• Autor
  Příspěvky
  • #1805 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   na přehled o všech nabízených sazbách elektřiny se můžete podívat do našeho článku o tom, jak se vyznat v tarifech a sazbách elektřiny. Vámi zmiňovaná sazba „pro chataře a chalupáře“ je konkrétně rozebrána v článku o D61d.

   O změně sazby na tu pro Vás nejvýhodnější z hlediska toho, jak budete elektřinu využívat, se můžete ještě poradit přímo s Vaším dodavatelem elektřiny. Zkuste zavolat na zákaznickou linku nebo napsat e-mail, kde vysvětlíte Vaši aktuální situaci. Po vzájemné dohodě Vám pak dodavatel převede stávající tarif a sazbu elektřiny na nové.

  • #1192 Odpovědět

   Petra Krchňáková
   Host (Guest)

   Dobrý den, bydlím v jihomoravském kraji, elektriku mám od EONu a pravděpodobně to nechci měnit. Čeká mě na 3 roky pobyt v cizině s občasným návratem domů (ne víc než 2×2 týdny ročně). Mám běžný tarif na elektriku pro domácnost, která nepoužívá elektriku k vytápění. Existuje nějaký tarif, který by pro mě byl výhodnější? Něco jako „energie pro chalupy“ nebo pro jiná místa, kde se počítá s malým odběrem a s malými paušály?

   Děkuji za odpověď.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: dodávka energie při delší nepřítomnosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">