• Autor
  Příspěvky
  • #175508 Odpovědět

   Irena Fluksová
   Host (Guest)

   Máte někdo zkušenost z období podzim 2021, že vám bez vašeho souhlasu ČED změnili tarif na smlouvě? Nám se stalo, že z platného fixního tarifu nás převedli na ceny spotového trhu a trvají na úhradě těchto částek, my trváme na tom, že měli dodržet podepsanou smlouvy a je to začarovaný kruh Pokud jste někdo měl takovou zkušenost a nějak ji vyřešil poraďte..

  • #164713 Odpovědět

   Marie Soukupová
   Host (Guest)

   Dobrý den, asi je nás mnohem víc, komu ČED dluží přeplatky. Ale bude těžké se dát dohromady k nějaké akci .Mně ČED dluží přes 5000. Po nesmyslných e-mailech. že už to má účtárna, že mi poslali poukázku a tak podobně jsem jim poslala předžalobní upomínku a protože nereagovali. poslala jsem žádost o rozhodnutí Energetickému regulačnímu úřadu. Ten mi okamžitě odpověděl tří a půl stránkovým dopisem, že věc odkládají, protože ČED už od 26.3.2022 nemá licenci na prodej elektřiny, takže jim to nepřísluší. Zbývá jen žaloba, Jde o to, že pokud tu a.s. včas vykradli, nedostane nikdo nic…
   K hromadné žalobě bych se připojila. Jak ale najít všechny poškozené?

  • #158532 Odpovědět

   Hana Štrbová Mlkvá
   Host (Guest)

   Dobrý den,
   Také mi ČED dluží přeplatky.
   Celkem cca 15000,-
   Kdyby se podávala žaloba určitě se připojím.
   Na 1.e-mail zareagovali do pár dní, že to předají účetnímu oddělení a zase 1 a půl měsíce nic a na e-mail už nereagují.

  • #152565 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Dobrý den!
   Ano mám stejnou zkušenost splatnost faktury v lednu přeplatek už jsem několikrát urgovala a dodnes nic neposlali.Asi by se to chtělo domluvit a podat na ně hromadnou žalobu.Mám obavy že jinak se svých peněz nedočkáme.

  • #152080 Odpovědět

   Michal
   Host (Guest)

   Jsou to prostitutky!!!V lednu 22 mi omylem odesly dve zalohy celkem za 14000-A dodnes nic nevratili.Na email a telefon nereagují.Zloději a podvodníci to jsou.Ma někdo podobnou zkušenost?A radu co člověk může dělat?

   • #152474 Odpovědět

    Jamborová Romana
    Host (Guest)

    Dobrý den, mám s nimi úplně stejný problém. Dluží mi jednu zálohu a konečný přeplatek.
    Budu se radit s právníkem, toto přece není možné!!!
    I když v dnešní době je asi možné vše….

  • #151261 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Dobrý den ,byla jsem u Čedu ,poslali mně vyúčtování splatnost 19. 01.2022. Do dnešního dne nic nepřišlo přesto že jsem třikrát posílala email.

  • #149549 Odpovědět

   Holcova
   Host (Guest)

   I já mám tyto zkušenosti z lama energie je najednou čed. Dovolat se nelze a na mail neodpovídají.

  • #149254 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Tado firma jsou nějaký šmejdi.zalohu z 9000kc nám daly na 21000.Vyuctovani vůbec neposlali a dnes jsem tam volala a vyúčtování poslali a ejhle přeplatek pomalu 9tisic a splatnost do 3.6.2021.A do dnešního dne na účtu nic není.Davame to právníkovi a jak oni chtějí za pozdní platbu 500 tak to samé budem chtít mi od nich.Dame to k soudu.

   • #152477 Odpovědět

    Jamborová Romana
    Host (Guest)

    Dobrý den, mám stejný problém. Dluží mi peníze a ticho po pěšině….
    Došlo prosím ve vaší věci k nějakému posunu……?
    Děkuji

  • #148062 Odpovědět

   Milan
   Host (Guest)

   Za mě to je nějaký podvod nic jsme nepodepsali a najednou na ŠÍPU máme ČED nyní se budeme na tyto praktiky obracet na příslušné úřady nikdo nás nemůže bez našeho vědomí převzít. A toho kdo to udělal budeme žalovat. Jejich infolinka člověk se nedovolá řeknou, že zavolají volal jsem ráno do teď nic!! Tomuhle říkám podvod budu to ještě zítra konzultovat se známým právníkem a začneme podstupovat příslušné právní kroky

  • #135016 Odpovědět

   Petr Woff
   Správce

   Máte nějaké zkušenosti s dodavatelem elektrické energie a zemního plynu Český Energetický Dodavatel a.s.? Připište svoje autentické reference, zapojte se do diskuse :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
Odpovědět na: Český Energetický Dodavatel – zkušenosti, recenze, diskuse

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">