• Autor
  Příspěvky
 • #3099 odpověď

  Erik Ponti

  Tarif zemního plynu ČEZ Atraktiv je skutečně určen pouze pro on-line prodej, objednat si jej můžete přes zdejší cenový srovnávač.

  http://www.cenyenergie.cz/plyn/kalkulacka/

  ČEZ zavedl několik podzimních novinek, mezi něž patří pojištění proti nehodám, za něž jiné firmy požadují mnohonásobně více.

  http://www.cenyenergie.cz/nejnovejsi-clanky/cez-ma-nove-tarify-a-rozsiruje-svoje-nadstandardni-sluzby.aspx

  Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci s energetickým poradcem, klikněte v kalkulačce na tlačítko „Mám zájem“ a vyplňte kontaktní formulář, případně využijte modrou linku 844 543 111 (cena hovoru je 1,43 Kč za minutu včetně DPH).

 • #3090 odpověď

  Vaclav

  P.S. Veroniko, nicmene pro vasi spotrebu plynu 15,632 MWh je mnohem vyhodnejsi nez CEZ Atraktiv podepsat levnejsi produkt u Europe Easy Energy (maji i slevovy vernostni program) nebo Fonergy ci Elimon. Usetrite tam vic, viz mistni kalkulacka.

  Vaclav

 • #1497 odpověď

  Veronika

  Dobrý den, před týdnem jsem se rozhodla změnit dodavatele plynu z RWE na ČEZ. Loni jsme měli roční spotřebu 15 632 kWh což nás stálo 26170Kč. Nyní nám ČEZ nabídl tarif Praktik, kde by byla úspora 1500Kč (dle vaší kalkulačky 2142,-) Mezi Vašemi nabídkami byl ale také ČEZ tarif Atraktiv, dle kterého by jsme ušetřili 6038,- Telefonicky jsem se na ČEZu nedozvěděla bohužel žádné podmínky, bylo mi řečeno, že jde o změnu, která se dá provést pouze online a oni to nemůžou nabízet, proto mě informovali jen o Praktiku. Nevíte o tom náhodou ještě nějaké podrobnosti?

  Děkuji, zdravím a přeji hezký den

  Veronika

Odpověď na: ČEZ Praktik x Atraktiv

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">