• Autor
  Příspěvky
  • #144917 Odpovědět

   Jara
   Host (Guest)

   Mám od nich ceny z března a když vidím jak se zdražuje, tak jsem rád, že jsem to stihnul ještě za těch 1571,- fixnout, toto aspoň ještě nějak aspoň vypadalo.

  • #143129 Odpovědět

   Aneta
   Host (Guest)

   Peníze vrací z přeplatku na účet, nemusím si proto hlídat první zálohu, že by o to byla ponížená, takže rovnou můžu nastavit trvalý příkaz na další rok.

  • #142448 Odpovědět

   Marek Trenk
   Host (Guest)

   Na lince hodně v pohodě domluva, stálo mě to 10 minut času a nemusel jsem se s tím lovit po internetu.

  • #137958 Odpovědět

   Floro
   Host (Guest)

   Zprostředkovali nám změnu dodavatele a spojení elektřiny a plynu do jednoho účtu.

  • #135792 Odpovědět

   R.V.
   Host (Guest)

   Čekal bych, že se postarají sami, ale hold je doba, kdy se musí starat každý sám o sebe. Mojí žádost o lepší tarif vyřídili aspoň k mojí spokojenosti.

  • #133776 Odpovědět

   Jan Kopečný
   Host (Guest)

   Už na jaře jsem měnil dodavatele, abych byl už na období podzimku přichystaný, korona tomu taky dost nahrála a jen mě utvrdila, že je to třeba. U Comfortu jsem dostal nejen lepší cenu, ale zadařilo se mi i sjednocení účtů.

  • #129694 Odpovědět

   Vladek
   Host (Guest)

   Při energii mě stojí míň peněz a jak řádně platím, tak je to s nimi bez problémů.

   • #132835 Odpovědět

    Josef
    Host (Guest)

    Tak jasně pokud člověk není notorický neplatič, tak je to v pohodě, ale občasná starost je podle mě na místě, už jen kvůli tomu, že jsi tak jsem třeba schopný u nich domluvit lepší tarif, než kdybych byl zcela laxní v přístupu.

  • #129289 Odpovědět

   Tomáš Kačírek
   Host (Guest)

   Vyhověli mi se změnou tarifu při změně majitele odběrného místa. Komunikace s nimi byla efektní bez zbytečného vykecávání. 

  • #128650 Odpovědět

   Kavkazák
   Host (Guest)

   Měli ode mě všechny dokumenty potřebné pro přepis a i když neměli moc času, tak to stihli vyřídit a já tak stihl původní firmu opustit bez problémů a nějakých pokut.

  • #127616 Odpovědět

   Rostislav
   Host (Guest)

   Po administrativní stránce to i teďka za ztížených okolností proběhlo v pořádku, trochu jsem se bál, že budou nějaké prodlevy, ale nový rozpis záloh už je doma a od května se nám to spouští od nich.

  • #125764 Odpovědět

   David
   Host (Guest)

   Po více jak roce odběru mě u Comfort energy zajistili i přesunutí plynu, cenová položka po kontrole totiž spolu s elektřinou vycházela daleko líp.

   • #127268 Odpovědět

    Zdeněk
    Host (Guest)

    Také to u nich máme sjednocené, doporučili nám to a musím teda uznat, že to svoje malé výhody má 🙂

  • #124950 Odpovědět

   pavel línek
   Host (Guest)

   domlouvání s nimi bylo snazší než jsem čekal, nakonec jsem smlouvu kvůli ceně podepsal

  • #124635 Odpovědět

   Martin
   Host (Guest)

   U Comfortu energy jsem všeho všudy tři roky a zatím jsem se nedostal do fáze, kdy bych je měl notnou potřebu vyměnit. Za ty tři roky jsem s nimi ušetřil docela fajn peníze.

  • #123422 Odpovědět

   Radek
   Host (Guest)

   Já si na ně stěžovat nemůžu, jako poskytovatele už je mám dva roky a platby si u nich držím pořád nižší jako na začátku.

   • #123515 Odpovědět

    Libor Luňák
    Host (Guest)

    No já nevím, ale vzhledem k tomu, že se cena plošně zvedala a stále zvedá, tak jsem si stejnou cenu nebyl schopný udržet. Proto jsem si jí zajistil přes nového a levnějšího dodavatele. Stálo mě to sice 3 měsíce čekání a stihl jsem to akorát před topnou se zónou. Že jsem přestoupil ke Komfortu.

  • #123366 Odpovědět

   Žaneta Nov.
   Host (Guest)

   Táta mi poradil ať se s majitelem bytu domluvíme na dodavateli než se do bytu s přítelem nastěhujeme. Dopadlo to tak, že jsme převzali Comfort energy po předchozích nájemnících s tím, že je vyzkoušíme a pak uvidíme. Nechali jsme si je teďka už třetí sezónu.

   • #124027 Odpovědět

    Fořťák
    Host (Guest)

    My jsme si tam vzali firmu podle sebe, protože co vím od nás z podmínek, tak dodavatele kvůli stěhování můžeš vypovědět a tak jsme to tak taky udělali. S CE máme dobré zkušenosti a tak jsem se jich jen tak zbavit nechtěli.

    • #125128 Odpovědět

     Markéta
     Host (Guest)

     Naši nájemníci je taky mají v bytě, smlouva je teda vedená na nás, ale ještě jsme se nesetkali s tím, aby se nám na ně někdo ztěžoval.

  • #123302 Odpovědět

   Zbyněk
   Host (Guest)

   Nevím jak je to jinde, ale zatím si na systém práce Comfort Energy stěžovat nemohu, mám doma všechno rychle a nechybí mi jediný doklad o zaplacení. Platba přiřazena vždy správně k měsíci, ke kterému mu byla hrazena.

  • #123277 Odpovědět

   Jarda Švarc
   Host (Guest)

   Nastěhoval jsem se k manželce do domu, která ho ještě před tím zdědila, takže vše bylo vedený na ní. Takže se nechala utáhnout a přešli jsme ke Comfort Energy, zatím teda musím říct, že jsme ohledně ceny spokojený, je to na dva roky, tak až to nějak doběhne, tak to pak necháme přepsat na mě a vrátíme se asi k původní firmě, přeci jen dráty patří jí, tak jakýpak copak. 

  • #123238 Odpovědět

   Vašek
   Host (Guest)

   Musím říct, že Comfort energy je na tom po administrativní stránce překvapivě dobře. Očekával jsem totiž, že až mě budou mít zaškatulkovanýho, tak jejich zájem klasicky opadne, ale dali mi jasně najevo, že se o nás postarají i do budoucna.

  • #123050 Odpovědět

   Ondra Hercík
   Host (Guest)

   My jsme k nim přešli po začátku roku, protože u předchozího dodavatele jsme platili poslední rok celkem dost a na letošek nám to chtěli ještě zvednout, tak jsme je vystřídali za lepší model firmy. A platíme míň a cenu nám jen tak zvednout nemaj v plánu.

  • #122950 Odpovědět

   David Sládek
   Host (Guest)

   Oproti konkurenci jsme u nich ušetřili kolem 3000,- Kč! Navíc nám se změnou i administrativou pomohli, že vše proběhlo rychle, moc děkujeme 🙂

   • #122989 Odpovědět

    Fanda
    Host (Guest)

    Nám letos taky poslali přeplatek, ale přesměrovali jsme rovnou do další zálohy, abychom jí nemuseli hradit. Je to jednodušší než s tím různě šachovat.

  • #122819 Odpovědět

   Lukáš Moravec
   Host (Guest)

   Oslovili nás telefonicky s nabídkou nižších cen, vzhledem k tomu, že telefon snese všechno, nechali jsme si to poslat černé na  bílém do emailu, abychom si to ještě sami mohli porovnat. Ceny se hodně rozcházely a v podstatě ani v jedné z položek se nesetkaly. Aniž bychom se zeptali, tak sami rovnou poslali i formuláře smlouvy k prostudování. Šance jsme nakonec využili, podepsáno máme na dobu neurčitou, tak je aspoň máme šanci vyzkoušet. Přístup z jejich strany mi přišel seriózní, když rovnou vše sami od sebe poslali aniž by je člověk musel ponoukat. 

  • #122798 Odpovědět

   Milan
   Host (Guest)

   Nemám co bych zatím vytkl, na alternativce cenově zajímavý, dali mi dobré podmínky i tarif a na člověka nejsou jak pes.  Za mě O.K.

   • #122810 Odpovědět

    Jan Frank
    Host (Guest)

    Také jsem se u nich nesetkal s ničím, co by mi vyloženě vadilo. Hodnotím hlavně cenu a ta je přitom jak jde vše nahoru celkem příznivá.

  • #122789 Odpovědět

   Roman
   Host (Guest)

   Druhým rokem využívám jejich služeb, bereme od nich obě komodity a s obojím jsme spokojení. Je to sdružené pod jednou střechou, faktury jsou tak hodně vzhledově podobné a tak nám odpadá chaotické pátrání mezi čísly. Naštěstí výsledný přeplatek je vždycky tučně, tak ho vidíme na první dobrou. Zálohy jsou taky celkem v pohodě a hlavně beze změny a nepotřebného navýšení. Za mě tak v pořádku.

  • #122778 Odpovědět

   Vladimír Malina
   Host (Guest)

   Zacházejí s námi dobře, přijdou mi jako klasický dodavatel. Je teda fakt, že elektřina nás vychází o cosi levněji, ale u plynu nám to udělalo dost. Jako věřím, že mít elektřinu i na topení, tak to vyjde daleko líp. Ale takhle nemám námitky.

  • #21326 Odpovědět

   Petr Vich
   Host (Guest)

   Pravděpodobně nenajdete firmu, který by měla ryze spokojené zákazníky, spíš důležité jaké výhody pro Vás firma má. Já jsem u Comfort Energy nezaznamenal negativní zkušenost a naopak solidní jednání a především nižší ceny což považuji za velikou výhodu, která převažuje.

   • #122797 Odpovědět

    Milan
    Host (Guest)

    Jo, to s vámi souhlasím, to není v žádné odvětví. Vždycky se najde alespoň jeden zákazník, který si něco najde a bude nespokojený i kdyby pro něj udělali první poslední, znám to sám podnikám a mám malé podnikání. To samé to je prostě tady, energie jsou k tomu ještě tak ošemetný produkt, že si o to vyloženě říká. Ale já si nemám potřebu stěžovat na nic zásadního. To hlavní funguje, dodavatel je to podle mého dobrý a tak co víc řešit.

  • #3304 Odpovědět

   Pavel.H.
   Host (Guest)

   Dovolým si poznamenat, že změna dodavatele se vyplácí až od řekněme 2-3 MWh v D02d…( u dvoutarifů je to trošku jinak). Pokud je tedy spotřeba menší, tak se jedná o úsporu v řádech stokorun.

   Takže pozor na to kdy měnit a ke komu….Dnes máme celkem pomálu slušných dodavatelů, ale těch lumpů je tu většina.

   s pozdravem Pavel H.

   • #122759 Odpovědět

    Jiří
    Host (Guest)

    V podstatě s vámi s těmito tvrzeními můžu souhlasit, ale ještě bych k tomu dodal něco svého. Z vlastního pohledu to vidím tak, že to záleží na člověku jak je náročný, já bydlím sám v malém bytě o velikosti 1+1 a jsem rád, když jsem změnou ke Comfort energy ušetřil i těch pár stovek, co jste sám zmiňoval. Je mi jasný, že vzhledem k mé nízké spotřebě nemůžu očekávat ušetřené tisíci koruny, ale jsem rád i za těch pár drobných. Pořád se k tomu stavím jako k úspoře.

  • #1542 Odpovědět

   marcela
   Host (Guest)

   v říjnu sme podepsali smlouvu s Comfort Energy, a vůbec si nejsem jistá, jestli sme neudělali chybu, jestli raději nezůstat u ČEZu, poradťe,

   nemám žádné zkušenosti s těmito záležitostmi, nerada bych naletěla na nějaký podvodníky, někdo je chválí, někdo ne.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 26 vláken odpovědí
Odpovědět na: Comfort Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">