• Autor
  Příspěvky
 • #122798 Odpověď

  Milan

  Nemám co bych zatím vytkl, na alternativce cenově zajímavý, dali mi dobré podmínky i tarif a na člověka nejsou jak pes.  Za mě O.K.

  • #122810 Odpověď

   Jan Frank

   Také jsem se u nich nesetkal s ničím, co by mi vyloženě vadilo. Hodnotím hlavně cenu a ta je přitom jak jde vše nahoru celkem příznivá.

 • #122789 Odpověď

  Roman

  Druhým rokem využívám jejich služeb, bereme od nich obě komodity a s obojím jsme spokojení. Je to sdružené pod jednou střechou, faktury jsou tak hodně vzhledově podobné a tak nám odpadá chaotické pátrání mezi čísly. Naštěstí výsledný přeplatek je vždycky tučně, tak ho vidíme na první dobrou. Zálohy jsou taky celkem v pohodě a hlavně beze změny a nepotřebného navýšení. Za mě tak v pořádku.

 • #122778 Odpověď

  Vladimír Malina

  Zacházejí s námi dobře, přijdou mi jako klasický dodavatel. Je teda fakt, že elektřina nás vychází o cosi levněji, ale u plynu nám to udělalo dost. Jako věřím, že mít elektřinu i na topení, tak to vyjde daleko líp. Ale takhle nemám námitky.

 • #21326 Odpověď

  Petr Vich

  Pravděpodobně nenajdete firmu, který by měla ryze spokojené zákazníky, spíš důležité jaké výhody pro Vás firma má. Já jsem u Comfort Energy nezaznamenal negativní zkušenost a naopak solidní jednání a především nižší ceny což považuji za velikou výhodu, která převažuje.

  • #122797 Odpověď

   Milan

   Jo, to s vámi souhlasím, to není v žádné odvětví. Vždycky se najde alespoň jeden zákazník, který si něco najde a bude nespokojený i kdyby pro něj udělali první poslední, znám to sám podnikám a mám malé podnikání. To samé to je prostě tady, energie jsou k tomu ještě tak ošemetný produkt, že si o to vyloženě říká. Ale já si nemám potřebu stěžovat na nic zásadního. To hlavní funguje, dodavatel je to podle mého dobrý a tak co víc řešit.

 • #3304 Odpověď

  Pavel.H.

  Dovolým si poznamenat, že změna dodavatele se vyplácí až od řekněme 2-3 MWh v D02d…( u dvoutarifů je to trošku jinak). Pokud je tedy spotřeba menší, tak se jedná o úsporu v řádech stokorun.

  Takže pozor na to kdy měnit a ke komu….Dnes máme celkem pomálu slušných dodavatelů, ale těch lumpů je tu většina.

  s pozdravem Pavel H.

  • #122759 Odpověď

   Jiří

   V podstatě s vámi s těmito tvrzeními můžu souhlasit, ale ještě bych k tomu dodal něco svého. Z vlastního pohledu to vidím tak, že to záleží na člověku jak je náročný, já bydlím sám v malém bytě o velikosti 1+1 a jsem rád, když jsem změnou ke Comfort energy ušetřil i těch pár stovek, co jste sám zmiňoval. Je mi jasný, že vzhledem k mé nízké spotřebě nemůžu očekávat ušetřené tisíci koruny, ale jsem rád i za těch pár drobných. Pořád se k tomu stavím jako k úspoře.

 • #1542 Odpověď

  marcela

  v říjnu sme podepsali smlouvu s Comfort Energy, a vůbec si nejsem jistá, jestli sme neudělali chybu, jestli raději nezůstat u ČEZu, poradťe,

  nemám žádné zkušenosti s těmito záležitostmi, nerada bych naletěla na nějaký podvodníky, někdo je chválí, někdo ne.

Odpovědět: Comfort Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">