• Autor
  Příspěvky
 • #122489 odpověď

  Petra

  Dobrý den, jsem na tom stejně jako paní Krista, včera mi přišel dopis od Bohemia Energy…navýšení téměř o 60%. Také bych ráda věděla, kde zjistíme jak se budou pohybovat ceny v roce 2019. Děkuji, P.

 • #122520 odpověď

  Emil

  Byl jsem na tom stejně. Bylo mi ale vysvětleno, že u produktu byla slíbena stejná cena do roku 2018 a průběžně se tak jeho cena nenavyšovala. Ale vyšlo by to v roce 2019 na celkem dost, tak jsem se nechal převést na nabídku Klasik s fixací na 2 roky. Nechtěl jsem od firmy utíkat a řešit nějaký zbytečný přesuny, když to vezmu kolem a kolem, tak jsem za ty léta s nimi moc věcí řešit nepotřeboval.
  Jinak tady jsem našel nějaký ceny za regulovanou část elektřiny: https://www.eru.cz/cs/-/energeticky-regulacni-vestnik-11-2018

 • #122535 odpověď

  Matej Kopecny

  Není to až tak horký, jak to vypadá. Od dodavatele jde zdražení jen silový elektřiny, zbytek neovlivní. A to je tak 1/4 finální částky, kterou platíme. Takže to zdražení je ve výsledku tak těch 10%, jak všichni všude říkaj, jen je to blbě podaný a na první pohled se zdá, že je to mnohem víc. Když si ale na kalkulátoru TZB info porovnáte ceny, zjistíte, že je u Bohemky máte ve srovnání s ostatními ještě dobrý. Záleží jakej produkt, ale ten si můžete lehce změnit. U nynějšího zdražování si stejně změnou nepomůžete..

 • #122532 odpověď

  Emil

  Byl jsem na tom stejně. Bylo mi ale vysvětleno, že u produktu byla slíbena stejná cena do roku 2018 a průběžně se tak jeho cena nenavyšovala. Ale vyšlo by to v roce 2019 na celkem dost, tak jsem se nechal převést na nabídku Klasik s fixací na 2 roky. Nechtěl jsem od firmy utíkat a řešit nějaký zbytečný přesuny, když to vezmu kolem a kolem, tak jsem za ty léta s nimi moc věcí řešit nepotřeboval. Jinak na oficiálních stránkách ERÚ jsem našel nějaký ceny za regulovanou část elektřiny, tak to bude asi to, co hledáte.

 • #122498 odpověď

  Pavel

  Taky mám Bohemia energy Jubileum a to navýšení mi vyrazilo dech. Asi využiji předposlední odstavec v dopise a rozloučím se.

 • #122497 odpověď

  Libor

  To Aleši nějak špatně čtete, stálý plat se navyšuje z 55,- na 79,- bez DPH a v těch 1529,- obsažen určitě není!

 • #122488 odpověď

  Krista Kalužová

  Chci znát cenu silové elektřiny na rok 2019 dodavatelů elektřiny. Bohemia Energy entity s.r.o.. z 950,Kč bez DPH a 1529,00 Kč bez DPH, což je obrovské navýšení, které je téměř neskutečné podle informací, že se bude jednat asi o 4% navýšení je navýášení o 60%.Nehorázné.

  • #122494 odpověď

   Aleš

   Dobrý den, také jsem dnes obdržel navýšení od Bohemia energy. Ve spodnim řádku máte vysvětlení, cena 950Kč je bez stálého měsíčního platu, cena nové je již započtena i stouto platbou, proto je rozdíl tak velký

 • #122436 odpověď

  Vosátka Vladimír

  Kdy a kde najdu sazbu elektřiny-část regulované služby pro rok 2019?
  Díky VV

Odpověď na: Elektřina a regulované služby 2019

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">