• Autor
  Příspěvky
  • #144045 Odpovědět

   Vlasta Střížová
   Host (Guest)

   Dobrý den, mám otázku. Na chatě máme produkt Elektřina na dobu neurčitou s distribuční sazbou D02D – což znamená stálý vysoký tarif.
   Za jakých podmínek lze získat výhodnější tarif?
   Kromě svícení, televize, ledničky používám elektrickou troubu a bojler.
   V současné době by mne zajímalo porovnání stávajícího tarifu s případně novým Vámi navrženým (poslední spotřeba za rok 349 kWh)
   Děkuji Vám předem za opověď.
   S pozdravem
   Vlasta Střížová
   zákaznické číslo 0014342388.

  • #122965 Odpovědět

   Pepa
   Host (Guest)

   Asi nemůžete,nemáte akumulační spotřebič(boiler,akumulačky).

  • #122558 Odpovědět

   Eva Novotná
   Host (Guest)

   Hezký den, obracím se na vás s dotazem. Bydlím v panelovém bytě 1+1, který má teplo i teplou vodu připojené na horkovod. Mám minimální spotřebu, pouze svítím, používám lednici a televizi. Dosud jsem užívala l fázové přopojení. Mohu přejít na tarif D25d s 3fázovým připojením.
   Děkuji za odpověď

  • #3670 Odpovědět

   Kamila Hamalcikova
   Host (Guest)

    Dobdrý den, paní Špetíková,

   U tarifu Kvartál je důležité upozornit, že jeho cena se v průběhu roku může měnit, protože cena tarifní složky tohoto produktu (zhruba 45 % konečné ceny)  se pružně přizpůsobuje vývoji velkoobchodních cen na trhu a je stanovována vždy předem pro celé následující čtvrtletí. Takže cena uvedená v naší kalkulačce je v tomto případě pouze orientační, protože nikdo ještě netuší, jaká bude cena elektřiny na burze v druhé polovině roku 2013.

   O formalitám potřebných pro změnu dodavatele se dočtete zde nebo zde, případné nejasnosti Vám rádi zoodpovíme na tel. lince 844 543 111 nebo můžete využít i e-mailové adresy infolinka@cenyenergie.cz.<o:p></o:p>

  • #1583 Odpovědět

   Jiřina Špetíková
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   odebírám elektřinu od ČEZ a mám tarif D56d (tepelné čerpadlo) e-tarif. Při spotřrbě 13.000 kWh v nízké sazbě a 250 kWh ve VT jsem platila  za rok 39.342 Kč. Vaše kalkulačka mi při zadání tarifu a spotřeby našla tarif KVARTAL D-tepelné čerpadlo, za 36.411 Kč (zhruba o 3000 Kč levnější). Je tanto výpočet správný a je pro mne výhodně přejít na tento tarif? Jakým způsobem lze toto provést?

   Děkuji za odpověď.

   Ing. Jiřina Špetíková

   Moravskoslezský kraj

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Dotaz na tarif ČEZ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">