• Autor
  Příspěvky
  • #140018 Odpovědět

   Tony
   Host (Guest)

   Dobrý den, u Bohemia energy jsme zadali požadavek na změnu dodavatele ke konci roku, vše s dostatečným předstihem abychom letos zvládli přechod kvůli snížení ceny. Teďka od dubna už začínáme, Bohemia už nám poslala i měsíční platby, takže víme kolik a kam posílat. Zařídili nám v podstatě zatím úplně vše, takže veškerý obavy z přechodu byly zbytečný.

  • #137528 Odpovědět

   Tomas
   Host (Guest)

   Od 2019 funguju na jejich trznim tarifu, jak jsem to chtel puvodne prechodne, tak jsem u toho zustal a vubec nelituju.

   • #138131 Odpovědět

    Ondřej
    Host (Guest)

    Tenhle tarif jsme měl taky v merku, ale nechal jsem se ovlivnit aktuální situací na trhu a raději jsem se nechal přesvědčit k tarifu s fixací do konce roku 2023 kdy mě to vychází líp a mám určitou jistotu.

  • #136472 Odpovědět

   Ledl Leoš
   Host (Guest)

   Ve spolupráci s energetickým poradcem se mi i bez schůzky podařilo dát dohromady smlouvy pro několik odběrných míst. Výborně podané informace a efektivně vybrané tarify pro jednotlivé byty s různou spotřebou.

  • #134884 Odpovědět

   Patrik
   Host (Guest)

   Já můžu být s výběrem dodavatele po prvním roce spokojený. Na další rok jsem si u operátora domluvil nový tarif i s cenou.

  • #133695 Odpovědět

   kryša
   Host (Guest)

   měli jsme je rok na zkoušku a letos přetahujeme už 3. sezónu kvůli lepší ceně

  • #129569 Odpovědět

   Rado
   Host (Guest)

   Oslovili jsme je kvůli plynu, kde jsme měli jiného dodavatele než u elektřiny a měli jsme problém s vracením přeplatků. U nich jsme na internetu našli lepší ceník tak jsme jim jako prvním poslali žádost o kalkulaci. Tarif jsme od nich vzali, vyšli nás levněji a přeplatky posílají rovnou na účet bez poštovních složenek.

  • #128621 Odpovědět

   Pavel S
   Host (Guest)

   Dobrý den, mám od firmy elektřinu a nedoplácím za ní nic, druhý rok mi vracejí a to samé letos.

   • #129920 Odpovědět

    Vojtěch Hendr.
    Host (Guest)

    Mám to podobně jako tady Pavel, elektřinu i plyn mám pod tarifem Energie A++, kdy jsem to cíleně dal sem, abych měl obojí podle tržní ceny, ani jsem nečekával, že to teď půjde tak dolů, ale aspoň vidím jaký změny jsou tu možný. Za mě určitě lepší než fixovat na pevnou cenu.

  • #126395 Odpovědět

   Jakub
   Host (Guest)

   Chce to zvážit v jak velké jste domácnosti. Pokud jste dejme tomu v garsonce nebo 1+1 a měl byste hradit měsíční poplatek, tak být na všem místě, tak bych si to rozmyslel. Protože vám to udělá poměrně vysokou částku ve vašem výdaji. Pokud však řešíte větší byt či dokonce dům, tak je to jiné. Ale pořád bych se raději přikláněl k tarifu, kde jsou poplatky za měsíc 0,- a to má Bohemia energy třeba u tarifu Start++, který máte na 12 se smlouvou na dobu neurčitou a když se neozvete, tak přestoupíte na tarif Energie A++, jejíž cena se odvíjí od aktuálního trhu.

  • #125747 Odpovědět

   Ladislav Kubala
   Host (Guest)

   Pokud chcete řešit změnu dodavatele, tak se podívejte na kalkulačku tzb nebo erú, ale tam nevím jestli je úplně všechno. Před dvěma měsíci jsem si tam domluvil Bohemia Energy levnější tarif, ale to mám jistou cenu na rok a pak se mi změní tarif. Uvidíte tam, co se bude hodit vám.

   • #127090 Odpovědět

    Tomáš
    Host (Guest)

    S Tzb kalkulačkou mám daleko lepší zkušenosti než s tou od Erú, kde podle mě chybí i dost tarifů. Nehledě na to, že přes Tzb lze tarif u prodejce hnedka poptat, sice neručí za to, že bude z druhé strany poptávka vyřízena, ale to se mi nestalo a Bohemia energy mi odpověděla tuším do druhého dne.

    • #136471 Odpovědět

     Ledl Leoš
     Host (Guest)

     S tou už jsem jednou také pracoval.

  • #125237 Odpovědět

   Miloš
   Host (Guest)

   Nejsem si úplně jistý jestli je teď vhodná doba na fixaci, dá se o tom polemizovat. Říká se, že se zdražuje, ale viděl jsem na jedněch stránkách grafy, kde šla linka směrem dolů, takže těžko říct. Jako možná kdyby to bylo na rok, tak bych o tom opět uvažoval, u dvou let bych se už dneska cukal. Asi taky podle smlouvy na jak dlouhou dobu je, jestli se vztahuje taky k těm dvou rokům nebo jak. Já mám třeba u nich smlouvu bez závazku, ale lepší cenu mi garantují na rok. Takže to chce promyslet i z této stránky.

  • #125133 Odpovědět

   Štěpán Vít
   Host (Guest)

   V první řadě bych se možná nejdřív podíval na to jestli vám změnu dodavatele umožní samotná smlouva, co máte, abyste si třeba zbytečně nezavařil. Pokud budete mít smlouvu na dobu neurčitou tak je to ok.

  • #125099 Odpovědět

   V. Šeda
   Host (Guest)

   Obdržel jsem nabídku od Bohemia Energy na fixaci elektřiny a plynu až do konce roku 2021. A teďko samozřejmě hloubám nad tím jestli do toho mám jít. Operátorce jsem nic nepotvrdil, že si to promyslím. Když to vezmu zjednodušeně, tak fixace se bude týkat jen ceny, kterou dokáže ovlivnit obchodník nikoliv distribuce a třeba u elektřiny zabírá daleko větší část. Pak je tu taky pevně daný měsíční poplatek, který tu dělá 49,- korun v tom bych si teda polepšil skoro o 100,- korun. Jak je na tom nyní vývoj energií? Klesají nebo stoupají? Protože s tím se mi nabízí další otázka zda na tom budu schopný ušetřit a nebo když bude cena klesat, tak do toho dám víc peněz než bych musel. Případně máte už někdo tento tarif sjednaný? Jaký je váš názor, díky..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
Odpovědět na: Bohemia Energy zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">