• Autor
  Příspěvky
 • #1839 odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  Připojení nového odběrného místa může trvat i několik týdnů – konkrétní informace, jak postupovat najdete vyhlášce Energetického regulačního úřadu č. 51/2006 Sb

  Pokud nejste připojeni k distribuční síti, zažádejte si i distributora (ve Vašem případě E.ON) o připojení odběrného místa (Žádost o trvalé připojení odběrného místa).

  Od koho budete elektřinu, odebírat si můžete svobodně vybrat. Nenechejte se zmást tlačítkem „nelze převést“ – to znamená, že zatím není možnost žádost o převod realizovat přes nás. Jinak si můžete vybrat jakéhokoli dodavatele elektřiny chcete.

 • #1226 odpověď

  Sramous

  Dobry den,

  prave dostavujeme mensi podkrovni byt v Brne-stred a chystame si pripojit do bytu elektrinu. V byte budou bydlet 2 osoby a elektrina se bude pouzivat jak k topeni (elektricke topne rohoze v podlaze), tak k ohrevu teple vody (tedy pravdepodobne tarif D45). Rad bych pozadal o radu jak a u koho pripojeni vyridit a jak dlouho to cca trva? Musim nejdrive vyridit smlouvu k distribucni siti (v Brne asi E.ON), a pak s dodavatelem elektriny? Muzu v pripade noveho mista vybrat jakehokoliv dodavatele z Vasi tabulky (u vetsiny je uvedeno „nelze prevest“)? Predem mockrat dekuji za radu.

   

Odpověď na: Dodavatel elektriny

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">