• Autor
  Příspěvky
  • #3559 Odpovědět

   merhaba
   Host (Guest)

    Dobry den,

   Možná Vás zklameme, ale web cenyenergie.cz pouze informuje o cenách energií, ale samotné energie zákazníkům neprodáváme. 

   V případě distribuční sazby D02d je možné odebírat elektřinu pouze ve vysokém tarifu (VT), který má také vyšší cenu (někdy mylně označován za noční proud). Abyste mohl odebírat elektřinu ve dvoutarifních sazbách (=část energie ve vysokém tarifu a část v nízké tarifu (NT)) musíte splnit určité technické požadavky, tedy vlastnictví akumulačních kamen, přímotopu, jejich kombinace či tepelného čerpadla. Pokud nemáte jedno z těchto zařízení nemůžete odebírat energii v dvoutarifní sazbě. (Vyjímkou je tarif pro chaty a chalupy D61d, kde je levný proud během víkendu)

   Více najdete například zde: http://www.cenyenergie.cz/elektrina/clanky/tarify-a-sazby-elektriny-jak-se-v-nich-vyznat.aspx

  • #1568 Odpovědět

   Štverák
   Host (Guest)

   Mám na chatě od ČEZu 2 elekktroměry, které mi ukazují spotřebu elektřiny v denním a t.zv.nočním režimu, kde cena je výrazně nižší. Jak to vypadá u vás s možností rozlišení tohoto odběru a s cenami. Mám D02d a jistič 16 A. Uvažuji totiž o přechod k vám.

   Díky za odpověď

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: denní a noční proud

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">