• Autor
  Příspěvky
  • #122489 Odpovědět

   Petra
   Host (Guest)

   Dobrý den, jsem na tom stejně jako paní Krista, včera mi přišel dopis od Bohemia Energy…navýšení téměř o 60%. Také bych ráda věděla, kde zjistíme jak se budou pohybovat ceny v roce 2019. Děkuji, P.

  • #122520 Odpovědět

   Emil
   Host (Guest)

   Byl jsem na tom stejně. Bylo mi ale vysvětleno, že u produktu byla slíbena stejná cena do roku 2018 a průběžně se tak jeho cena nenavyšovala. Ale vyšlo by to v roce 2019 na celkem dost, tak jsem se nechal převést na nabídku Klasik s fixací na 2 roky. Nechtěl jsem od firmy utíkat a řešit nějaký zbytečný přesuny, když to vezmu kolem a kolem, tak jsem za ty léta s nimi moc věcí řešit nepotřeboval.
   Jinak tady jsem našel nějaký ceny za regulovanou část elektřiny: https://www.eru.cz/cs/-/energeticky-regulacni-vestnik-11-2018

  • #122535 Odpovědět

   Matej Kopecny
   Host (Guest)

   Není to až tak horký, jak to vypadá. Od dodavatele jde zdražení jen silový elektřiny, zbytek neovlivní. A to je tak 1/4 finální částky, kterou platíme. Takže to zdražení je ve výsledku tak těch 10%, jak všichni všude říkaj, jen je to blbě podaný a na první pohled se zdá, že je to mnohem víc. Když si ale na kalkulátoru TZB info porovnáte ceny, zjistíte, že je u Bohemky máte ve srovnání s ostatními ještě dobrý. Záleží jakej produkt, ale ten si můžete lehce změnit. U nynějšího zdražování si stejně změnou nepomůžete..

  • #122532 Odpovědět

   Emil
   Host (Guest)

   Byl jsem na tom stejně. Bylo mi ale vysvětleno, že u produktu byla slíbena stejná cena do roku 2018 a průběžně se tak jeho cena nenavyšovala. Ale vyšlo by to v roce 2019 na celkem dost, tak jsem se nechal převést na nabídku Klasik s fixací na 2 roky. Nechtěl jsem od firmy utíkat a řešit nějaký zbytečný přesuny, když to vezmu kolem a kolem, tak jsem za ty léta s nimi moc věcí řešit nepotřeboval. Jinak na oficiálních stránkách ERÚ jsem našel nějaký ceny za regulovanou část elektřiny, tak to bude asi to, co hledáte.

  • #122498 Odpovědět

   Pavel
   Host (Guest)

   Taky mám Bohemia energy Jubileum a to navýšení mi vyrazilo dech. Asi využiji předposlední odstavec v dopise a rozloučím se.

  • #122497 Odpovědět

   Libor
   Host (Guest)

   To Aleši nějak špatně čtete, stálý plat se navyšuje z 55,- na 79,- bez DPH a v těch 1529,- obsažen určitě není!

  • #122488 Odpovědět

   Krista Kalužová
   Host (Guest)

   Chci znát cenu silové elektřiny na rok 2019 dodavatelů elektřiny. Bohemia Energy entity s.r.o.. z 950,Kč bez DPH a 1529,00 Kč bez DPH, což je obrovské navýšení, které je téměř neskutečné podle informací, že se bude jednat asi o 4% navýšení je navýášení o 60%.Nehorázné.

   • #122494 Odpovědět

    Aleš
    Host (Guest)

    Dobrý den, také jsem dnes obdržel navýšení od Bohemia energy. Ve spodnim řádku máte vysvětlení, cena 950Kč je bez stálého měsíčního platu, cena nové je již započtena i stouto platbou, proto je rozdíl tak velký

  • #122436 Odpovědět

   Vosátka Vladimír
   Host (Guest)

   Kdy a kde najdu sazbu elektřiny-část regulované služby pro rok 2019?
   Díky VV

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpovědět na: Elektřina a regulované služby 2019

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">