• Autor
  Příspěvky
  • #167568 Odpovědět

   Věra Zimová
   Host (Guest)

   Jsem od jara zákazníkem ČEZ, ale zkušenosti velice špatné.

   Špatně zapsané místo odběru energie řeším již 5 měsíců, stále mě odkazují na automat v aplikaci, kde je problém vše dohledat a situace není stále dořešena.

   Komunikace žádná, psáno několik emailů, stále jen automat!!!

  • #150491 Odpovědět

   Iveta Bělohlávková
   Host (Guest)

   špatné,velmi špatné

  • #139036 Odpovědět

   Lukáš Jánský
   Host (Guest)

   Po 13ti letech odcházím od této společnosti. Důvodem je, že automaticky navýšili cenu o 30 procent, tu zafixovali na dva roky a během této doby nemohu odejít (respektive mohu, ale zaplatím penále za celou dobu do konce fixace). Zákaznická linka nepomohla a odvolali se na všeobecné podmínky. To je opravdu nehoráznost. Je mi smutno, když si představím, že namísto abych platil přímo ČEZu, bude mnou spotřebovaná energie přeprodána nadnárodní firmě, která mi ji prodá za nižší cenu, než mi nabízí ČEZ (a rozdíl v ceně pokryje i pokutu od ČEZu). Všem potenciálním zájemcům o využití služeb ČEZu doporučuji okamžitě při uzavření smlouvy rovnou podat výpověď ke konci fixace. Jinak se Vám stane to samé, co mně.

  • #129656 Odpovědět

   Vláďa
   Host (Guest)

   Jsme u ČEZ u 17 let a až na nějakou nepodstatnou drobnost jsme byli se službami spokojeni. Online kancelář, všechny dokumenty přehledně, samoodečty, modelace faktury, fajn. Letos jsou ovšem s cenou tak mimo ( měli jsme smlouvu na dobu neurčitou) , že to dál nehodlám platit a al jsem výpověď. Uvidíme jinde …

  • #125830 Odpovědět

   Pavel
   Host (Guest)

   ČEZ už nikdy více, po přechodu k nim slibovaná cena vydržela první měsíc, po měsíci v tichosti zdražení o 25%, jasný byla moje chyba, že jsem si ceníky nehlídal, když jsme měli smlouvu na dobu neurčitou, ale s tak velkým zdražením jsem vážně nepočítal.

  • #123506 Odpovědět

   Míla
   Host (Guest)

   Obviní Vás z neoprávněného odběru, odvezou si elektroměr a pak pošlou fotografie s dopisem ze po vás chtějí 85tis že bylo s elektroměrem manipulováno. To že je veřejně přístupný ze silnice nikoho nezajíma, prý vy za něj zodpovídate.
   S ČEZ em už nikdy nic vic!!

  • #122445 Odpovědět

   Veronika
   Host (Guest)

   Čez je výborný distributor plynu a elektřiny. Lituji odchodu od RWE. To jejich úžasné Čez online vaší platbu přesměruje úplně někam jinam, vám se sice platba vrátí – odněkud z Polska přes PAY-U, ale máte s tím starosti a uhánějí vás, že meškáte s platbami záloh. Opravdu výborný. Zaměstnanci ČEZU ten účet neznají a dělají jakoby ho nikdo nikdy neslyšel a až po ověření asi kolegou si najednou vzpomněli. Opravdu solidní jednání a je vidět, že u nich pravá ruka ví co dělá levá…. hodně štěstí a trpělivosti všem spokojeným zákazníkům ČEZU jako jsem já

  • #122232 Odpovědět

   Kalous
   Host (Guest)

   ČEZ je jedna velká lumpárna. Podnájemník mě utekl neznámo kam, a ač měl elektroměr napsaný na sebe, tak ČEZ chce ty tisíce co tam propálil zaplatit zaplatit ode mě. Příští týden s tím jdu k právníkovi.

  • #122027 Odpovědět

   Mája
   Host (Guest)

   Dneska nám přišlo vyúčtování a nepochápali jsme. Tak jsem to propočítala a zjistila jsem že nám elektrika dělala asi osmnáct tisíc za rok,co mě ale rozsekalo, potom co jsem si detailně pročetl to vyúčtování že si naúčtovali poplatky dvacettři tisíc a že se to musí doplatit asi do patnácti dnů, a ještě si pro nás povinně nastavili že od května budem platit 5000 měsíčně a to jsou jen jedny hodiny, my máme dvoje, tak je toto normální??? Já si myslím že ne

  • #120961 Odpovědět

   Dominik
   Host (Guest)

   Dobrý den. Pracuji pro alternativního dodavatele a nabízím možnost dojednat si lepší podmínky a za energie platit slušnou cenu. Klienti jsou s námi spokojeni ,tak proč to nezkusit. Volejte v pracovní dny od 10:00-18:00. Hezky den.

  • #24470 Odpovědět

   JC
   Host (Guest)

   ČEZ? Nééé. Po těch létech předražené marnosti říkám: UŽ NIKDY!! Děkuji

  • #24373 Odpovědět

   Mia
   Host (Guest)

   ano velký nedoplatek domluvít si splátky nestihnete uhradit 1000 kč a kažedý den tam jezdí a zvoní na nás aby nám mohly demontovat měřák na plyn…samozřejmě nejsme doma…no tak rovnou 1000 kč pokuta za nelegální odběr plynu…teď v létě .-D a ukončení smoouvy…další 1000 kč pokuta za nedoržení smlouvy. TAkže když mát problém nevyjdou vstříc a navíc vás ještě víc dostanou do problémů. NIKDY!!!

  • #24231 Odpovědět

   Hanka
   Host (Guest)

   Po špatné zkušenosti s Lamou chceme přejít na ČEZ Poslali nám předvyplněnou smlouvu bez možnosti vlastního výběru a samozřejmě tu nejnevýhodnější. Když se nám to nelíbilo a telefonicky jsme si upravili sazbu i produktovou řadu tak opět přišla smlouva s tím že nám změnily jen produktovou řadu nikoliv sazbu kterou nám stále nutí tu dražší a to i když tato sazba je už od dubna 2016 zrušená!!!!!, prý na tu kterou chceme nemáme právo protože s nimi nemáme podepsanou smlouvu!!!!
   Poptala jsem se na energetickém úřadě kde je pravda a tam mě dali za pravdu, řekli mi že mi pošlou mailem vyjádření abych se tím mohla krýt proti čezu, co nejhoršího se stalo je že mě zmizela mailová komunikace s čezem (a pravděpodobně i to vyjádření z úřadu, protože žádné nedošlo), 6 MAILU STEJNÝCH a jen moje různé odpovědi!!! Všimla jsem si že ve 3 mailech se mnou komunikovali nezašifrovaně !!!!
   Takže už 14 dní čekáme na tu smlouvu a stále nic. Ta nevýhodná smlouva přišla už za 2 dny!!!!!
   Nikdy nepodepisujte první smlouvu kterou vám předtisknou bez dohody!!!

  • #24204 Odpovědět

   Sandra
   Host (Guest)

   Jednání cezu absolutne neprofesionální. Prodlužování registrace kvůli placení revize, šikanování ze strany operatorek, kdy si vás tam podávají jako jídlo na podnose. Operátorky vam nepomůžou, ale jen vás zmátou a oklamou, vystřelují a naštvou. Spolupráce s touto společností je neetické. Absolutne nedoporucuju.

  • #24025 Odpovědět

   JANA
   Host (Guest)

   První rok v koupeném domku. Volala jsem na ČEZ, kolik budu platit za kubík plynu. Prý cca 14Kč. Ale slečna se pojistila, prý to může být víc nebo míň. To si pište, že je to víc, 15,36Kč! V říjnu mi v telefonu sdělili, jak jsou šťastní, že mají nového zákazníka a dali mi 2000Kč. Ó, kolikanásobně si to naúčtovali zpátky! A prý vyúčtování bude v říjnu. Je červenec, pálka 28tisíc a uhraď do 13 dnů! Splátky můžeš, ale s poplatkem a úrokem. Už máme komín a krb, ale když budou splátky, nesníží zálohu, takže měsíčně 5600,- Hnus a Sodomie, už od nich nic nechci, končím i s elektřinou! Celý rok poslouchám, jak je plyn levný. Jenže ne u ČEZu. U Lamy např. 10,55 za m3. Divím se, že tato firma ještě prosperuje. Že by ji někdo dotoval z našich daní?

  • #23771 Odpovědět

   Martin
   Host (Guest)

   Kdyby někoho zajímalo, tak aktuální info k distribuci od ČEZu je tady http://kalkulackaenergie.com/cez-zakaznicke-sluzby/

  • #23474 Odpovědět

   Hubová Lenka
   Host (Guest)

   Jak se o nás stará ČEZ….
   HDS…. tedy hlavní přívod elektřiny k mému domu. Na sloupu je už víc než 20 let. Minulý týden vichřice utrhla v téhle schránce dvířka. Inu… volala jsem elektrikáře, ten mi sdělil, že schránka na sloupu je majetkem ČEZU, dvířka provizorně připevnil a já jsem v úterý 16.2. na ČEZ nahlásila havárii. Dvakrát jsem opravu urgovala… myslíte si, že ji mám vyměněnou ??? Druhý den prší, dnes i sněží a já mám na elektrickém sloupu schránku s dvířky, které nedrží… ovšem při mé dnešní, již osobní návštěvě ČEZU mě bylo sděleno, že si nemám u koho stěžovat… na ČEZU totiž v pátek pracují pouze do 13.00 hodin.
   Závěr:
   1. ČEZ se vzorně stará o své klienty.
   2. Svůj majetek si vzorně udržuje /viz přiložené foto/ … má na to
   nakonec miliardové zisky.
   3. Na jejich techniky se můžete spolehnout… prosím v pátek po
   obědě a v pondělí dopoledne je neobtěžujte… to je opravdu
   nevhodný čas.
   4. Když je nejhůř… volejte 840840840. Můžete si poklábosit, nic
   sice nevyřešíte, hovor navíc ještě zaplatíte /proč by pro klienty
   měli bezplatnou linku ??/, ale zákaznickou linkou se mohou
   pochlubit.
   5. Mám opravdu dobrý pocit, že se o mě stará tak silná, státem
   podporovaná a spolehlivá firma. Věřím, že jsem v dobrých
   rukou…. krále Miroslava ???

  • #23473 Odpovědět

   Eliška J.
   Host (Guest)

   Spokojenost největší u dominanta!

  • #2728 Odpovědět

   Bert
   Host (Guest)

   Před pár lety ČEZ nalákal zákazníky na jedny z nejnižších cen. Byla to ale takříkajíc bouda jak ČEZ!  Procentuelní rozdíly mezi nejdražším RWE období po období setřel náš milý český ČEZ na procentní minimum a mezitím se objevily další levnější hráči. Když v tichosti zavedl levnější tarif podmíněný elektronickou komunikací a inkasem z účtu, neobtěžovali se soudruzi z ČEZu to ani zákazníkům, kteří už internetovou virtuální kancelář měli, ani mailíkem sdělit. Proč by zakazníkům sdělovali, že můžou ušetřit, že?! Zato tam posílají nesmyslné e-časopisy, to je nic nestojí. Tak to mě naštvalo poprvé. Pak už jen takové drobnosti jako 20% cenový rozdíl proti jistému jinému dodavateli. Nebo nesmlouvavé pokuty za nepatrně opožděné platby. Nebo 35,- Kč za skrovný dotaz u plně hrazené linky na zákaznické centrum (pokud ovšem nemáte předražený supertarif). Nebo umně skrytá smluvní sankce (až?) 10.000 Kč za předčasné vypovězení dvouleté smlouvy. Ale jinak je to slušná česká firma – plyn i elektřina v pořádku došly, telefony zvedají, převzetí mailů roboticky potvrzují a mají hezkou barvu loga. Kdo chce ale z nějakých národních pohnutek podpořit tuto českou polostátní firmu, tak ať na to zapomene a zůstane raději u deutsche RWE. Jen tak zůstanou vaše peníze „bei uns zu Hause“.         

   • #2729 Odpovědět

    Vaclav
    Host (Guest)

    Berte, tak poradte kam prip. jak bez sankci prejit?, kdyz uz se ty plynove tarify CEZu proti RWE bohuzel setreli na procentni minimum, jakmile se stali nejvetsim alternativnim obchodnikem s plynem v CR.

    • #3205 Odpovědět

     Luboš
     Host (Guest)

     Před 2 lety jsem uvažoval o změně dodavatele elektřiny v Praze. PRE bylo bezkonkurenčně nejdražší, potom řada nových dodavatelů již celkem známých z reklam a ve spodní třetině cenového pole se vyskytovaly Nano techlogies, United energies a taky ČEZ – říkám si tedy, není sice nejlevnější, ale je to velká firma, bude se chovat k zákazníkům solidně – přestoupím k čezu. Chyba. Po roce zdražil ČEZ takovým způsobem, že se dostal na druhé místo za PRE ( neuvažuju takové jejich balíčky, fixace a etarify, v kterých se člověk velmi těžko orientuje). Nyní se již čtvrtý týden pokouším vymanit ze smlouvy s čezem z důvodu nesouhlasu s VOPD, ale čez nekomunikuje,  potom háže klacky pod nohy a dělá vše možné aby vám přechod znemožnil.  Je řada nových dodavatelů, kdysi malých a nedůvěryhodných, ale nyní již zaběhlých a solidních. Se dvěma takovými (3-E, Amper Market ) jsem si trochu zamailoval, prohlídl strány a odkazy, podíval se na historii a představenstvo, nechal si zaslat pro přehlednost fakturu,  a mohu doporučit.

  • #1440 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Jaké máte zkušenosti se společností ČEZ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 19 vláken odpovědí
Odpovědět na: ČEZ – zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">