• Autor
  Příspěvky
  • #2132 Odpovědět

   Michal Valík
   Host (Guest)

    Dobrý večer. Jsme Energetičtí poradci kteří se zabívají těmito podvodnými firmami a pomáháme lidem se vyvazovat z těchto nevýhodných smluv. Žádnou pokutu Centropolu platit nemusíte, protože porušili smlouvu a dali Vám garanci ceny na dva roky. Ale zdražily, ani vám otom neřekli, a podle nového zákonu, který platí od Srpna tohoto roku, nemusíte platit nic, a můžete v klidu odejít. Konkrétně Centropol posílá lidem tyhle dopisy na částku 2500, ale na to nareagujte. Už je podaná stížnost na Energetickém regulačním úřadě na nekalé praktiky. My Vám můžeme pomoct. Pokud máte zájem, odepište na email lumber@email.cz. S přáním hezkého večera.

   • #2216 Odpovědět

    Marie
    Host (Guest)

    Dobrý den. Moje maminka (70) také podepsala smlouvu s centopolem po měsíci jí došel předpis záloh s kterým nepočítala, že bude vyšší jak u stávajícího odběratele ČEZu ,tak zašla na ČEZ a nechala se převést opět k nim , jaké pak bylo překvapení když došel dopis z centropolu, že má zaplatit pokutu 2500,- za nedodržení smlouvy. proč má platit když žádný odběr nenastal.  Dnes také vím, že jsem měla poslat písemnou výpověd přímo na centropol, protože ČEZ má také 30 dní na vyřízení. Proto prosím o radu co máme dělat.

    děkuji MD 

    • #3515 Odpovědět

     Marika
     Host (Guest)

      Zdravím, jiz jsem to radila v jinem prispevku, ale vyuzijte moznost srovnání cen plynu a ušetříte nekolik tisíc korun ročně..

   • #2177 Odpovědět

    Karel Schovánek
    Host (Guest)

    Prosím Vás, o radu jak máme postupovat  my máme smlouvy tři  a to na byt, zahrádku a garáž, dostali jsme tři dopisy a v nich  jak odstoupíme, tak platit  2500. Smlouvy manžel podepsal 31.102011. Předem děkuji za radu

   • #2173 Odpovědět

    Petr Bělina
    Host (Guest)

    Dobrý den. V měsíci červenci jsem podepsal žádost-smlouvu o dodávkách

    levnější energie od centropolu,smlouva je psaná rukou a nemá číslo.Dodávky

    energie měli začít 1.12. V listopadu jsem smlouvu vypověděl a vzhledem

    k předčasnému odstoupení od smlouvy  si naučtovali částku 2500kč.

    Poradte mi prosím jak postupovat dál.

    Děkuji Bělina        tel.605851057

  • #1319 Odpovědět

   Miluna
   Host (Guest)

   Mám taky problém,taky jsem podepsala ,taky mě volali,nakonec mě oslovil zase čez ,tam mě slíbili ,že se mohu v klidu vrátit !Na rady známých jsem to udělala a oni mě slíbili ,že mě pomůžou vypovědět smlouvu s centropolem.Nakonec jsem měla na sypu dvě částky“hrůza“.Tak jsem letěla na čez ,tam mě potvrdili ,že jsem u nich dál.Potom jsem volala na Centropol aby mě zrušili zálohy ,to splnili .Teď nevím co bude dál na výpověď nereaguji jenom za pokutu 2500.00Teď mám dvě smlovy jednu platím a druhou mám ,ale nevím co mě vlastně čeká!!Platím jenom čezu!2500,-kč je pro mě balík peněz..Kdo mě pomůže a poradí děkuji moc předem M.

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: centropol?!

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">