• Autor
  Příspěvky
 • #24022 odpověď

  Radim

  Tak my od nich máme papír jak na plyn tak elektriku už dva roky a celkově nám po převodu úspora nastala. Po přechodu od klasickýho hlavního dodavatele jsou levnější a o tom žádná diskuze víc nemůže bejt..

 • #23702 odpověď

  Pavel

  Dobrý den Eriko, řekl bych, že dnešní trh je až neuvěřitelně zahlcen energetickými společnostmi, že je těžké posoudit, zda a u koho dokáže více či méně ušetřit. Většinou je to na člověku, čemu osobně dá přednost, zda stabilnímu dominantu, který je na trhu již řadu let či aletnativě jako je Comfort energy, kteří se na zákazníka snaží působit lákavou nižší cenou.
  Osobně jsem zastánce té teorie, že když došlo v roce 2006 k liberalizaci trhu, tak to bylo za nějakým účelem, aby jsme celý život nemuseli tvrdnout u jedné firmy a mohli mít možnost volby. Takže proč to nevyužít. 😉 Firmu bych osobně kontaktoval a oni už vám jistě budou moci představit nějaký akční produkt, který vám bude pasovat na vaši domácnost. Rozdílné ceny se zajisté dočkáte. 😉

 • #10812 odpověď

  Erika

  Dobrý den,
  chtěla bych se dotázat na to, jaké máte zkušenosti s vyúčtováním od této firmy. Jestli jste ušetřili nebo Vám to vychází „tak na stejno“ jako od jiných společností. Zajímají mě spíše odpovědi od lidí, kteří s touto společností mají delší dobu spolupráci.
  Za odpověďi děkuji.

Odpověď na: Comfort Energy ceny

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">