• Autor
  Příspěvky
 • #122965 odpověď

  Pepa

  Asi nemůžete,nemáte akumulační spotřebič(boiler,akumulačky).

 • #122558 odpověď

  Eva Novotná

  Hezký den, obracím se na vás s dotazem. Bydlím v panelovém bytě 1+1, který má teplo i teplou vodu připojené na horkovod. Mám minimální spotřebu, pouze svítím, používám lednici a televizi. Dosud jsem užívala l fázové přopojení. Mohu přejít na tarif D25d s 3fázovým připojením.
  Děkuji za odpověď

 • #3670 odpověď

  Kamila Hamalcikova

   Dobdrý den, paní Špetíková,

  U tarifu Kvartál je důležité upozornit, že jeho cena se v průběhu roku může měnit, protože cena tarifní složky tohoto produktu (zhruba 45 % konečné ceny)  se pružně přizpůsobuje vývoji velkoobchodních cen na trhu a je stanovována vždy předem pro celé následující čtvrtletí. Takže cena uvedená v naší kalkulačce je v tomto případě pouze orientační, protože nikdo ještě netuší, jaká bude cena elektřiny na burze v druhé polovině roku 2013.

  O formalitám potřebných pro změnu dodavatele se dočtete zde nebo zde, případné nejasnosti Vám rádi zoodpovíme na tel. lince 844 543 111 nebo můžete využít i e-mailové adresy infolinka@cenyenergie.cz.<o:p></o:p>

 • #1583 odpověď

  Jiřina Špetíková

  Dobrý den,

  odebírám elektřinu od ČEZ a mám tarif D56d (tepelné čerpadlo) e-tarif. Při spotřrbě 13.000 kWh v nízké sazbě a 250 kWh ve VT jsem platila  za rok 39.342 Kč. Vaše kalkulačka mi při zadání tarifu a spotřeby našla tarif KVARTAL D-tepelné čerpadlo, za 36.411 Kč (zhruba o 3000 Kč levnější). Je tanto výpočet správný a je pro mne výhodně přejít na tento tarif? Jakým způsobem lze toto provést?

  Děkuji za odpověď.

  Ing. Jiřina Špetíková

  Moravskoslezský kraj

Odpověď na: Dotaz na tarif ČEZ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">