• Autor
  Příspěvky
  • #23487 Odpovědět

   Jana Dvořáková
   Host (Guest)

   Dobrý den, našla jsem tento příspěvek, sice již s odstupem, ale odpovím na něj. Pane Františku Nohavičko, také se ke mě dostala nabídka od firmy Enwox, zaujala mě nízká cena za energii a vlastně za tutéžcenu, kterou jsem platila za elektřinu u Čezu jsem získala i onen měřící přístroj. On to jení jen přístroj na měření v aktuálním čase, on i dokáže optimalizovat odběr a navíc a to bylo pro nás rozhodující, že dokáže rozpoznat porouchaný přístroj či výpadek nebo přepětí v síti, ochrání Vám váš spotřebič a tím i dům či byt tím, že vyhodí hlavní jistič pokaždé, když se mu něco nelíbí. Zakoupila jsem si tento přístroj a jsem za to velmi ráda , protože se nám již několikrát stalo, že se třeba objevila chyba u kondenzačního kotle (teplotní čidlo) a ta krabice vyhodila jistič. Jsem velmi ráda, že konečně někdo s tímto přístrojem přišel na trh.Vloni se nám totiž stalo, že se po bouřce porouchal anténní zesilovač na střeše (ten shořel i s polovinou střechy), nezávisle na tom poslal po koaxiálu impuls a za 3hodiny nám v přízemí chytla vypnutá nová televize plamenem. Takže u nás byli hasiči 2x za den, to bylo haló.U nás doma hasiči , mě odvezli i s manželem ihned do nemocnice pro otravu splodinami. Revizák specialista od hasičů 14 dní prolézal celý dům a nepřišel na to , proč to vzniklo, proměřil každou zásuvku , prohlédl a proměřil každý drát, každý spotřebič. Takže Vám s klidným svědomím řeknu, že i když se vlastně ta bedna od Enwoxu splácí ve formě původní výše měsíční platby za elekřinu asi 4 roky a její cena je okolo 60ti tisíc, děkuju jim za to, protože teprve teď mohu v klidu spát.Všem to doporučuji. A za další, nyní v tuto dobu je suveréně na nejnižší ceně za energii.Nechápu, jak někdo může být ještě u Čezu, jsem na polovině ceny a to mám ještě i tu měřící krabici.

  • #15033 Odpovědět

   Alois Kubíček
   Host (Guest)

   Dobrý den,
   také jsem se setkal s nabídkou této společnosti a protože se energiemi dlouhodobě zabývám jako Energetický analytik, vím že možné to je.
   V dnešní době, kdy cena burzy je podstatně níže než všechny standardně nabízené fixní ceny dodavatelů, se tento produktu může odběrateli vyplatit. Velcí odběratelé dokonce již částečně využívají možnosti nakupovat cenu energie na burze, ale mají na to energetika a především zakoupenou licenci, což pro běžného zákazníka je naprosto nemyslitelné.
   Obecně se ví, že pro všechny by bylo ideální mít přesné real-time měření, protože díky tomu dodavatel lépe nakupuje na burze a především zákazník může vědět kdy spotřebovává a za kolik za to zaplatí. Má tím pádem své náklady plně pod kontrolou.
   Tohoto systému se využívá např. v Anglii, ale u nás je to nejspíš nemyslitelné, neboť investice do takovýchto přístrojů by byla pro dodavatele velmi značná, za což nikdo nechce utrácet, a raději na nás budou rýžovat. A to nemluvím o zvládnutí technické stránky, protože opravdu přesné měřáky udělat není sranda.
   Za sebe mohu otevřeně říci, že jejich nabídka je opravdu zajímavá a sám chci navázat spolupráci s touto firmou.
   Navíc onu technologii kterou nabízejí, lze využít, jak jsem se dověděl, i jako energetický management a navíc to mohu splácet z úspor.
   Takže, mě se to líbí a pokud máte podobnou nabídku a můžete to splácet z úspor, doporučuji.

   A.K.

  • #14979 Odpovědět

   František Nohavička
   Host (Guest)

   Dobrý den,
   můžete mi poradit s nabídkou firmy Enwox energy s.r.o. , kteří mi nabízejí dodávku elektřiny za burzovní hodinový produkt. Prý budu platit cenu jaká je na burze dle OTE – HODINOVÝ PRODUKT (HD) = CDT (Kč/MWh/hodinu) + KP (Kč/MWh/hodinu). Ceník denního trhu (CDT) = dle http://www.ote-cr.cz/kratkodobe-trhy/elektrina/denni-trh
   Koeficient produktu (KP) =300,- Kč
   Musím ale od nich mít jakousi technologii na měření v reálném čase.
   Děkuji

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Enwox Energy nový dodavatel elektřiny

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">