• Autor
  Příspěvky
  • #1827 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   ve výpisu kalkulačky se zobrazuje kompletní cena i se všemi měsíčními poplatky. Položka „z toho měsíční poplatky“ tedy znamená celkové náklady na poplatky za rok. N konkrétní výši jednotlivých měsíčních poplatků (tedy poplatku na 1 měsíc krát 12 měsíců) se můžete podívat v detailu výpočtu částky u každého dodavatele – když ve výpisu kalkulačky kliknete na žluté políčko s nápisem „Více info“ u jednotlivých dodavatelů.

   Ceny v kalkulačce pak samozřejmě zahrnují všechny položky, ať už dodávku, distribuci či DPH a další.

   Co se týče výpovědi k 30. dubnu, výpovědní lhůta vám začíná běžet od 1. dne následujícího kalendářního měsíce. V tomto případě by vám tedy výpovědní doba začala běžet od 1. května a skončila by k 31. červenci. Dodávky by tedy byly zahájeny od 1. srpna.

  • #1210 Odpovědět

   Jan Tomášek
   Host (Guest)

   Dobrý den, jsem z Ostravy a uvažuji o odchodu od RWE, která má momentálně nejdražší cenu plynu na trhu. V případě tarifu Online plyn od společnosti E.ON však nechápu, proč (při modelové kalkulaci roční spotřeby 30 MWh) jsou  měsíční poplatky 5.054 a za plyn mám zaplatit 30.760, celkem 35.815 CZK. Copak dodávka se neplatí také v měsíčních zálohách? A jedná se o konečnou cenu, nebo je to pouze cena za dodávku a distribuce RWE se platí odděleně? Kolik  by poté vycházela celková částka za dodávku a distribuci?

   PS: a pokud je fixace ceny do konce dubna a výpověď trvá 3 měsíce, fakticky nastupují dodávky až od října, že?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: cena plynu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">