• Autor
  Příspěvky
  • #148073 Odpovědět

   Vladimír Daněk
   Host (Guest)

   Doteď bez problémů, cenu v prvním roce dodrželi. Přišel mi však nový rozpis záloh / dnes 9.11.2021 /, kde je navýšení cca 100%. Sice tam popisují, že, ceny stoupají, ale není to klasický “ Zdražovací dopis „. Navíc mám smlouvu platnou na dva roky / do 12.9.2022 /, kde je v přiloženém ceníku cena produktu “ Výprodej „, se zněním “ prvních 12 měsíců zvýhodněná cena xxx a od 13-tého měsíce cena yyy za MWh bez DPH. Myslím si totiž, že díky smlouvě na dobu určitou a ceníku, kde je cena specifikovaná, nemá společnost Bidli právo mi cenu zvedat. Tak uvidím, ale určitě to tak nechci nechat.

  • #148061 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Co potřebujete vědět?

  • #147984 Odpovědět

   Petr Woff
   Správce

   Máte nějaké zkušenosti se společností BIDLI energie a.s., která dodává elektřinu a zemní plyn? Připište svoje autentické recenze, přidejte pozitivní reference nebo konstruktivní připomínky, zapojte se do diskuse :-).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Bidli energie –⁠ zkušenosti, recenze, reference, diskuze

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">