpovědět

    jana
    Host (Guest)

     Opravdu je dobré číst, co nám kdo dává podepisovat. Od Bicornu odebírám elektřinu, neměla jsem s nimi problém. Ovšem s dopisem, ve kterém mi slibují slevu a pak se v dodatku dočtu, že se zavazuji odebírat elektřinu tři roky, tím mě neuvěřitelně vytočili a díky tomu od nich odcházím. Ono totiž nic moc u nikoho neušetříte, v normální domácnosti jde max o dvě tři stovky. Jde mi hlavně o to, jak se mnou společnost jedná. Dopis Bicornu je sprosťárna!!!!

  • #3779 Odpovědět

   Lukáš
   Host (Guest)

    Moje matka měla elektřinu u Bicornu a plyn u RWE, když zemřela tak u Bicornu stačilo poslat kopii úmrtního listu a snížili mi zálohy o 500,- a u RWE to je problém, honí člověka s papírovaním, nutí ho vyplňovat, běhat atd… Takže co se jednání se zákazníkem týká, tak vyhrává Bicorn…

  • #3470 Odpovědět

   Dorothea
   Host (Guest)

   Náhodou jsem se podívala na tyhle stránky a jsem docela v šoku. Já jsem u Bicornu asi 3 roky, jsem nadmíru spokojená, teď  zrovna mně přišel přeplatek na elektř. 3.000,-. Je fakt, že jejich obch. zástupce mě tenkrát lehce přesvědčil, vůbec jsem netušila, do čeho jdu, firmu jsem vůbec neznala, ale nebyl s nimi nejmenší problém. Zato před týdnem mě doslova zblbl obch. zástupce Čes.energ. centra, podepsala jsem smlouvu na odběr plynu, ale co jsem se o nich dověděla od známých a z internetu, hned jsem smlouvu písemně vypověděla, tak snad nebude problém.

   • #3772 Odpovědět

    Marta
    Host (Guest)

    Minuly rok ma znama přešla k Bicornu.A to podotykám platí 4700 kc měsíčně a tento rok doplacela 14000 kc jak to sama chudak ma utahnout ,když má jenom starobní duchod.Odešla od RWE A TED TOHO DOST LITUJE….,protože při odchodu dostala přeplatek 14000 kc.

    • #8954 Odpovědět

     petr kysela
     Host (Guest)

     Dobrý den, pročetl jsem si docela pečlivě diskuzi a koukám, že po letech, kdy je trh liberalizován, stále lidé nechápou základní principy tohoto obchodu. Našel jsem tu pár velmi rozumných a pár naprosto diletantských reakcí a názorů. Obecně se dá rozdělit diskuze do dvou krabic od bot. Na jednu bych napsal „Vše před podpisem“ na druhou „cokoliv po podpisu“. To, že se lidé představují jinak než pak reálně vystupují a konají, je skutečně jediný podvod, kterého se mohou dopustit a fyzicky zákazníka, který nemá žádný slevový program poškodit nemohou. Každopádně je to špatně a nikdo by neměl tvrdit, že pracuje pro firmu „A na trhu“ za účelem dostat se k Vám do bytu a získat důvěru a ve skutečnosti pracovat pro firmu B a nebo „C na trhu“. To je opravdu svinstvo. Na druhou stranu je spousta tupých a debilních lidí, kteří nedokáží nic víc než nadávat na svého dodavatele a drahotu a představa změny je něco jako oznámení rakoviny od lékaře. Změna dodavatele je tak něco přirozeného a normálního jako to, že si uděláte na neděli jiný oběd než jste dělali na tu minulou..Problém je, že si ale musíte udělat takový oběd aby Vám obě dvě neděle chutnal. A to znamená nechat si od energetika spočítat co je pro Vás výhodné a nejlépe to také celou smluvní dobu dozorovat. Pak eliminujete přiblblé pohledy na vyúčtování s pocitem že máte vysoký nedoplatek a nebo nízký přeplatek. Celkově totiž jedna pravda je daná….Lidé kteří tady v té zemi od roku 2005 běhají plot od plotu a panelák po paneláku docílili svou mravenčí a neskutečně stresující prací to, že od letoška je ČEZ a RWE naprosto průměrným dodavatelem v ceně. A mně v tomto mrzí jediné. Tuhle slevu si zaslouží pouze ti lidé co na tom denně pracují a ti zákazníci, kteří to svým přechodem k jiné firmě umožnili. Být na mně, tak uzákoním slevový program povinně pro každou společnost a každého klienta, který přejde a změní dodavatele a náklady na administrativu bych hradil z přebytků těch co naopak nemají o nic zájem před každým zavírají dveře a každej je pro ně podvodník a otrapa. Takového zákazníka bych nechal sedět na ceníku z roku 2009-10 a zdražoval mu dokud by nežebral o změnu dodavatele on sám. Většina haní obchodní zástupce a každý je podvodník, ale pravda je hodně daleko od takových obvinění. Nicméně ctím demokratickou soutěž a i blbec má právo svítit a topit plynem, takže tyto lidi bych odměnil za věrnost pěkným nákladem na záda v podobě pořádně předražené ceny.. Jinak platí jako ve všem jiném, Nikdy nepodepisujte nic na místě a nechte si to projít hlavou a nebo to zkonzultujte s odborníkem. Volá mi denně několik lidí jestli to či ono není past a bohužel praktiky obchodních manažerů velkých firem typu Bohemia energy a centropol anebo LAMA, EON a dalších a dalších jsou jasné….Vše pro zachování smlouvy a maximálně znepříjemnit pravdě a konkurenci život. Dodavatelé vedou válku kde naše republika je bitevním polem a střelivem jsou zákazníci, se kterými po sobě firmy pálí hlava nehlava a nezajímá je, jaký stres a zranění tím klientovi způsobují….A to je jediné co tady má skutečně smysl obhajovat….Lidi kteří platí to jsou vládci trhu, ale jsou malincí mají strach, nemají zkušenosti a nechápou souvislosti. A tohle až se změní, tak se trh vyčistí jako zanešená řeka….Čili ponaučení na závěr…Změnit dodavatele určitě ano ale s rozumem a konzultací předem a neměnit na roky s fixací….Přeji všem pěkný rok 2014 se spoustou energie. petr kysela.

    • #3776 Odpovědět

     Srix
     Host (Guest)

     Podívejte se na vývoj ceny v roce 2011 – došlo ke zdražení z 800,- na 1100,- (bez DPH) a to od května do prosince 2011. Zálohy zustaly stejné a v letošní sezoně se tento nárůst projevil v plné výšši- v celé topné sezoně a ne jen v její části. Navíc se do spotřeby promítla dlouhá zima, která celkovou spotřebu navyšuje.

     Nemíním se zastávat Bicornu, ale za toto navýšení může v plné míře právě RWE. To je na trhu price-maker (cenotvůrce). Pokud by byla Vaše známá u RWE s největší pravděpodobností by zaplatila ještě víc. Nedopatky okolo 10.000,- jsou v letošní topné sezoně poměrně běžné.

     Srix

     • #13097 Odpovědět

      Ondřej
      Host (Guest)

      pokud chcete skutečně ušetřit koukněte na sforp.cz, ušetřili jsme lidem už 2 mil. Kč, při průměrné úspoře 27 %.. bicorn určitě není solidní dodavatel..

     • #3780 Odpovědět

      Ivetta
      Host (Guest)

       Od Bicorna odebiram elektřinu už třeti rok,zalohy byli vysoké se mi zdály, 1200Kč,ale nijak jsem to ne řešíla,ale stalo se tak že jsme se přestihovali a v bytě půl roku nikdo nebydlel,zalohy jsem přesto  platila dál,říkala jsem manželoví,že nam to vrati všechno po vyučtovani,a my ty penize utratime na dovolenou.Když jsem dostala vyučtovani malem dostala infarkt,vraceli jenom dva tisice,a zalohy sniželi na 900,navic za obdobi od 1.1.1013 do 14.5.2013 naučtovali nam 3000,a v tuhle dobu v bytě nikdo opravdu nebyl,byli jsme tam jednou zkontrolovat,ani lednička nebyla zapnouta.Jsem v šoku,chcy podat na ních trestni oznameni

      • #3965 Odpovědět

       Zdeněk
       Host (Guest)

       Dobrý den,
       nevím jestli je to moudré, pokud nejste doma a neodebíráte elektřinu tak stále platíte elektroměr, jističe
       a rezervaci el.proudu kteruou jste si nasmlouvala. I když neberete celý rok proud ,stejně zaplatíte. A to platí u všech kdo dodává elektřinu. Jenom je potřeba zjistit kolik ten paušál je.

       • #3966 Odpovědět

        Zdeněk
        Host (Guest)

        Ještě dodám,čím silnější jistič tím se platí víc paušal.
        Jde především o to přečíst si smlouvu a vědět co chci.
        Není dodavatel aby nebyli nedostatky.
        Jsem u Bicornu dlouho a letos mi končí smlouva a podepíšu znovu, nemám problém.
        Čet jsem jak někdo nezaplatil zálohu a chtějí po něm pokutu. Vážený pane podepsal jste smlouvu ? A četl ji?

      • #3901 Odpovědět

       Majkl
       Host (Guest)

       Paní Ivetto, evidentně jste nepochopila ani to nejmenší, za co se platí ve faktůře za el.energii. Samotná spotřeba el.enerie je 30% z celkové ceny a tu opravdu platíte dodavateli, ve vašem případě Bicornu. Zbytek jsou poplatky za dopravu el.en.,  hodiny a další srandičky a ty Bicorn ze zákona přeposílá ČEZu. Ve výsledku tedy podejte tr.oznámení na ČEZ. Je to jako byste si u pošty pronajala POBox schránku s měsíčním paušálem třeba 200Kč, 2 měsíce vám tam nepřišla žádná pošta a vy chtěla žalovat poštu, že od vás neoprávněně inkasovala každý měsíc 200Kč. Přemýšlejte a hlavně ČTĚTE SI TY SMLOUVY, než je podepíšete. Máte v hlavě mozek k používání!!!

      • #3781 Odpovědět

       Srix
       Host (Guest)

       Cena silové energie (elektřiny jakotakové) tvoří v celkové cene pouhých 30%. Něco rozdíl v dopravě, než podáte trestní oznámení doporučuji kalkulačku, a projít si ceník s fakturou a počítat…

       Srix

     • #3777 Odpovědět

      srix
      Host (Guest)

      Mimochodem, přeplatek má za dobu kdy neměla spotřebu a spoří si na zimní období. Ty peníze si má dát do štrozoku a připravit na dorovnání platby, za období zimy kdy je největší spotřeba, tedy okolo 80% celkové spotřeby…..

      Srix

  • #3411 Odpovědět

   Marius
   Host (Guest)

   BICORN nebrat. nezaplatíte-li měsíční zálohu za elektřinu včas, vystaví vám upomínku a vymáhají po vás poplatek (pokutu) 500Kč za upomínku

  • #3238 Odpovědět

   XXX
   Host (Guest)

   Bohužel dnes jsem měl tu smulu že jsem musel řešit smlouvy paní na infolince velice arogantní že prý pokud má babička občanku tak ví co podepisuje a je to nezajímá. Smlouva zrušit nejde a basta. Přesně agobantní jednání jako Chrenek

  • #3118 Odpovědět

   adéla
   Host (Guest)

    S Bicornem jsem velice spokojená, dodrželi co řekli a při mé spotřebě mi vracejí hezké peníze.

   • #3774 Odpovědět

    Srix
    Host (Guest)

    A jste spokojená jako Adéla nebo jako Petr…. IP adresa :-DDDDDD

   • #3358 Odpovědět

    krizova3
    Host (Guest)

    Muzete mi rict jak ste spokojena s bicornem ?Kolik platite zalohy atd.velice děkuji

    • #3628 Odpovědět

     polakova alena
     Host (Guest)

      U Eonu jsem platila zálohy 1400 dobírala jsem 5000,ovšem dva pánové mě oblbli,ano jsem tele,a přešla jsem k Bicornu,nyní musim platit zalohy 3000kc abych nemusela doplácet.u Bicornu jsem 3měsíc,zalohu platím 2000kc a doplácím 5000kc,podotykám,že to je za necelé 3měsíce vyučtování.Jsou to podvodníci a určitě to tak nenechám.

     • #3894 Odpovědět

      Anna
      Host (Guest)

      BYLA JSEM LÉTA U EONU.TAKÉ JSEM SE NECHALA ZBLBNOUT.U EONU JSEM PLATILA CELKEM ROČNĚ 15-18 000,- NO A U BICORNU PLATÍM ROČNĚ 38 000,-KČ NECHALA JSEM SI UDĚLAT INSPEKCI ELEKTOMĚRU A NESTAČILA JSEM SE DIVIT.ÚČTUJÍ NÁM O 20 000,-KČ VÍC.A JEŠTĚ PERLIČKU! NAJEDNOU NÁM NAŘÍDIL.ZÁLOHY 3200,- MĚSÍČNĚ ANIŽ BY NÁM DALI NOVOU SMLOUVU.NERESPEKTUJI TO !!!!TAKŽE,NÁS V PONDĚLÍ VYPNOU.JÁ TO TAK NENECHÁM,JELIKOŽ Z NAŠÍ STRANY SMLOUVA PORUŠENA NEBYLA !UŽ JSEM VOLALA TELLEVIZI,ABY MĚLI TAKOVÍ NAJIVNÍ LIDÉ JAKO JÁ ,PŘEHLED S KÝM MAJÍ TU ČEST!!!!!JSOU TO GAUNEŘI A VYDĚRAČI!!!!V JEJICH VYUČTOVÁNÍ SE NEVYZNÁ ANI ODBORNÍK!RADĚJI BUDU PÁR DNÍ BEZ ELEKTŘINY NEŽ BÝTÉ SPOLEČNOSTI.JEDINĚ CO MĚ HRAJE DO RUK JE TO ŽE MĚ KONČÍ S NIMA SMLOUVA.ZA JEJICH NEKALÉ PRAKTIKY TO MUSÍ NĚKDO ODNÉST,ALE NE MY SPOTŘEBITELÉ.

   • #3349 Odpovědět

    Lenka
    Host (Guest)

    Dobry den pisete ,ze pri vasi spotrebě vam vraceli penize ,muzu vidět kolik platite za elektrinu a plyn zalohu a za co vam vraceli?děkuji za odpověd.

  • #2509 Odpovědět

   Mezon
   Host (Guest)

   Mám s firmou osobní zkušenosti, máme s nimi momentáně už rok uzavřenou smlouvu.

   Dříve jsme byli u ČEZu a platili jsme měsíčně pohyblivou cenu elektřiny, většinou se částky pohybovaly v číslech 1400,1500,1800,1200. Na konci roku nám vždycky přišel nedoplatek alespoň 500 až 1000 Kč.

   S Bicornem platíme 1300 měsíčně. Teď nám po roku smlouvy přišlo konečné vyúčtování a poslali nám přeplatek 4750Kč.

   Bicorn s námi jednal docela seriózně. Smlouvu jsem četl písmeno po písmenu a nenašel jsem v ní podezřelé body jako rozhodčí doložku apod.

   Kdyby se mě někdo zeptal jestli má zkusit Bicorn, tak bych mu to jen doporučil. My jsme to zkusili a jsme zatím velmi spokojení.

   Mimochodem ČEZ cíleně varuje před všemi alternativními firmami jen pro jistotu, aby nepřišel o zisky. My mu s radostí unikáme.

   • #3356 Odpovědět

    krizova3
    Host (Guest)

    Dobry den,jake mate zkusenosti s Bikornem:?

   • #3335 Odpovědět

    Lenka
    Host (Guest)

    Dobry den,musim se ted rozhodnout zda stornovat vypoved s bohemia enerzi a jit do bicornu .Jake mate zkusenosti vy prosim poradte mi -děkuji -krizova

   • #2682 Odpovědět

    serak11
    Host (Guest)

    Máte naprostou pravdu. Jsem také u BICORNU a kamarád taky a máme jen dobré zkušenosti. ČEZ od tohoto roku nevrací přeplatky což se mi nbelíbí ale NEDOPLATKY chce uhradit okamžitě do 15 dnů a fa BICORN vyplácí přeplatky v pohodě a nedoplatkem vám nevyhrožují exekucí ba naopak snaží se vám vyjít max vstříc a dá se s něma domluvit. Toto je ale můj názor a druzí ať si říkají co chtějí já za sebe fa BICORN jen mohu doporučit. ČEZ JSOU ZLODĚJI!!!!!

    • #3432 Odpovědět

     Tomáš
     Host (Guest)

     to si děláte jen srandu néé na jednu stranu píšete jak vám vrací tisíce a na druhou stranu trvrdíte jak sou super protože když máte něco doplácet tak se snaží vám vyjít max vstříc a dá se s něma domluvit tak tomu moc nerozumím jak to víte že to tak je když vám jen pořád vrací peníze asi se to jen domníváte nebo jsem asi blbec ktej to nechápe a myslí si že tu někdo lže 😀

    • #3357 Odpovědět

     krizova3
     Host (Guest)

     Muzete mi napsat jake mate zkusenosti s bicornem?děkuji

    • #2721 Odpovědět

     Pavlína
     Host (Guest)

      Odebírám také od Bicornu,mohu potvrdit dobré zkušenosti,Když jsem potřebovala změnit zálohu zavolala jsem a hned mi to zvedla paní,přeplatek 2600 mi vrátili a mám svého poradce na kterého se můžu obrátit kdykoliv.

     Drápalová

   • #2510 Odpovědět

    Mezon
    Host (Guest)

    Omlouvám se, špatně jsem si zapamatoval čísla, ta částka je 3650 Kč.

  • #2397 Odpovědět

   Jitka
   Host (Guest)

   Na tuto společnost si prosím dávejte velký pozor!!!! Nejde jen o jejich obchodní praktiky, kterými Vás nutí k podpisu smlouvy, podpisu se ještě vyhnout můžete, ale jejich jednání v okamžiku, kdy jste jejich klientem, je otřesné…!

   Zažila jsem situaci, která hraničí s hyenismem – po smrti svého tatínka, který od společnosti Bicorn energii odebíral, jsem ihned ukončila výpovědí poštou jeho odběr. Ještě měsíc po té mi společnost tvrdila, že výpověď neobdrželi (je mi jedno, jestli ji ztratili, nebo zapřeli). Následně jsem ji poslala e-mailem i podacím lístkem jako potvrzením, že jsem odeslala – okamžitě mi smlouvu zrušili – ale s tím, že mi (měmu mrtvému otci) samozřejmě celý měsíc neoprávněně vyúčtovali. Následně mi včera obratem došla složenka na mé jméno (protiprávně!!!), abych doplatila energii za leden!!! Celé je to v rozporu se zákonem, nemohou takto postupovat, když nebyl stanoven dědic, o vše se musí přihlásit jako o dluh v dědickém řízení, nehledě na to, že to žádný dluh není, protože smlouva byla vypovězena mnohem dříve, než oni to pro svůj bordel pochopili. Nejde mi o to, že mě okrádají, ale o to, jak se v případě úmrtí mé blízké osoby chovají, jak mi sprostě lžou, pak mi ještě výsměšně protiprávně pošlou složenku a drze si myslí, že poslušně sklapnu podpadky a zaplatím.

   Dobře si rozmyslete, jestli chcete dělat hlupáky takovým společnostem!

   Přeji Vám všem lepší zacházení a zkušenosti. Jitka

   • #3900 Odpovědět

    Majkl
    Host (Guest)

    Paní Jitko, tak nějak jsem nepochopil, na co že si to stěžujete. Když váš otec zemřel, nikdo v jeho bytě el.neodebíral, tak ikdybyste složenku zaplatila, platba se vám vrátí ve vyučtování. Zaplatil, nespotřeboval= přeplatek. Pokud jste se v bytě po otci hned zabydleli o spotřebovávali el.energii, musí ji někdo zaplatit. Nemyslíte si, že má platit váš zemřelý otec, dokud se nevyřeší dědictví? Nerad bych vám křivdil, málo informaci ohledně vaší situace, ale zavání to trochu vyčuránkovstvím z jiné strany než dodavatele..

    • #3937 Odpovědět

     Srix
     Host (Guest)

     Majkle: paní si stežuje na neukončení Smlouvy v řádném termínu vůči podání výpovědi, a následné neoprábněné obohocení ze strany dodavatele….

     Úmrtím pozbyl Bicorn, stejně tak i distribuční společnost platnou smlouvu. Ano dluh má jít do dědického řízení, ještě něčemu Majkle nerozumíte? Za to vyčuránkovství bych se na Vašem místě omluvil !!!!

  • #2357 Odpovědět

   Pavlína
   Host (Guest)

   Od této společnosti odebírám elektřinu i plyn,nejenom že dosti ušetřím na elektřině a dosti i na plynu dostala jsem navíc bonus měsíc elekřiny zdarma.Protože mám postiženého syna,navíc mám i slevu na syna ZTP.Obchodní zástupce se choval slušně,vše mi vysvětlil,byla jsem informovaná také o novém energetickém zákonu kde je již lepší ochrana zákazníka. Volala jsem i na infolinku a v pohodě jsem se dovolala a setkala se vstřícností.

   Mohu doporučit! Pavlína

   • #3368 Odpovědět

    karel
    Host (Guest)

    Buď jste strašně naivní, nebo nevidíte, že jste zde jediná!!!!! kterí je chvílí!!! Malíte si, že je to normální?

    • #3899 Odpovědět

     Marie
     Host (Guest)

      Je zajímavé, že jste všichni chtěli do evropy a mít svobodu a demokracii.Všude máme konkurenci kolem sebe a z nabídkami se každý předhání.A teď čumíte jak trubky a furt se držíte starých dominantních firem jako je Čez a podobně no tak kopněte do vrtule a mazejte na Kubu.

     • #4047 Odpovědět

      Alča
      Host (Guest)

      neokázale se tady chováte ,když neumíte slušně jednat ,tak raději věci nekomentujte  !!!

   • #2379 Odpovědět

    Sabina
    Host (Guest)

    Dobrý den,

    píšete, že Vám dali měsíc elektřiny zdarma? Jakým způsobem? Tak, že jste jim prvního v měsíci nahlásila stav elektroměru a na konci měsíce znovu? A spotřebu za dané období Vám nebudou účtovat?

    Nebo tak, že jste měsíc neplatila zálohu? Protože to není elektřina zdarma, akorát Vám bude potom platba chybět do vyúčtování a stejně Vám naúčtují vše, co jste spotřebovala.

    • #2722 Odpovědět

     Pavlína
     Host (Guest)

      Pani Sabino,dostala jsem měsíc el.zdarma jako bonus,t.zn. že když bylo vyučtování,byla mi vrácena 1/12 spotřeby.stav elektroměru jsem hlásit nemusela,zálohy jsem platila všech 12. ne 11 jako u čezu a rozhodně při pohledu do vyučtování vidím,že mi vše nenaučtovali.Jsem ráda,mám postiženého chlapce a mám další slevy,navíc se chystám přejít i na produkt elektroplyn,kdyby se mi doma něco přihodilo do 8000 mi bicorn uhradí opravy,nad 8tis musím doplatit a hlavně to pojištění nemusím platit zhánět pojišťováka a o nic se staratmzavolám na infolinku kjde se hlavně dovolám.nezdá se mě to vůbec špatné

     • #3348 Odpovědět

      Lenka
      Host (Guest)

      Dobry vecer pani Pavlino rada bych slysela vas nazor na Bicorn.Predem děkuji.Lenka

  • #1950 Odpovědět

   renee
   Host (Guest)

   Pozor na Bicorn, jsou to podvodníci. Moji mamku taky podvedli a vyhrožují soudem, když se rozhodla, že se vrátí k PRE. Přestože jim vše zaplatila a podvedli ji tvrzením, že patří pod PRE. Na chodbě ji donutili podepsat smlouvu a protože starší generace je důvěřivá, nechala se podvést. Takže varuji před Bicornem!!!! Bicorn = PODVODNÍCI

  • #1835 Odpovědět

   Jolana Chovancová
   Host (Guest)

   Dobrý den.Bicorn je velmi neseriózní firma.Jejich obchodní zástupci podsouvají k podpisu smlouvy takovým způsobem,že poprosí o podpis,že při prezentaci nežádali občerstvení,byli slušní,atd. a mezitím je i smlouva s jejich společností! Když na to později přijdete a ohradíte se s tím,že u nich být nechcete,naúčtují Vám měsíční poplatek.Mou maminku přesně takto podveli a chtěli ji naúčtovat 4500Kč! Jelikož je to důchodkyně,musela u nich momentálně zůstat,jelikož by to neměla z čeho zaplatit a teď čeká,až bude moci odejít dle výpovědní lhůty a přejít opět k ČEZu,který se naopak zachoval velmi férově. Ps.Jelikož jsem se ihned,jak mi to maminka řekla,koukla na recenze,viděla jsem,že nejsme jediní…

  • #1695 Odpovědět

   JH
   Host (Guest)

   V roce 2009 jsem od BICORN elektřinu odebíral, byl výhodný. V roce 2010 je v kategorii Domácnost  téměř nejdražší. Navíc se mi doneslo, že majitelé firmy BICORN jsou stejní, jako u zkrachovalé Moravia Energo, a já nechci, aby můj dodavatel energií zkrachoval.

   • #3377 Odpovědět

    Lenka
    Host (Guest)

    Muzu vidět kam ste s Bicornu odesel vy?děkuji za odpověd

   • #3119 Odpovědět

    petr hlávka
    Host (Guest)

     uz mám bicorn nově zařízený a při porovnání na letošní rok musím říct, že nejlevnější! 

    • #3346 Odpovědět

     Lenka
     Host (Guest)

     Dobry vecer,chtěla sem prejit k bikornu,ale všichni mě strasi,ze je to hrozna společnost,tak ted nevim muzete mi napsat vasi zkušennost!Treba mi bylo řečeno,ze elektriku maji dražší a plyn levnější jak bohemia enerdži.Predem děkuji za odpověd.Křížová

     • #3395 Odpovědět

      Danča
      Host (Guest)

      Lenko,

      také tápu,která spol. je nejlevnější,co se týká elektřiny(plyn nemám).

      Řadu let jsem byla u E.O.Nu a platila jsem šílené nedoplatky!!

      Když přišli agenti z Bicornu,tak jsem to brala jako vysvobození.

      Jsem u nich 4tým rokem.Po dobu 3let jsem byla na měsíční splátce 590Kč,

      a nic jsem nedoplácela.S častkou 590- jsem odešla přímo od EONU,

      tu jsem teprve letos musela navýšit o 200Kč,jelikož mi už vznikl nedoplatek.

      Není se také čemu divit,když za tu dobu bylo xkrát zdražení a nás se dotklo až teprve nyní.Nikoho tím neovlivnuji,sama také přijmu každou radu.

   • #1732 Odpovědět

    AL
    Host (Guest)

    Dnes mě navštívili dva mladíci a ukázali nějaké legitimace že jsou od PRE a abych jim ukázala poslední vyúčtování na elektřinu. zakroužkovali mi jak se zvýšil od ledna 2011 tarif i paušál a že je to tím že to jde přes německého dodavatele a PRE je posílá zlevnit mi tarif ale musí to udělat s mým souhlasem. divila jsem se proč to PRE neposlala písemně, mladík mluvil rychle a výmluvně že ve mě vzbudil hned podezření. pak řekl že jen podepíšu ukončení smlouvy a od 1.7. mi bude chodit elektřina na nižší tarif a já se ho ptám proč je na smlouvě firma Bicorn a ne PRE, tak mi svou výmluvností zase vnucoval že Bicorn je vlastně PRE. řekla jsem mu že si to ověřím a rozmyslím, ještě ukazoval titulní stránku z lidovek že tam o levnější energi taky psali. šla jsem hned na internet a zjistila si o firmě Bicorn že jí tahá nitky pan Chrenek ze zkrachovalé moravské společnosti obchodující s elektřinou.jedná se o podvodníky už jen tím že se prokazují nějakými falešnými průkazkami od PRE jako její zaměstnanci a urputně vás nutí k podpisu, bohužel si myslím že staré a sociálně slabší lidi na vidinu ušetřených peněz určitě dostanou.

    • #3376 Odpovědět

     Lenka
     Host (Guest)

     Dobry den,rada bych se vas zeptala na vas nazor kde  u jake spolecnosti je nejlepsi odebirat.Chtěla jsem prejit k bicornu,ale rozmluvili mi to tak jsem u bohemky,casto se ted mluvi o Elimon.Muzu vidět kde ted ste vy?

    • #3364 Odpovědět

     Dáša
     Host (Guest)

      Milá paní,

     když jste prosím tak moc chytrá, určitě si uvědomíte, že po světe a hlavně po vaší obci či obvodu chodí takových obchodních zástupců spousta, padesát jich může být vstřícných, milých, mluvit pravdu a řádně za pomoci smluvních podmínek vám vše vysvětlit (tak jako mne) a pak máte dvacet lidí, kteří za vidinou výdělku vám řeknou i to, že jsou vaši příbuzní. Ať tak, či onak, na každou společnost, jak koukám se toho najde mnoho. Můj syn dělá obchodního zástupce Bicorn sro a je jeden z těch padesáti. Mám Bicorn od roku 2011 a musím říct, že zatím jsem s ním nadmíru spokojená. Proto si prosím, vzdělaná paní uvědomte, co píšete před tím, než to někde na internetu vystavíte.

      Nashledanou

    • #2243 Odpovědět

     Lucie
     Host (Guest)

     Musím souhlasit s paní že společnost bicorn nejedná profesionálně co se týka mladých zprostředkovatelů jež Vás uvedou do situace že se nejedná o převod energii na jinou společnost že se jedná jen o sloučení faktur a tím pádem ušetříte.Je to velmi neprofesionální a klamavé výklady zprostředkovatelů!!!!!!!!!!

     • #3365 Odpovědět

      Mirka O.
      Host (Guest)

      Uvažovala jste také nad tím, že mladí zprostředkovatelé říkají pravdu, ale vy nerozumíte a vykládáte si to po svém?

      Bicorn sro, Bohemia Energy, Centropol, Čez prodej sro, atd atd jsou DODAVATELÉ kteří se vám opravdu starají o fakturaci a o vaše poplatky! Jak tu už jednou zaznělo v příspěvku ve Velké Británii si domácnosti mění ALTERNATIVNÍHO (levnejšího) dodavatele elektřiny co +/- 2 roky! Je to kvůli tomu, aby ušetřili. Když přecházíte k jiné firmě, nabídne vám tak zvanou garanci, což znamená, že vám nabídne cenu, která se vám na to určitě období, dejme tomu 2 roky nezvýší.

      Hodiny, elektrické kabely a plynovod se vám nemění ani ty věci, nemění svého VLASTNÍKA. proboha ženská, myslete hlavou !!!

      • #3773 Odpovědět

       Srix
       Host (Guest)

       Mirko O. moc hezky napsané… Nicméně, by obchodník mněl zcela jasně informovat zákazníka o tom že se jedná o ZMĚNU DODAVATELE…. všechno ostatní je jen bullshit, kterým si ospravdlňujete klamání zákazníků. To, že budete změnu dodavatele maskovat, změnou fakturace. To, že se dá s informaci nakládat různě, lze definovat i takto: OZ nelže, ale taky neříká pravdu….

       Vy myslete hlavou, to že se tu snažíte z někoho kdo napsal,  svou zkušenost dělat tupce. Je jen ukázkou toho že dáma nad Vámi se neplete.

       Srix

    • #1748 Odpovědět

     Katka
     Host (Guest)

     U mě 2mladíci zazvonili včera a já podepsala a dnes se snažím vše zrušit… 🙁 Kontaktovala jsem pana Kováče, kterému jsem se upsala a prý mi zítra originál smlouvy spolu s prohlášením zákazníka donese. Teď musím jen věřit, že se kě mně opravdu originály dostanou.

     • #3347 Odpovědět

      Lenka
      Host (Guest)

      Muzu vas pozadat za vas nazor na bicorn-děkuji krizova

     • #1799 Odpovědět

      Petr
      Host (Guest)

      Kdyby jste se a zamysleli nad tím vším co se vůbec stalo od roku 2005 tak by jste nemohli sem psát takový kraviny a kdyby jste věděli co se děje za Vašimi zády!

      Vždycky na tom budete líp jinde než u dominantních dodavatelů!

      EON
      Konkurence je zdravá a hlavně takový ty řeči že Eon máte 30 let tak je kravina! Třeba na uzemí vysočiny dříve to byla JME – Jihomoravská Energetika a v roce 2005 přišel všem dopis, že spadají pod Eon a to díky liberalizaci trhu s elektřinou – žádné nové smlouvy Vám neposlali a automaticky Vás přeřadili – změnila se hlavička – to jste si nevšimli v roce 2006 že na faktuře je EON?? nebo jste zapoměli, že tam bylo dříve JME?? No a od té doby kdo odebírá od Eon odebírá nejdražší elektřinu v ČR.

      ČEZ
      Další věc je taková podívejte se na zisky ČEZU proč jsou asi tak vysoké?
      Sice je levnější jak Eon , ale škube lidi stejně, protože by elektřina od ČEZU mohla být o polovinu levnější, protože ji stejně prodávají do zahraničí, s elektřinou se obchoduje na burzách.

      Tohle je jen tak na okraj toho všeho co se děje a obyčejný člověk neví kam se má obrátit, myslí si, že když si zajde na pobočku tak mu všechno řeknou narovinu solidní dodavaattelé za které mají ČEZ,EON,PRE, kulový!! do smluv Vám klidně můžou dát zmrazení ceny, aby si Vás pojistili a zmrazení znamená, že např. po dobu 2 let budete mít zmrazenou cenu na sil. elektřinu – ale distribuce půjde stejně všem nahoru – protože chodí dominantní dodavatelé brečet ERU at zdraží distribuci,protože přicházejí o zákazníky stále více lidí přechází k těm menším dodavatelůma vědí proč.
      Třeba v anglii si lidé mění dodavatele každý půl rok..

      • #1802 Odpovědět

       renata
       Host (Guest)

       naprosto souhlasím s příspěvkem…neustále nás ten velký „moloch“ válcuje… ) tel. operátora si také vybíráte, tak v čem je problém…a taky tu byl na počátku jen jeden…

    • #1747 Odpovědět

     Katka
     Host (Guest)

     U mě 2mladíci zazvonili včera a já podepsala a dnes se snažím vše zrušit… 🙁 Kontaktovala jsem pana Kováče, kterému jsem se upsala a prý mi zítra originál smlouvy spolu s prohlášením zákazníka donese. Teď musím jen věřit, že se kě mně opravdu originály dostanou.

     • #3371 Odpovědět

      rostislav
      Host (Guest)

      dobry den pani katko jak jste spokojena s f.a. BICORN ?

     • #1793 Odpovědět

      lucie
      Host (Guest)

      Dobrý den, mohu se zeptat, jak jste s vaším odstoupením od smlouvy dopadla? Děkuji

  • #1122 Odpovědět

   Aneta
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   máte někdo prosím zkušenost se společností Bicorn? Zvažuji změnu dodavatele a přemýšlím právě nad Bicornem.

   Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 22 vláken odpovědí
Odpovědět na: Bicorn – zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">