• Autor
  Příspěvky
  • #3460 Odpovědět

   Srix
   Host (Guest)

   Mrkněte na kalkulačku na energiejenda.cz tam si můžete porovnat ceny, bez akčních ceníků a podobných lahůdek…

   Lama není špatná společnost. Cenu má solidní, cca o 20% na komodite vůči RWE (dle regionu). Je to těžební společnost. Poměrně stabilní s vlastní těžbou a širším portfoliem zákazníků.

   • #3483 Odpovědět

    Pavel H.
    Host (Guest)

    Chcete-li se vyvarovat podvodných praktik některých podomních prodejců a opravdu zjistit jak lze ušetřit na energiích i jiným způsobem, než je změna dodavatele – navštivte stránku www.cenyenergie.cz – přehledně uspořádané rady jak například zrušit smlouvu s dodavatelem nebo jak s dodavatelem komunikovat.  Přeji hezký den a mnoho trpělivosti  s dodavateli a jejich prodejci.

    • #3523 Odpovědět

     Janka
     Host (Guest)

      Dobrý den, také jsem naletěla podvodníkům, kteří chodí od domu k domu a platila jsem dost nevýhodnou smlouvu u CEC, ale synátor mi koncem minulého roku našel dodavatele EON plyn a tento rok bych měla zaplatit pomalu o polovinu méně. 

  • #1558 Odpovědět

   Václav Černý
   Host (Guest)

   můžete mi někdo poradit jaký dodavatel plynu je levný?Slyšel jsem že LAMA jsou hodně levný ,ale já je vůbec neznam!Jde mi o klasickou domácí spotřebu,tj plynový kotel+vaření.Musíme si pomáhat!!Vašek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: ceny planu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">