• Autor
  Příspěvky
  • #123311 Odpovědět

   Ivan
   Host (Guest)

   já odebírám plyn i elektřinu od Armexu a u nich jsem se naštěstí s podomním prodejem nesetkal

  • #23133 Odpovědět

   Romana
   Host (Guest)

   Pane Krcek, jestlize z vas tato pochybna firma udelala muze, tak vam tedy gratuluji. Osobne jsem se s takovymi „chlapci“ setkala v poslednim mesici dvakrat. Obema jim bylo kolem 20ti let a pomerne neuspesne se snazili lhat. Myslim si, ze lhani je asi to jedine, v cem se mohou v „tovarne na muze“ zdokonalit.
   Prestoze me kazdy navstivil zvlast v rozmezi cca mesice, shodnymi znaky bylo jednak zvoneni jako na lesy a bouchani na dvere od bytu (i u sousedu), jednak nasledny pozadavek, ze chteji hovorit s majitelem elektromeru. Pote nasledovala imformace o tom, ze pokud mam tu a tu produktovou radu (u CEZ komfort a u RWE optimal), nebudu mit v pristim roce snizenou cenu elektriny jako na aktualnim trhu. Prvnimu jsem podekovala za informaci a rozloucila se, druhy, jelikoz me busenim na dvere vzbudil po nocni, me po otevreni videl uz pekne vytocenou a po stejnem uvodu jsem ho podrobila dotazum odkud je, zda ma prukaz a co chce. Odpovedi: Je z Bohemia energy, prukaz nema, co chce, to nedokazal rici. Takze ode me dostal na oplatku par cennych informaci a nasledne jsem ho vypoklonkovala z baraku. V ruce nesl panskou aktovku, ktera byla nacpana nejakymi pochybnymi formulari. Doufam, ze se tady uz nikdo z nich neobjevi, v jejich vlastnim zajmu.

  • #13026 Odpovědět

   Jan Krček
   Host (Guest)

   Dobrý den,
   pracoval jsem ve společnosti d2d cca 2 roky a viděl poměrně do hloubky celou řadu věcí, které sice nebyly vždy zcela pozitivní, ale také jsem viděl to, jak z mladých kluků dělá dospělé muže a předává jim (i mě) spoustu zkušeností a schopností.

  • #10480 Odpovědět

   Petr Woff
   Správce

   Setkali jste se s firmou d2d CZ s.r.o., eventuálně d2d Prodej s.r.o. – ať už coby její zaměstnanci, anebo zákazníci?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: D2D – podomní prodej (d2d CZ s.r.o.)

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">