• Autor
  Příspěvky
  • #1981 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   ceníky dodavatelů zpravidla aktualizujeme ještě před termínem, kdy vstoupí v platnost. Obvykle jsou do kalkulaček nahrávány souhrnně, a to několik dní (5-10) předtím, než začnou platit nové ceny.

   • #1982 Odpovědět

    Jenda
    Host (Guest)

    Děkuji za odpověď, ale to se mi s ohledem na novelizaci energ. zákona zdá pozdě. Většinou se ceny plynu mění s novým čtvrtletím a el. s novým rokem.

    Starý dodavatel oznámí, že měmí ceny a zákazník má právo odstoupit od smlouvy do 10 dnů od platnosti nových cen.  30 dnů před platností nových cen si má zákazník vybrat nového dodavatele, ale bohužel podle starých cen, které se mohou zanedlouho změnit. A může se stát, že nejlevnější dodavatel je najednou nejdražší.

    Jenda

    • #1984 Odpovědět

     Ceny energie
     Host (Guest)

     Dobrý den,

     ceníky elektřiny i plynu se samozřejmě snažíme vždy aktualizovat co nejdříve, jak je to možné a jakmile jsou k dispozici. Avšak v případě, že je ještě stále nemáme od dodavatelů k dispozici, nezbývá, než je aktualizovat v takovémto termínu.

  • #1269 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat provozovatelů těchto stránek na to, jak je to s novými ceníky. Zda se Vaše databáze aktualizuje ihned  jakmile je nový ceník zveřejněn nebo až od doby jeho platnosti.

   Děkuji za odpověď.

   Jenda

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: ceny v kalkulátoru

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">