• Autor
  Příspěvky
  • #134177 Odpovědět

   Aleš
   Host (Guest)

   Byl to risk co se mi vyplatil, dneska máme vyměněný plyn a platíme méně a možná nakonec dojde i na elektřinu, kterou jsem zatím nepovažoval za tolik nutnou. 

  • #132918 Odpovědět

   Vašek
   Host (Guest)

   Takže dodavatele jsem teď měnil po dlouhých pěti letech a čekal bych, že za tu dobu se to třeba trochu posune a doba změny bude daleko kratší, ale ono ne a stále je to o třech měsících. Tak aspoň že jsou schopní zařídit papíry a převod zadarmo.

  • #124840 Odpovědět

   Tibor
   Host (Guest)

   Odešel jsem od jedné firmy, abych se zbavil zbytečně vysokých měsíčních poplatků a přešel semka, kde neplatím tolik.

  • #123557 Odpovědět

   Libor
   Host (Guest)

   Využil jsem zvyšující se ceny ke změně dodavatele a nejnižší cenu jsem našel u Bohemia Energy. Cenu mi zafixovali, takže se nemusím obávat jakéhokoliv dalšího zdražování.

   • #124116 Odpovědět

    Petr
    Host (Guest)

    Mně se u nich teďka podařilo domluvit stálou cenu na jeden rok, takže je to super, protože se mi vyhne jakékoliv další zdražování.

  • #123445 Odpovědět

   Marián
   Host (Guest)

   Informace o jejich podmínkách a cenách jsem si zjistil u nich na stránkách. Z hlediska přehlednosti musím říct, že jsou to jedny z těch lepších stránek, kde netrvá věčnost se někam proklikat.

  • #123379 Odpovědět

   Miloš Stašek
   Host (Guest)

   Od Bohemia energy mám energie od loňské zimy. Pamatuji se, že když jsem hledal dodavatele, tak mě vycházeli vzhledem k mému odběrnému místu nejlevněji. A tak mě vychází i po roce, díval jsem se, protože smlouva už se mi blíží k výročí, tak abych věděl jak jsem na tom.

  • #123297 Odpovědět

   David Frolík
   Host (Guest)

   Orientační cenu jsem si zjistil u nich na stránkách, ale finální jsem si pak až domluvil přímo na zákaznické lince, kde se jde domluvit i na podrobnostech a platbách. Zjistil jsem, že osobní návštěvy jsou už v dneska zbytečné když vše vyřídím rychle buď po telefonu nebo po internetu.

  • #123246 Odpovědět

   Marek
   Host (Guest)

   Já mám zkušenost, že je s nimi domluva dobrá, drží se sice podmínek snad do posledního odstavce, ale vzhledem k tomu, že jsem je četl asi dvakrát, abych věděl co v nich je, tak vím, že v nich není nic, co by mě vyvedlo z míry a o čem bych nevěděl. Já mám u nich tarif energie++, kdy ty podmínky mám u smlouvy na dobu neurčitou, takže k nim ani nejsem vázaný. Možnost odebírat energie za velkoobchodní ceny mi přijde jako dobrý způsob jak zbytečně za energie nevyhazovat peníze.

  • #121829 Odpovědět

   Jan
   Host (Guest)

   Blahopřeji všem, kteří mají s touto firmou dobré zkušenosti a jsou spokojeni s cenou! Já jsem zjistil, že jejich ceny nejsou tak výhodné a že pokud se zákazník rozhodne odejít, tvrdě využívají všechny možnosti jak napařit sankci za odstoupení od smlouvy. Dejte si velmi dobrý pozor, tvrdě trvají na svém a nejsou ochotni k ústupkům! Vše s nimi řešte písemně nebo emailem, v žádném případě nespoléhejte na „monitorovaný hovor“, slušnou domluvu nebo vstřícné jednání.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
Odpovědět na: Bohemia Energy entity – zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">