• Autor
  Příspěvky
 • #15209 Odpověď

  Marián

  Vážený pane ,
  dovolujeme si Vám oznámit, že změna stálého měsíčního platu odběrného místa na adrese: ………………….. z částky 50,- Kč (bez DPH) na částku 60,- Kč (bez DPH) od data 1.1.2014. V případě, že není klient dodavatelem elektřiny o této skutečnosti písemně informován před provedenou změnou, může klient na základě této skutečnosti, dle Energetického zákona a legislativy odstoupit od uzavřené smlouvy do 3 měsíců od provedení této změny. V tomto případě do 31.3.2014, nicméně Vámi zaslané odstoupení naše společnost do tohoto termínu neobdržela, a proto Vámi zaslané odstoupení nelze akceptovat.

  Jestli jsem to správně pochopil, tak moji povinnosti je min. jednou za tři měsíce zkontrolovat smlouvy na odběr elektřiny, vody, plynu,mobilu,povinného ručení, všech pojistek, bank, UPC … atd. jestli si je náhodou někdo nezměnil, abych mohl dát výpověď. To bych nic jiného nedělal, než kontroloval smlouvy .
  Obrázek o EP Energy Trading ať si každý udělá sám.!!!!

Odpovědět: EP Energy Trading ukončení odběru

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">