• Autor
  Příspěvky
 • #123422 odpověď

  Radek

  Já si na ně stěžovat nemůžu, jako poskytovatele už je mám dva roky a platby si u nich držím pořád nižší jako na začátku.

 • #123366 odpověď

  Žaneta Nov.

  Táta mi poradil ať se s majitelem bytu domluvíme na dodavateli než se do bytu s přítelem nastěhujeme. Dopadlo to tak, že jsme převzali Comfort energy po předchozích nájemnících s tím, že je vyzkoušíme a pak uvidíme. Nechali jsme si je teďka už třetí sezónu.

 • #123302 odpověď

  Zbyněk

  Nevím jak je to jinde, ale zatím si na systém práce Comfort Energy stěžovat nemohu, mám doma všechno rychle a nechybí mi jediný doklad o zaplacení. Platba přiřazena vždy správně k měsíci, ke kterému mu byla hrazena.

 • #123277 odpověď

  Jarda Švarc

  Nastěhoval jsem se k manželce do domu, která ho ještě před tím zdědila, takže vše bylo vedený na ní. Takže se nechala utáhnout a přešli jsme ke Comfort Energy, zatím teda musím říct, že jsme ohledně ceny spokojený, je to na dva roky, tak až to nějak doběhne, tak to pak necháme přepsat na mě a vrátíme se asi k původní firmě, přeci jen dráty patří jí, tak jakýpak copak. 

 • #123238 odpověď

  Vašek

  Musím říct, že Comfort energy je na tom po administrativní stránce překvapivě dobře. Očekával jsem totiž, že až mě budou mít zaškatulkovanýho, tak jejich zájem klasicky opadne, ale dali mi jasně najevo, že se o nás postarají i do budoucna.

 • #123050 odpověď

  Ondra Hercík

  My jsme k nim přešli po začátku roku, protože u předchozího dodavatele jsme platili poslední rok celkem dost a na letošek nám to chtěli ještě zvednout, tak jsme je vystřídali za lepší model firmy. A platíme míň a cenu nám jen tak zvednout nemaj v plánu.

 • #122950 odpověď

  David Sládek

  Oproti konkurenci jsme u nich ušetřili kolem 3000,- Kč! Navíc nám se změnou i administrativou pomohli, že vše proběhlo rychle, moc děkujeme 🙂

  • #122989 odpověď

   Fanda

   Nám letos taky poslali přeplatek, ale přesměrovali jsme rovnou do další zálohy, abychom jí nemuseli hradit. Je to jednodušší než s tím různě šachovat.

 • #122819 odpověď

  Lukáš Moravec

  Oslovili nás telefonicky s nabídkou nižších cen, vzhledem k tomu, že telefon snese všechno, nechali jsme si to poslat černé na  bílém do emailu, abychom si to ještě sami mohli porovnat. Ceny se hodně rozcházely a v podstatě ani v jedné z položek se nesetkaly. Aniž bychom se zeptali, tak sami rovnou poslali i formuláře smlouvy k prostudování. Šance jsme nakonec využili, podepsáno máme na dobu neurčitou, tak je aspoň máme šanci vyzkoušet. Přístup z jejich strany mi přišel seriózní, když rovnou vše sami od sebe poslali aniž by je člověk musel ponoukat. 

 • #122798 odpověď

  Milan

  Nemám co bych zatím vytkl, na alternativce cenově zajímavý, dali mi dobré podmínky i tarif a na člověka nejsou jak pes.  Za mě O.K.

  • #122810 odpověď

   Jan Frank

   Také jsem se u nich nesetkal s ničím, co by mi vyloženě vadilo. Hodnotím hlavně cenu a ta je přitom jak jde vše nahoru celkem příznivá.

 • #122789 odpověď

  Roman

  Druhým rokem využívám jejich služeb, bereme od nich obě komodity a s obojím jsme spokojení. Je to sdružené pod jednou střechou, faktury jsou tak hodně vzhledově podobné a tak nám odpadá chaotické pátrání mezi čísly. Naštěstí výsledný přeplatek je vždycky tučně, tak ho vidíme na první dobrou. Zálohy jsou taky celkem v pohodě a hlavně beze změny a nepotřebného navýšení. Za mě tak v pořádku.

 • #122778 odpověď

  Vladimír Malina

  Zacházejí s námi dobře, přijdou mi jako klasický dodavatel. Je teda fakt, že elektřina nás vychází o cosi levněji, ale u plynu nám to udělalo dost. Jako věřím, že mít elektřinu i na topení, tak to vyjde daleko líp. Ale takhle nemám námitky.

 • #21326 odpověď

  Petr Vich

  Pravděpodobně nenajdete firmu, který by měla ryze spokojené zákazníky, spíš důležité jaké výhody pro Vás firma má. Já jsem u Comfort Energy nezaznamenal negativní zkušenost a naopak solidní jednání a především nižší ceny což považuji za velikou výhodu, která převažuje.

  • #122797 odpověď

   Milan

   Jo, to s vámi souhlasím, to není v žádné odvětví. Vždycky se najde alespoň jeden zákazník, který si něco najde a bude nespokojený i kdyby pro něj udělali první poslední, znám to sám podnikám a mám malé podnikání. To samé to je prostě tady, energie jsou k tomu ještě tak ošemetný produkt, že si o to vyloženě říká. Ale já si nemám potřebu stěžovat na nic zásadního. To hlavní funguje, dodavatel je to podle mého dobrý a tak co víc řešit.

 • #3304 odpověď

  Pavel.H.

  Dovolým si poznamenat, že změna dodavatele se vyplácí až od řekněme 2-3 MWh v D02d…( u dvoutarifů je to trošku jinak). Pokud je tedy spotřeba menší, tak se jedná o úsporu v řádech stokorun.

  Takže pozor na to kdy měnit a ke komu….Dnes máme celkem pomálu slušných dodavatelů, ale těch lumpů je tu většina.

  s pozdravem Pavel H.

  • #122759 odpověď

   Jiří

   V podstatě s vámi s těmito tvrzeními můžu souhlasit, ale ještě bych k tomu dodal něco svého. Z vlastního pohledu to vidím tak, že to záleží na člověku jak je náročný, já bydlím sám v malém bytě o velikosti 1+1 a jsem rád, když jsem změnou ke Comfort energy ušetřil i těch pár stovek, co jste sám zmiňoval. Je mi jasný, že vzhledem k mé nízké spotřebě nemůžu očekávat ušetřené tisíci koruny, ale jsem rád i za těch pár drobných. Pořád se k tomu stavím jako k úspoře.

 • #1542 odpověď

  marcela

  v říjnu sme podepsali smlouvu s Comfort Energy, a vůbec si nejsem jistá, jestli sme neudělali chybu, jestli raději nezůstat u ČEZu, poradťe,

  nemám žádné zkušenosti s těmito záležitostmi, nerada bych naletěla na nějaký podvodníky, někdo je chválí, někdo ne.

Odpověď na: Comfort Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">