• Autor
  Příspěvky
  • #179148 Odpovědět

   Josef Lepš
   Host (Guest)

   CHtěl byc prosím vědět cenu denního a nočního proudu u ČEZ,nočního proudu mám celkem 8 hod.

  • #171509 Odpovědět

   Romana Martinicova
   Host (Guest)

   Dobry den rada bych vedela jaka je cena denniho a nocniho proudu…..eon…dekuji

  • #164748 Odpovědět

   josef matyáš
   Host (Guest)

   kolik stoji denni proud a kolik noční

  • #151862 Odpovědět

   Vondrouš Milan
   Host (Guest)

   Sdělte mě prosím kdy je zapínán tzv. denní a noční proud v Liberci Svobody 6.. Děkuji Vondrouš M.

  • #151861 Odpovědět

   Vondrouš Milan
   Host (Guest)

   Sdělte mě prosim rozvrh kdy je spouštěn t.zv. denní a noční proud v Liberci Svobody 6. Děkuji předem za zaslanou zprávu.

  • #3559 Odpovědět

   merhaba
   Host (Guest)

    Dobry den,

   Možná Vás zklameme, ale web cenyenergie.cz pouze informuje o cenách energií, ale samotné energie zákazníkům neprodáváme. 

   V případě distribuční sazby D02d je možné odebírat elektřinu pouze ve vysokém tarifu (VT), který má také vyšší cenu (někdy mylně označován za noční proud). Abyste mohl odebírat elektřinu ve dvoutarifních sazbách (=část energie ve vysokém tarifu a část v nízké tarifu (NT)) musíte splnit určité technické požadavky, tedy vlastnictví akumulačních kamen, přímotopu, jejich kombinace či tepelného čerpadla. Pokud nemáte jedno z těchto zařízení nemůžete odebírat energii v dvoutarifní sazbě. (Vyjímkou je tarif pro chaty a chalupy D61d, kde je levný proud během víkendu)

   Více najdete například zde: http://www.cenyenergie.cz/elektrina/clanky/tarify-a-sazby-elektriny-jak-se-v-nich-vyznat.aspx

  • #1568 Odpovědět

   Štverák
   Host (Guest)

   Mám na chatě od ČEZu 2 elekktroměry, které mi ukazují spotřebu elektřiny v denním a t.zv.nočním režimu, kde cena je výrazně nižší. Jak to vypadá u vás s možností rozlišení tohoto odběru a s cenami. Mám D02d a jistič 16 A. Uvažuji totiž o přechod k vám.

   Díky za odpověď

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
Odpovědět na: denní a noční proud

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">