• Autor
  Příspěvky
 • #123246 odpověď

  Marek

  Já mám zkušenost, že je s nimi domluva dobrá, drží se sice podmínek snad do posledního odstavce, ale vzhledem k tomu, že jsem je četl asi dvakrát, abych věděl co v nich je, tak vím, že v nich není nic, co by mě vyvedlo z míry a o čem bych nevěděl. Já mám u nich tarif energie++, kdy ty podmínky mám u smlouvy na dobu neurčitou, takže k nim ani nejsem vázaný. Možnost odebírat energie za velkoobchodní ceny mi přijde jako dobrý způsob jak zbytečně za energie nevyhazovat peníze.

 • #121829 odpověď

  Jan

  Blahopřeji všem, kteří mají s touto firmou dobré zkušenosti a jsou spokojeni s cenou! Já jsem zjistil, že jejich ceny nejsou tak výhodné a že pokud se zákazník rozhodne odejít, tvrdě využívají všechny možnosti jak napařit sankci za odstoupení od smlouvy. Dejte si velmi dobrý pozor, tvrdě trvají na svém a nejsou ochotni k ústupkům! Vše s nimi řešte písemně nebo emailem, v žádném případě nespoléhejte na „monitorovaný hovor“, slušnou domluvu nebo vstřícné jednání.

Odpověď na: Bohemia Energy entity – zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">