• Autor
  Příspěvky
  • #142450 Odpovědět

   Vladimír
   Host (Guest)

   Podepsat s již polodementním důchodcem v domě s pečovatelskou službou v malé vesničce bez souhlasu starosty a správce domova po roce lockdaunů a pandemie přihlášku k výběru nového distributora elektřiny místo případné komunikace přímo mezi dodavatelem a odběratelem 29.03.21 těsně před velikonočními svátky, kdy se eliminuje možnost 14ti denní doby k odstoupení s tvrzením, že zůstane dosavadní Eon stejný a že dojde ke zlevnění za Mwh, když je desetiletá průměrná roční spotřeba důchodce 0,1-0,2 Mwh stylem, že zavoláte a za 5 minut jste osobně na místě bydliště s důchodcem sepisujete přihlášku se slovy že Eon zůstane a vše uděláte za duchodce, překročením několika okresů a neuzavřením žádné další přihlášky v daném místě s další osobou bo odběrateli a ještě tam dále uvedete spojovací číslo plátce sipa na kt ani nynější platby za Eon nejsou a toto sipo slouží u úplně jiné nemovitosti k platbám jiným distributorům dodavatelům mi přijde v dané situace při nejmenším neprofesionalní, hloupé a až zavádějící Šmejdstvím.

  • #139740 Odpovědět

   Jan Málek
   Host (Guest)

   Věřte si čemu chcete, ale jejich chování je přinejmenším rozporuplné.

   Uzavřou s vámi „Přihlášku k výběrovému řízení“ na tři roky a po tuto dobu patříte jen jim, pokud byste chtěli cokoli změnit sami, pak zaplatíte za každé odběrové místo 3000,-

   Nemáte možnost si vybrat z více dodavatelů, prostě vám někoho vyberou – s největší pravděpodobností Armex, ačkoli podle nezávislé online kalkulačky vychází levněji spousta jiných.

   Výrazně NEDOPORUČUJI

  • #139288 Odpovědět

   Černy
   Host (Guest)

   Zdravím vás , chci jen říct jaké mám zkušenosti s danou firmou ČME co jsem tak pochopil je to energetické poradenství mám svého energetického poradce s téhle firmy a mužů vřele doporučit pan Konečný mi vše vysvětlil firma vyhledává levnějšího dodavatele tuším už tu zmiňovaný Armex energy a mužů říct že cena za mwh mám opravdu nižší a když něco potřebuji něčemu nerozumím tak se vždy dovalám svému energetickému poradci vždy mě vše objasni a je velice příjemný opravdu konečně je tady solidní firma která dokáže opravdu ušetřit nějaký peníz za mě mohu doporučit pokud nevyhledají levnějšího dodavatele než je stávající nic se nemění za mě opravdu palec nahoru skvělá zkušenost .

  • #133215 Odpovědět

   František Štangl
   Host (Guest)

   Dobrý den
   S firmou mám uzavřenou přihlášku na výběr levnějšího dodavatele po nějaké době mi volal operátor, kterého dodavatele mi vybrali jako levnějšího, následně mi dorazili i smlouvy na elektřinu mě budou převádět k Armex Energy a na plynu MND. Když jsem něco potřeboval, tak jsem se obracel na ženskou, která u mě vždy mi volala zpět a poradili, ale u firmy jsem teprve chvilinku smlouvu mám na 3 roky. Tak uvidím jak budu spokojen později znáte to, když ptáčka lapají dobře mu zpívají. Tak uvidím za 3 roky.

  • #129015 Odpovědět

   Vladimír Pacal
   Host (Guest)

   DOBRÝ DEN, CHCI SE ZEPTAT NA FIRMU ČESKOMOMORAVSKÉ ENERGIE IčO 07446080. Nemohu najít žádné recenze.Děkuji

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
Odpovědět na: ČME

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">