• Autor
  Příspěvky
 • #1981 Odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  ceníky dodavatelů zpravidla aktualizujeme ještě před termínem, kdy vstoupí v platnost. Obvykle jsou do kalkulaček nahrávány souhrnně, a to několik dní (5-10) předtím, než začnou platit nové ceny.

  • #1982 Odpověď

   Jenda

   Děkuji za odpověď, ale to se mi s ohledem na novelizaci energ. zákona zdá pozdě. Většinou se ceny plynu mění s novým čtvrtletím a el. s novým rokem.

   Starý dodavatel oznámí, že měmí ceny a zákazník má právo odstoupit od smlouvy do 10 dnů od platnosti nových cen.  30 dnů před platností nových cen si má zákazník vybrat nového dodavatele, ale bohužel podle starých cen, které se mohou zanedlouho změnit. A může se stát, že nejlevnější dodavatel je najednou nejdražší.

   Jenda

   • #1984 Odpověď

    Ceny energie

    Dobrý den,

    ceníky elektřiny i plynu se samozřejmě snažíme vždy aktualizovat co nejdříve, jak je to možné a jakmile jsou k dispozici. Avšak v případě, že je ještě stále nemáme od dodavatelů k dispozici, nezbývá, než je aktualizovat v takovémto termínu.

 • #1269 Odpověď

  Jenda

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat provozovatelů těchto stránek na to, jak je to s novými ceníky. Zda se Vaše databáze aktualizuje ihned  jakmile je nový ceník zveřejněn nebo až od doby jeho platnosti.

  Děkuji za odpověď.

  Jenda

   

Odpovědět: ceny v kalkulátoru

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">