• Autor
  Příspěvky
  • #125237 Reply

   Miloš
   Host (Guest)

   Nejsem si úplně jistý jestli je teď vhodná doba na fixaci, dá se o tom polemizovat. Říká se, že se zdražuje, ale viděl jsem na jedněch stránkách grafy, kde šla linka směrem dolů, takže těžko říct. Jako možná kdyby to bylo na rok, tak bych o tom opět uvažoval, u dvou let bych se už dneska cukal. Asi taky podle smlouvy na jak dlouhou dobu je, jestli se vztahuje taky k těm dvou rokům nebo jak. Já mám třeba u nich smlouvu bez závazku, ale lepší cenu mi garantují na rok. Takže to chce promyslet i z této stránky.

  • #125133 Reply

   Štěpán Vít
   Host (Guest)

   V první řadě bych se možná nejdřív podíval na to jestli vám změnu dodavatele umožní samotná smlouva, co máte, abyste si třeba zbytečně nezavařil. Pokud budete mít smlouvu na dobu neurčitou tak je to ok.

  • #125099 Reply

   V. Šeda
   Host (Guest)

   Obdržel jsem nabídku od Bohemia Energy na fixaci elektřiny a plynu až do konce roku 2021. A teďko samozřejmě hloubám nad tím jestli do toho mám jít. Operátorce jsem nic nepotvrdil, že si to promyslím. Když to vezmu zjednodušeně, tak fixace se bude týkat jen ceny, kterou dokáže ovlivnit obchodník nikoliv distribuce a třeba u elektřiny zabírá daleko větší část. Pak je tu taky pevně daný měsíční poplatek, který tu dělá 49,- korun v tom bych si teda polepšil skoro o 100,- korun. Jak je na tom nyní vývoj energií? Klesají nebo stoupají? Protože s tím se mi nabízí další otázka zda na tom budu schopný ušetřit a nebo když bude cena klesat, tak do toho dám víc peněz než bych musel. Případně máte už někdo tento tarif sjednaný? Jaký je váš názor, díky..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Bohemia Energy zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">