• Autor
  Příspěvky
  • #180438 Odpovědět

   Roman
   Host (Guest)

   To už tak trochu vypadá, že bych se mohl pro tuto společnost rozhodnout i já. Upřímně mám na tohle ještě naštěstí chvilku čas, protože teprva dodělávám rekonstrukce bytu Praha, ale pak bych chtěl vyřešit i elektřinu a plyn, tak ještě uvidím, jak se rozhodnu.

  • #122483 Odpovědět

   H.Rosická
   Host (Guest)

   Přešli jsme zhruba před 4 roky od Bohemia Energy kde jsme se potýkali s velkými problémy a obstrukcemi stran odchodu zde nám tato společnost velmi pomohla a díky ni jsme se konečně vyvázali i bez velké pokuty. Stran cen jsme dlouhodobě spokojeni, je fér, že v případě zvyšení nás informovali a nechali na nás zda chceme zustat nebot nejsme vázání dobou uričtou, stalo se tak ale zatím jen jednou a i přes mírné zvýšení zůstali prakticky nejlevnější. Komunikace bez problému i když se člověk ne vždy dovolá na poprvé hned volají nazpět a stran mailu máme většinou odpověď hned ten daný den nebo druhý. Mohu tedy již napsat zodpovědnou recenzi a tohoto obchodníka doporučit.

  • #22354 Odpovědět

   Jakub
   Host (Guest)

   Odběr máme rok a něco. Zatím bez problémů – cena slušná, tech. podpora rychlá. Je vidět, že se jedná opravdu o malinkého dodavatele.

   Zatím vše dle smlouvy splnili do puntíku. Solidně nastavené podmínky smlouvy [rychlá možnost odstoupit od smlouvy, roční garance ceny, celkově dobrá cena komodity].

   Jen bych sledoval meziroční změnu cen a v případě skokového zdražení asi odešel. Jinak doporučuji *****.

  • #13027 Odpovědět

   Hynek Zatloukal
   Host (Guest)

   Tak nám přišlo 1. vyúčtování – co bylo slíbeno, bylo i dodrženo. Nejlevnější cena před 7 měsíci (nyní jsem nezjišťoval), dobrá spolupráce, přehledné vyúčtování, hlavně však doba neurčitá (ač nepředpokládáme přechod k nikomu druhému), 3 měsíční výpovědní lhůta.
   Zvážíme i přechod od dodatele elektřiny k Blue-Gas..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Blue-Gas

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">