• Autor
  Příspěvky
 • #2282 Odpověď

  Jenda Čenda

  Dne 28.4.2011 jsem podepsal s BICORN s.r.o. smlouvu na dobu určitou. Ve smlouvě se BICORN zavazazuje k zahájení dodávky 1.9.2011 s tím, (malým písmem dodává), že tento termín může změnit, vyžadují-li to okolnosti změny dodavatele. Stávající dodavatel k dnešnímu dni 25.1.2012 nemá žádnou zprávu o tom, že na základě mé plné moci ukončí dodávku el.energie. Podávám tedy výpověď z této smlouvy dle § 57 Obč.zákoníku a současnému dodavateli PRE jsem podal odvolání výpovědi.

  P.S. Sídlo BICORN s.r.o. se sídlem P-10, Tiskařská 10/257 je FIKTIVNÍ !!! Podle sdělení má tato firma pouze pronajaté kanceláře ve kterých se nikdo nezdržuje a dochází sem řada nespokojených zákazníků včetně seniorů,jejichž důvěřivosti „nahaněči“ této firmy obalamutili.

  Ve smlouvě mají ošetřeno, že zákazník není oprávněn smlouvu vypovědět a při porušení této skutečnosti je povinnen zaplatit smluvní pokutu ve výši jedné zálohy, sjednané ve smlouvě.

  Suma sumárum, nikdo mi žádné služby nedodal a za svojí hloupost jim zaplatím nebo je možné se proti tomuto bránit jiným způsobem?

  • #2283 Odpověď

   Jenda

   Já bych to nekomplikoval, lze sice odstoupit od smlouvy, když dodavatel nedodává, ale radil bych odstoupil od smlouvy kvůli nesouhlasu se zvýšením ceny. Je to jasné a není co řešit. Pak si najdete pořádného dodavatele nebo pořádné dodavatele.

   Pokud napíšete odstoupení na adresu, kterou sice udávají, ale nejsou tam, pak to není Váš, ale jejich problém. Ničeho se nedomůžou. Odstoupení pošlete doporučeně a lístek uschovejte.

   Odstoupit můžete podle návodu na mých stránkách, na kalkulátor se podívejte zde nebo u mne.

   Jenda

   Jenda

 • #2267 Odpověď

  Jnda

  Cenově nic moc s výjimkou e-tarifu u elektřiny, spíš horší střed. nechvalně známá firma  způsobem získávání nových zákazníků. Doporučil bych si vybrat lepšího dodavatele, ještě trvá možnost odstoupení pro nesouhlas s novelizací cen elektřiny a plynu.

  Jenda

 • #1359 Odpověď

  Deny

  Dobrý den,prosím Vás někoho o radu. Koupily jsme byt a zajišťujeme si elektrřinu i plyn. Bývalý majitel má BICORN a chci vědět,zda-li  je výhodnější než ostatní dodavatelé pro kraj Vysočinu. Děkuji za názory.

  Deny

Odpovědět: Bicorn

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">