• Autor
  Příspěvky
 • #3904 Odpověď

  Vaclav

  Ano Petře, vyplatí se Vám letos co nejdříve zavolat ČEZu a přejít na produkt Měsíc nebo Kvartál z produktu Comfort ještě dříve než případně změníte obchodníka. Proč?

  Protože dané 2 produkty ČEZ mají nyní svůj koeficient tržní ceny k někde okolo 0,65-0,70 tj.proti standartnímu ceníku ČEZ Comfort dosáhnete ihned slevy 30-35 procent z komoditní složky celkové ceny elektřiny (tzv. silová elektřina).

  Z těchto produktů se vyplatí vystoupit např. přechodem k jinému dodavateli až v momentě, kdy se ten jejich burzou určovaný koeficient tržní ceny k dostane k 1 tj. na úroveň standardní ceníku ČEZu. Letos to nehrozí.

  Koeficient k ČEZ publikuje na svém webu na stránkách obou produktů vždy k 20. dni měsíce resp. kvartálu dopředu.

 • #1616 Odpověď

  Petr J.

  Dobrý den . Mám TČ pro RD 2 byt. jed. , tep. ztráta 19 kW a ohřev TUV 300L . Roční spotřeba celkem cca 25000 KW/h . Dodavatel CEZ comfort TČ ( D56d ).

  Vyplatí se zkusit změnu na CEZ prodej měsíc(kvartál)TČ , nebo jaká jsou rizika s tím spojená s ohledem na vývoj cen energií. Nebo doporučit jiný levný produkt ?

  Děkuji za odpovědi  JP

Odpovědět: cez prodej měsíc TČ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">