• Autor
  Příspěvky
 • #122483 odpověď

  H.Rosická

  Přešli jsme zhruba před 4 roky od Bohemia Energy kde jsme se potýkali s velkými problémy a obstrukcemi stran odchodu zde nám tato společnost velmi pomohla a díky ni jsme se konečně vyvázali i bez velké pokuty. Stran cen jsme dlouhodobě spokojeni, je fér, že v případě zvyšení nás informovali a nechali na nás zda chceme zustat nebot nejsme vázání dobou uričtou, stalo se tak ale zatím jen jednou a i přes mírné zvýšení zůstali prakticky nejlevnější. Komunikace bez problému i když se člověk ne vždy dovolá na poprvé hned volají nazpět a stran mailu máme většinou odpověď hned ten daný den nebo druhý. Mohu tedy již napsat zodpovědnou recenzi a tohoto obchodníka doporučit.

 • #22354 odpověď

  Jakub

  Odběr máme rok a něco. Zatím bez problémů – cena slušná, tech. podpora rychlá. Je vidět, že se jedná opravdu o malinkého dodavatele.

  Zatím vše dle smlouvy splnili do puntíku. Solidně nastavené podmínky smlouvy [rychlá možnost odstoupit od smlouvy, roční garance ceny, celkově dobrá cena komodity].

  Jen bych sledoval meziroční změnu cen a v případě skokového zdražení asi odešel. Jinak doporučuji *****.

 • #13027 odpověď

  Hynek Zatloukal

  Tak nám přišlo 1. vyúčtování – co bylo slíbeno, bylo i dodrženo. Nejlevnější cena před 7 měsíci (nyní jsem nezjišťoval), dobrá spolupráce, přehledné vyúčtování, hlavně však doba neurčitá (ač nepředpokládáme přechod k nikomu druhému), 3 měsíční výpovědní lhůta.
  Zvážíme i přechod od dodatele elektřiny k Blue-Gas..

Odpověď na: Blue-Gas

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">