• Autor
  Příspěvky
  • #134023 Odpovědět

   Cejnar, Náchod
   Host (Guest)

   My jsme s nimi doma spokojení, nehledě na to, že když jsme řešili změnu dodavatele dodatečně u plynu, tak nám dali o něco lepší cenu i u elektřiny, kterou už jsme s nimi měli předchozí dva roky.

  • #132458 Odpovědět

   Franta
   Host (Guest)

   Těžko soudit jestli nyní platím méně než bych mohl vzhledem k nabídce trhu, ale v porovnání, co jsme platil před několika lety mi faktura od Comfort energy vychází levněji. 

   • #133676 Odpovědět

    Marián
    Host (Guest)

    Po letech zkušeností jsem dospěl k tomu, že si raději pár korun připlatím, ale budu mít všechno od firmy v pořádku, než abych se musel prodírat papíry, řešit změnu dodavatele a to jen kvůli upocené pětistovce, tak tom mi to vážně za to nestojí, tady už jsem proto nějakých 6 let a mám to v richtiku. 

  • #129431 Odpovědět

   Stanislav Rédl
   Host (Guest)

   Na letošek se nám zálohy podařilo snížit, vyúčtování dorazilo s přeplatkem, tak nám to i nově přepočítali, abychom neposílali zbytečně moc.

  • #128984 Odpovědět

   Robert
   Host (Guest)

   Mám u nich zkušenosti s elektřinu, plyn řeším jinde, s řadou přes kterou mi účtují ceny to vychází dobře, tak jen doufám, že jí nemají v dohledné době v plánu zrušit. To by mě fakt naštvali.

  • #127566 Odpovědět

   Daniel
   Host (Guest)

   S jejich ceníkem nemám problém, díval jsem se na internetu a patří mezi ty levnější.

   • #128209 Odpovědět

    P.Čabrada
    Host (Guest)

    Už je to nějakou dobu co mám smlouvu u Comfort energy, v podstatě od podpisu je netknutá a stále mě překvapuje fakt, že cenami mě vychází faktury levněji, než když jsem dřív měl dvacet let jednoho a toho samého dodavatele. Něco na tom bude.

  • #125647 Odpovědět

   Jakub Valečka
   Host (Guest)

   Kvůli tomu, že se cena energie furt zvyšuje jsem vyměnil dodavatele za levnější Comfort Energy, kdy mi změna nestála nic a přitom jsem obětoval čas, abych to všechno zařídil.

   • #126376 Odpovědět

    Karlos
    Host (Guest)

    Moje jediná vyvinutá aktivita v podstatě byla to, že jsem si upravil platby, abych je posílal na správnou adresu a jinak za mě vše obstarali oni.

  • #124142 Odpovědět

   David
   Host (Guest)

   Letošní rok musím konstatovat, že mě to vyšlo u Comfort Energy za dobrý peníze, protože jsem u nich ještě dobíral a ke konci roku přesto že se opět zvedají ceny mi nedávají důvod, abych je kvůli pár stovkám vyměnil.

   • #124863 Odpovědět

    Ondřej
    Host (Guest)

    Taky neměním, nestojí mi to za to, ty ceny jsou co jsem se díval všude možně podobné a zas pár stovek mě vyloženě nevytrhne.

  • #123441 Odpovědět

   Michal
   Host (Guest)

   Letošní vyúčtování mě fakt mile překvapilo, vzhledem ke zdražování jsem čekal, že budu muset doplácet a vyšel jsem v plusu že mi ještě od Comfortu přišla dobírka na 14stovek.

   • #123561 Odpovědět

    Honza Míšek
    Host (Guest)

    Taky jsem dobíral a měli mi tendence snížit i zálohy, ale to jsem si přes webovou kancelář vrátil do původní výše, abych i příští sezónu měl v klidu.

  • #123382 Odpovědět

   Jakub
   Host (Guest)

   Vzhledem k tomu, že jsem změnu dodavatele podnikal kvůli tomu, abych ušetřil, tak mě to teď u Comfort energy vychází levněji. Mít podobné platby jako u původního dodavatele, tak by to pro mě nemělo absolutně smysl pouštět se do něčeho takového.

   • #125026 Odpovědět

    Honza Vrtiška
    Host (Guest)

    Z 90% koukám hlavně na cenu a až pak mě zajímají další věci jako bonusy. Mně se podařilo změnou k nim ušetřit za rok cca 3000,-, tak jsem rád, že to nebyla práce k ničemu.

  • #24022 Odpovědět

   Radim
   Host (Guest)

   Tak my od nich máme papír jak na plyn tak elektriku už dva roky a celkově nám po převodu úspora nastala. Po přechodu od klasickýho hlavního dodavatele jsou levnější a o tom žádná diskuze víc nemůže bejt..

  • #23702 Odpovědět

   Pavel
   Host (Guest)

   Dobrý den Eriko, řekl bych, že dnešní trh je až neuvěřitelně zahlcen energetickými společnostmi, že je těžké posoudit, zda a u koho dokáže více či méně ušetřit. Většinou je to na člověku, čemu osobně dá přednost, zda stabilnímu dominantu, který je na trhu již řadu let či aletnativě jako je Comfort energy, kteří se na zákazníka snaží působit lákavou nižší cenou.
   Osobně jsem zastánce té teorie, že když došlo v roce 2006 k liberalizaci trhu, tak to bylo za nějakým účelem, aby jsme celý život nemuseli tvrdnout u jedné firmy a mohli mít možnost volby. Takže proč to nevyužít. 😉 Firmu bych osobně kontaktoval a oni už vám jistě budou moci představit nějaký akční produkt, který vám bude pasovat na vaši domácnost. Rozdílné ceny se zajisté dočkáte. 😉

  • #10812 Odpovědět

   Erika
   Host (Guest)

   Dobrý den,
   chtěla bych se dotázat na to, jaké máte zkušenosti s vyúčtováním od této firmy. Jestli jste ušetřili nebo Vám to vychází „tak na stejno“ jako od jiných společností. Zajímají mě spíše odpovědi od lidí, kteří s touto společností mají delší dobu spolupráci.
   Za odpověďi děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
Odpovědět na: Comfort Energy ceny

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">