• Autor
  Příspěvky
  • #3904 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Ano Petře, vyplatí se Vám letos co nejdříve zavolat ČEZu a přejít na produkt Měsíc nebo Kvartál z produktu Comfort ještě dříve než případně změníte obchodníka. Proč?

   Protože dané 2 produkty ČEZ mají nyní svůj koeficient tržní ceny k někde okolo 0,65-0,70 tj.proti standartnímu ceníku ČEZ Comfort dosáhnete ihned slevy 30-35 procent z komoditní složky celkové ceny elektřiny (tzv. silová elektřina).

   Z těchto produktů se vyplatí vystoupit např. přechodem k jinému dodavateli až v momentě, kdy se ten jejich burzou určovaný koeficient tržní ceny k dostane k 1 tj. na úroveň standardní ceníku ČEZu. Letos to nehrozí.

   Koeficient k ČEZ publikuje na svém webu na stránkách obou produktů vždy k 20. dni měsíce resp. kvartálu dopředu.

  • #1616 Odpovědět

   Petr J.
   Host (Guest)

   Dobrý den . Mám TČ pro RD 2 byt. jed. , tep. ztráta 19 kW a ohřev TUV 300L . Roční spotřeba celkem cca 25000 KW/h . Dodavatel CEZ comfort TČ ( D56d ).

   Vyplatí se zkusit změnu na CEZ prodej měsíc(kvartál)TČ , nebo jaká jsou rizika s tím spojená s ohledem na vývoj cen energií. Nebo doporučit jiný levný produkt ?

   Děkuji za odpovědi  JP

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: cez prodej měsíc TČ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">