• Autor
  Příspěvky
  • #1692 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   do měsíčních poplatků je zahrnut:

   1. měsíční stálý plat, který jde na účet dodavateli elektřiny (obchodník) a liší se podle produktů (sazby). Výše tohoto poplatku se u dodavatelů moc neliší.

   2. poplatek za jistič, který jde naopak na účet distributorovi elektřiny. Výši tohoto poplatku reguluje Energetický regulační úřad a u distributorů se také moc neliší.

   Z tohoto důvodu není v měsíčních poplatcích moc velký rozdíl.

   K Vašemu dotazu ohledně doporučení dodavatele elektřiny. Záleží na tom, jaké jsou Vaše priority? Pokud hledáte nejlevnějšího dodavatele elektřiny, pomůže vám naše kalkulačka. Cena elektřiny ale nemusí být tím rozhodujícím prvkem – zákazníky mohou zajímat i různé doplňkové služby a bonusy. Proto bychom Vám před změnou dodavatele doporučili zvážit i tuto rovinu.

  • #1119 Odpovědět

   Veronika Machová
   Host (Guest)

   Dobrý den, nově jsem se nastěhovala do Jesenice, Středočeský kraj a zvažuji možného dodavatele. Sazba – přímotop. Z porovnání vyšlo několik různých částek za rok, ale měsíční poplatky jsou často stejné – jak je to možné? A jakého dodavatele byste mi doporučili?

   Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Doporučíte dodavatele?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">