• Autor
  Příspěvky
  • #3099 Odpovědět

   Erik Ponti
   Host (Guest)

   Tarif zemního plynu ČEZ Atraktiv je skutečně určen pouze pro on-line prodej, objednat si jej můžete přes zdejší cenový srovnávač.

   http://www.cenyenergie.cz/plyn/kalkulacka/

   ČEZ zavedl několik podzimních novinek, mezi něž patří pojištění proti nehodám, za něž jiné firmy požadují mnohonásobně více.

   http://www.cenyenergie.cz/nejnovejsi-clanky/cez-ma-nove-tarify-a-rozsiruje-svoje-nadstandardni-sluzby.aspx

   Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci s energetickým poradcem, klikněte v kalkulačce na tlačítko „Mám zájem“ a vyplňte kontaktní formulář, případně využijte modrou linku 844 543 111 (cena hovoru je 1,43 Kč za minutu včetně DPH).

  • #3090 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   P.S. Veroniko, nicmene pro vasi spotrebu plynu 15,632 MWh je mnohem vyhodnejsi nez CEZ Atraktiv podepsat levnejsi produkt u Europe Easy Energy (maji i slevovy vernostni program) nebo Fonergy ci Elimon. Usetrite tam vic, viz mistni kalkulacka.

   Vaclav

  • #1497 Odpovědět

   Veronika
   Host (Guest)

   Dobrý den, před týdnem jsem se rozhodla změnit dodavatele plynu z RWE na ČEZ. Loni jsme měli roční spotřebu 15 632 kWh což nás stálo 26170Kč. Nyní nám ČEZ nabídl tarif Praktik, kde by byla úspora 1500Kč (dle vaší kalkulačky 2142,-) Mezi Vašemi nabídkami byl ale také ČEZ tarif Atraktiv, dle kterého by jsme ušetřili 6038,- Telefonicky jsem se na ČEZu nedozvěděla bohužel žádné podmínky, bylo mi řečeno, že jde o změnu, která se dá provést pouze online a oni to nemůžou nabízet, proto mě informovali jen o Praktiku. Nevíte o tom náhodou ještě nějaké podrobnosti?

   Děkuji, zdravím a přeji hezký den

   Veronika

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: ČEZ Praktik x Atraktiv

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">