• Autor
  Příspěvky
 • #3000 Odpověď

  Petr Woff

  Dobrý den, Lenko,

  dohromady tedy za rok na zálohách odvedete 28 800 Kč. Abychom ovšem našli odpověď na Vaši otázku, musíme znát jméno dodavatele, od něhož elektřinu odebíráte (je to ČEZ, E.ON, Pražská energetika, nebo jiná firma?) a nejlépe také distribuční sazbu a velikost Vašeho hlavního jističe – vše vyčtete jednoduše z poslední faktury za elektřinu.

  Zadejte Váš domovský kraj, Vaši spotřebu, sazbu a velikost jističe do nezávislé kalkulačky elektřiny (klikněte na „znám přesnou spotřebu“), vyběhne Vám srovnání všech dodavatelů elektřiny podle celkové roční ceny ve Vašem regionu při Vaší spotřebě. Mezi dodavateli a jejich produkty si najděte ten svůj (jméno produktu neboli tarifu opět najdete na faktuře) a porovnejte jeho celkovou roční cenu s částkou 28 800 Kč, kterou jste odvedla na zálohách. Pokud v kalkulačce bude cena vyšší, budete rozdíl doplácet.

  A když už budete používat kalkulačku elektřiny, nezapomeňte se tam také podívat, zda byste náhodou s jiným dodavatelem energie neušetřila – máte možnost jednoduše přejít k výhodnější firmě! Kdyby bylo něco nejasného, zavolejte našemu energetickému poradci na číslo 844 543 111, hovor stojí jenom 1,43 Kč včetně DPH za minutu, rádi Vám pomůžeme.

 • #1475 Odpověď

  Lenka

  dobrý den prosím vas chtěla bych se zeptat kolik budu přibližně doplacet za elektřinu mam distribucni sazbu D25d D akumulace8 k dnešnímu dni mam za rok:T1.  4691KW a T2     5318KW měsíčně platím zálohy 2400kč.

Odpovědět: doplacet

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">