• Autor
  Příspěvky
  • #123005 Odpovědět

   Alena Skácelová
   Host (Guest)

   Dobrý den, odebírám od Corasty plyn i elektřinu pro RD již několik let, vše k plné spokojenosti.

   • #192471 Odpovědět

    Alena Skácelová
    Host (Guest)

    Od společnosti Corasta jsem v roce 2021 odešla po chybnem vyúčtování za odběr plynu a následném několika měsíčním sporu a dopisování. Nakonec mi za půl roku vrátili 17 tisíc, které jsem reklamovala. Velmi špatná zkušenost po deseti letech, kdy jsem byla jejich, dříve spokojeným, klientem. Chováním společnosti jsem velmi zklamaná.

  • #24530 Odpovědět

   Jan Popel
   Host (Guest)

   Corastu v žádném případě nemohu doporučit.. Dodávala mi elektřinu asi 15 měsíců, a dopustila se tří pochybení, dokonce na mě chtěla poštvat exekutora, ač jsem jí nic nedlužil. Zavinila pokutu od původního dodavatele 1000 Kč, vymáhala na mě dluhy někoho jiného a asi půl roku po skončení vztahu po mě chtěla neoprávněně platbu ve výši původní zálohy. Jsem s nimi absolutně nespokojen.

  • #1865 Odpovědět

   AA
   Host (Guest)

   Corasta je mladá sro (2009) s počtem klientů v řádu stovek. Protože patří k alternativcům s dobrou kombinací ceny a služeb je u nás zařazena do výpočtů energetické analýzy.  pro další informace majlujte na

   [email protected]

   Aleš Andr    http://www.analyza-energie.cz

  • #1237 Odpovědět

   Iva
   Host (Guest)

   Pěkný den,

   četla jsem o nabídce společnosti Corasta, ale ještě jsem nikde nenašla žádné zkušenosti zákazníků, tak se ptám tady, jestli mi o nich prosím můžete někdo sdělit podrobnější informace? Mnohokrát děkuji!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Corasta – jaké máte zkušenosti?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">