• Autor
  Příspěvky
  • #145892 Odpovědět

   Majka
   Host (Guest)

   Spokojená, mám pod Europe Easy Energy toho víc, elektřinu a plyn na baráku, a pak na chatě elektřinu. Vše mohu kontrolovat v jednom účtu a ceny v porovnání nejsou vůbec špatný, letos jsem s nimi o nich mluvila, když se se mnou spojila jejich operátorka a nechávala jsem si to přepočítat. Opět jsem dala přednost svému přesvědčení, že raději upřednostním přístup firmy, před pár ušetřenými šušni.

  • #143789 Odpovědět

   Milan
   Host (Guest)

   Nechal jsem si změnit dodavatele kvůli zdražování, nechci čekat, než přijde další jako že to očekávám takže i když máme doma spotřebu elektřiny jen něco kolem 6MWh, tak jsem si cenu nechal na letošek a ještě příští rok zafixovat u 3E za 1511.- korun, která je stejná pro VT i NT. A hlavně po skončení tohodle tarifu mi smlouva přechází na dobu neurčitou tak nebudu spoutaný podmínkami a to mě vyhovuje.

  • #142868 Odpovědět

   pejo
   Host (Guest)

   U 3E se mi podařilo zoptimalizovat účet, který jsem chtěl už dávno upravit, ale propásnul jsem termín, takže jsem neměl nic pořádnýho a tihle mi se vším aspoň pomohli, takže mám cenu zas lepší.

  • #138332 Odpovědět

   Dalibor
   Host (Guest)

   Zdravím, prvně jsem měl možnost řešit smlouvu online, líbilo se mi ověření i že to bylo rozdělené po částech jako bych objednával zboží někde na eshopu. Čekal jsem daleko větší záludnosti, ale byl jsem překvapenej jednoduchostí pro laika.

   • #139002 Odpovědět

    Zdenek B
    Host (Guest)

    Tak tu sem u nich vyresil po telefonu a nebyl absolutne problem.

  • #136616 Odpovědět

   Vilém
   Host (Guest)

   Z pěti různých nabídek jsem si kvůli podané finální ceně a podmínkám vybral je. Řešil jsem konkrétně jen elektřinu, měl jsem od nich možnost i plynu, taky se s ním ozvali, ale ten mám řešený prozatím jinde. Jsem rád, že mě do něj hlavně netlačili, tenhle přístup fakt nesnáším.

  • #133819 Odpovědět

   Michal Juránek
   Host (Guest)

   Během dubna jsem k nim zařizoval přechod, veškerý formality vyřídili a od začátku srpna jsem již u nich bez nějakých sankcí a poplatků.

  • #132927 Odpovědět

   Igor
   Host (Guest)

   ze svojí dobré zkušenosti DOPORUČUJI! Cena, přístup, vše za mě OK!

  • #129638 Odpovědět

   P.Kopřiva
   Host (Guest)

   Nechal jsem si u 3e zafixovat cenu až do konce příštího roku, dlouho jsem nad tím polemizoval, ale vzhledem k té úspoře co mi vypočítali jsem do toho s elektřinou šel.

  • #128611 Odpovědět

   Filip
   Host (Guest)

   Než přišla letošní faktura za energie, tak se mi u nich akorát podařilo dohodnout na krátkodobé změně měsíčních plateb, abychom doma všechno zvládli pokrýt. Naštěstí za loňský rok vracejí, tak se peníze budou hodit na další složenky.

  • #128461 Odpovědět

   Aleš M
   Host (Guest)

   Velmi negativní zkušenost, NEDOPORUČUJI: k 1. .1. 2020 navýšili ceny pro firmu o 20% (!!). Podali jsme žádost o odstoupení z tohoto důvodu a Europe Easy Energy SE ODVOLALA a doteď = 7. 5. 2020 stále odchod BLOKUJE. Je to neslýchané porušení § 11a odst. 5 energetického zákona a prochází jim to. TAKŽE POZOR – AŽ BUDETE CHTÍT ODEJÍT, BUDOU VÁM DĚLAT PROBLÉMY.

  • #127888 Odpovědět

   Ondřej Koželuh
   Host (Guest)

   Při službách a poměrech jaké dneska jsou, jsem fakt překvapený, že se mnou je ještě někdo schopný sepsat tak jednoduchou smlouvu jako mi poslali u 3E. Fakt zírám, tohle by šlo.

  • #123524 Odpovědět

   Stanislav
   Host (Guest)

   I přesto že se ceny zvyšují, tak mě vycházejí v konkurenčním porovnání 3E levněji.

  • #123427 Odpovědět

   P.Zikmundová
   Host (Guest)

   Europe easy energy mi byla doporučena, dívala jsem se různě po stránkách a zdají se být podle ohlasů ok, vycházejí mě po finanční stránce taky líp. Řešil jste k nim za poslední dobu někdo přechod?

   • #124907 Odpovědět

    Antonín Oravec
    Host (Guest)

    My už je máme asi tři roky a jsme spokojení, myslím si, že na změně dodavatele se od té doby nic nezměnilo pokud vám jde o toto.

   • #123666 Odpovědět

    Luboš
    Host (Guest)

    Asi před půl rokem, líbil se mi jejich styl, takový nekomplikovaný, polopatický a i cenou mi přišli ok.

  • #123261 Odpovědět

   Emil
   Host (Guest)

   Dobry den,
   Tehle spolecnosti se obloukem vyhnete. Silene jednani, neschopnost dodrzet to co v podminkach pisi. Nikdy vice!!
   Gola

  • #123260 Odpovědět

   Marián
   Host (Guest)

   Musím říct, že jsou fakt rychlý jako fretky. Dopolko jsem psal email s dotazem a žádostí a za necelý dvě hodiny jsem měl zpětnou vazbu a ještě pozitivní. Joo kéž by to takhle fungovalo i jinde.

  • #122999 Odpovědět

   Dan
   Host (Guest)

   Jejich nabídkám na internetu jsem byl nakloněný už nějakou dobu, líbili se mi i podmínky a celkově, co jsem se o nich dočetl. Co mě zdržovalo, byla změna majitele domu, ale to už je nyní vyřízené a mě už se u nich vyřizují smlouvy. Jejich proces zpracování mi zatím přijde dost rychlý, vím od nich v podstatě o všem co se děje.

   • #125183 Odpovědět

    Přéma
    Host (Guest)

    Moje sympatie taky měli, ale musel jsem si počkat na vhodnou chvíli až budu moci přejít, protože jsem byl vázaný smlouvou, ale jakmile se jim to pak dostalo do rukou tak to šlo ráz na ráz a bez problémů.

  • #122369 Odpovědět

   Lucinka93
   Host (Guest)

   My se rozhodovali právě mezi europe easy energy a https://www.epet.cz/ a epet nám nakonec vyšel nejlevněji..

   • #136615 Odpovědět

    Vilém
    Host (Guest)

    Záleží hold na množství odběru, to podle mě většinou rozhodne. Také jsem vybíral z několika nabídek.

  • #120882 Odpovědět

   Libor
   Host (Guest)

   Abych to trochu vyvážil, tak uvedu pozitivní zkušenost s přechodem v rámci dražby D-testu v roce 2015/2016. Jediný zádrhel bylo rodné příjmení manželky, pročež PRE odmítlo smlouvu převést, takže jsme museli podepsat plnou moc na vyřízení změny jména, které 3E vyřídilo za nás. Celý převod se tím o několik měsíců natáhl, ale počítám, že PRE využilo všechny lhůty na maximum. Jinak 3E funguje jak má, vyúčtování zasílá, přeplatky rozpočítá do dalších záloh, nic zvláštního. Bohemia Energy tehdy vydalo zprávu, že do 3E nebude nijak zasahovat a nechají si jí ve svém portfoliu jako smaostatnou firmu, tak snad to tak opravdu je.

  • #54891 Odpovědět

   Marcel
   Host (Guest)

   Pokud Europe Easy Energy (3E) má ceny opravdu nízko a vše je možné zařizovat online: http://www.energie123.cz/products/europe-easy-energy/ proč teda nejsou úplně nejlepší a nemají je všichni??? Podle mě to asi taková sláva nebude. Když jsem si to počítal, tak mi vyšli levněji asi o 3 stovky, než aktuální dodavatel https://www.mnd.cz/

  • #26026 Odpovědět

   Vladislav P.
   Host (Guest)

   Děs a bída. Před uzavřením smlouvy jsou rychlé jak fretky, ale po podepsání smlouvy naprostý opak. Slíbí že se ozvou, neozvou se, odpovídají na maily 1 za měsíc. Jako blbci posílají nějaké formuláře k vyplnění bez vysvětlení. Nejsou schopni zavolat a vše zákazníkovi vysvětlit. Už nikdy víc. Zřejmě jakmile je vykoupila Bohemka – převzali způsob jednání.

   • #124288 Odpovědět

    tomáš
    Host (Guest)

    tak máte nějaké divné zkušenosi. Já s nimi mám nejlepší,na mail odpovídají do dne. Přeplatek vrátí do týdne. A i když mám malou spotřebu mam dobrý tarif

  • #25157 Odpovědět

   Miky
   Host (Guest)

   Zkušenosti s touto firmou veskrze negativní,už od jara mi převádí smlouvu na elektřinu k nim,a pořád nic. Na mé dotazy,proč se nic neděje,pořád stejná odpověď,prý to bylo zamítnuto.Z jakého důvodu,už odpovědět nedokáží,přitom mají ode mě veškeré podklady,smlouvu od bývalého dodavatele s jasným datem,kdy končí atd. Neexistuje tedy jediný problém. Firma se ani neobtěžuje mě informovat,že převod byl údajně zamítnut. Na mé urgence vždy jen odpověď,že vše prověří a ozvou se. ještě nikdy se neozvali 🙂 NEDOPORUČUJI!!!!

  • #24620 Odpovědět

   Milinka
   Host (Guest)

   Před TOUTO SPOLEČNOSTÍ si dovoluji vás VAROVAT! Jsou to skutečně podvodníci nebo lépe řečeno zbohatlíci na lidské nevědomosti a nepozornosti. Moje zkušenost s nimi je mnohanásobně negativní. Kromě toho, že KAŽDÁ jimi vystavená faktura byla špatně a sama jsem ji musela několikrát důkladně kontrolovat a reklamovat, ještě málem došlo jejich zaviněním k odpojení celého plynoměru a pokutě od RWE.Všechny jejich nedostatky sváděli běžně na RWE, faktury vystavují na stavy plynoměru, které jsou čistými odhady nikoli skutčnými stavy. Upřímně lituji starších lidí, kteří tyto věci nedokáží prokouknout a předejít jim. Řekla bych, že společnost na lidské nevědomosti a nepozornosti staví veškerý svůj zisk.ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

  • #23877 Odpovědět

   Milda
   Host (Guest)

   Zdravím všechny. K Europe Easy Energy jsem se dostal přes aukci dTestu s důvěrou že dTest odvede za mě ,,špinavou práci“ a výherce aukce řádně prověří. Bohužel po přechodu k této společnosti se ke mě dostala zpráva,že je to nějaká dceřinná společnost jednoho z největších šmejdů na trhu energií a to je Bohemia Energy moje osobní zkušenost by vydala na román.Jsem značně rozladěn že jsem uvěřil dTestu a tak mi nezbývá nic jiného než nic neměnit žádné další produkty a nebo ,,výhodné změny smlouvy“ohlídat termín a rychle zmizet k původnímu solidnímu a bezproblémovému dodejci energií.

  • #23735 Odpovědět

   Tereza
   Host (Guest)

   3-e v tichosti změnilo VOP – účinnost je od 1. 4. 2016, vydány 31. 3. 2016.
   Na webu je zveřejnili zřejmě až na přelomu dubna/května 2016, několikrát jsem se dívala v dubnu a vždy tam byly podmínky platné od 1. 1. 2015…
   Dokument vznikl 17. 3. 2016, dle zákona má dodavatel zveřejnit změny VOP minimálně 30 dní před účinností…
   Informovat klienty se samozřejmě nenamáhali, ač rozesílali spoustu emailu ohledně nové webové kanceláře.

  • #23716 Odpovědět

   Honza
   Host (Guest)

   Už jsem to měl připravený na přechod k EEE, ale nějak se mi to nezdá,vše nasvědčuje tomu, že jde o nahánění zákazníků, jak to je u nas zvykem.
   Počkám a uvidím co čas ukáže .

  • #23713 Odpovědět

   blanka
   Host (Guest)

   A hledala jsem ten ceník II, podle něhož mají být ceny SMART po 12ti měsících, ale nenašla jsem ho…tak zůstávám u Yello. Tam aspoň vím kolik zaplatím.

  • #23712 Odpovědět

   blanka
   Host (Guest)

   Zdravím, tak už mám na změnu vyplněno všechno, jen odeslat. A koukám…a teď fakt nevím….mám změnit s Dtest či ne…

  • #23658 Odpovědět

   Roman
   Host (Guest)

   Aukce jsem se také zúčastnil, aktuálně už jsem u 3E. Potvrdil jsem změnu na tarif Smart přes Dtest a druhý den mi od 3E dorazila nabídka na „ještě výhodnější“ tarif VIP. Máte někdo také zkušenost? Proč to asi dělají? První rok sleva 3 Kč na MWh jak u elektřiny, tak plynu, oproti Smart. Po roce převod zpět na Easy. U Smartu zmiňují po roce změnu na ceník II. Bude ale zvýhodněný oproti Easy?

   • #23659 Odpovědět

    Marta
    Host (Guest)

    Mám tu samou zkušenost..nabídka pro VIP zákazníky mě ale nějak neoslnila, pokud jsem to dobře pochopila, po roce budu muset přejít na jiný ceník a SMART přes Dtest byl daleko výhodnější než jejich EASY, co platí nyní…člověk musí ýt opravdu obezřetný..nestačím se divit, jak rychle reagují..přes Dtest bude mít člověk aspoň jistotu, pak se uvidí, třeba zvolím po roce úplně jiného dodavatele..

  • #23612 Odpovědět

   Pepino
   Host (Guest)

   Zúčastnil jsem se aukce, kterou pořádal D-Test. Vítěz Europe Easy Energy. Potom, co tady čtu si teď hodně rozmýšlím, zda k nim od ČEZu vůbec přejít. Zda těch několik ušetřených tisícovek stojí za tehle nervy …

  • #23609 Odpovědět

   Host (Guest)

   Kdo je prevít? No přeci EEE tím že prodala svoji kůži Bohemce. Co je Bohemka za podvodníky není třeba upřesňovat. Dávat někomu peníze za doporučení je nesmysl, když to máte jasně na webu.
   http://kalkulator.eru.cz/
   Stačí vyplnit a hned se vám ukáže pořadí, nahoře levní a dole zloději. Najděte si kdo vám vyhovuje a jděte tam.
   Jinak EEE je bohužel negativně ovlivněna Bohemkou, tak je potřeba jít jinam. Např. pro Elektriku je dobrý Ampermarket a tak dál. Stačí vyplnit formulář a zaslat emaile zpět. Do třech měsíců se ozvou a převedou. A svět jde dál.

  • #23037 Odpovědět

   L§ďa
   Host (Guest)

   Tak nám Bohemka koupila 3E. Nevim jak vi, ale já mizím. U takových šmejdů nebudu.

  • #22764 Odpovědět

   Hanzi
   Host (Guest)

   Zkus ještě se podívat sem kde je nějaké aktuální info k nim http://kalkulackaenergie.com/europe-easy-energy-zkusenosti-recenze-diskuze/

  • #22390 Odpovědět

   ZB
   Host (Guest)

   Dobrý den,
   chtěl bych všechny zákazníky nebo potenciální zájemce varovat před praktikami společnosti Europe Easy Energy. Zkusím stručně shrnout svoji zkušenost. Žena viděla odečtáře z distribuční společnosti, že provedli odečet na elektroměru. Velkou část posledního roku jsme byli v zahraničí, tak jsme pochopitelně očekávali přeplatek a těšili jsme se na fakturu s přeplatkem. Utekl měsíc od odečtu a faktura nikde. Tak volám do 3E a dozvím se něco o tom, že to se stává, že odečet není každý rok stejně a že to může být déle než rok, že zaváděli nový účetní systém a že to prověří. Když operátorka po 5 minutách hovoru a naučených frází o zákaznické spokojenosti pochopila, že u nás odečtáři od distributora nejen byli ale že to máme i zdokumentované včetně fotografie z elektroměru v den odečtu, tak slečna najednou otočila. Najednou se nějakým zázrakem vyúčtování našlo, faktura se našla, druhý den jsem ji měl. Na faktuře přeplatek více než 10 tisíc Kč, tak jak jsme očekávali. Peníze jsme nakonec dostali. Ale jak dlouho bychom čekali, kdybychom si odečet nehlídali a neozvali se? Ptal jsem se přátel, kteří mi 3E doporučili a ti se ptali svých přátel, ukázalo se, že i v dalších dvou případech měli stejnou zkušenost, jen jim to nedošlo, prostě si mysleli, že byl odečet plynoměru a elektroměru později než po roce. Tahle firma si prostě bez ptaní a bez úroků půjčuje peníze od svých zákazníků! Navíc nejen že peníze poslali pozdě a až po upomenutí, ale prostě se tváří, že nebyl odečet a že nebyla faktura. Zvažuju proto stížnost na Energetický regulační úřad, protože tohle přece dodavatel energie dělat nemůže, na co pak ERÚ vydává licence a dělá dohled. Hlavně že každou chvíli vidím v televizi reklamu a že se 3E vychvalují, jak hrají fér. Mám obavu, že to celé je jeden velký podvod na reklamu v televizi v hlavním čase mají a na přeplatky domácnostem ne??? Na tradičního dodavatele reklamu dělat nebudu, ale u 3E taky nebudu!
   ZB

  • #12276 Odpovědět

   zizour
   Host (Guest)

   Mám podobnou zkušenost s Optimum energy. Nezaplacena jedna záloha. 5.6. podali žádost na odpojení. Upomínka mi přišla 16.6. Po konečném vyúčtování mi vrací přeplatek 8 tis. Tak co si o nich myslet? Kdo mi zaplatí škodu a náklady na znovu připojení?

  • #9104 Odpovědět

   Malík Ladislav
   Host (Guest)

   Dovoluji si upozornit všechny, co hledají nového dodavatele energii, aby neplýtvali energii a nečetli fóra na internetu. Uvědomte si, že jak kladné tak záporné odpovědi nemusí psát spokojený nebo nespokojený zákazník. Ale úplně stejně se bude na vás tvářit příspěvek, který napsal dodavatel případně konkurence. A věřte, že se to tak děje. Proto se obraťte na kamarády, sousedy nebo hledejte testy v novinách nebo institucích jako je Dtest,MF,HN a podobně. Všechny zdraví Láďa

   • #12306 Odpovědět

    Petr Woff
    Správce

    Dobrý den, Ladislave, podezření na podvody nebo neférové jednání ověřujeme v rubrice „Podvůdky“. http://www.cenyenergie.cz/tag/podvudky/ Jste si jist, že v médiích vlastněných panem Babišem nebo panem Bakalou nemůže být nadržováno některým zájmovým skupinám či firmám? Osobně mám stále silnější dojem, že např. HN v posledních měsících lobují pro jadernou energetiku.

  • #8887 Odpovědět

   Jaromír
   Host (Guest)

   JSEM A BYL JSEM ODBĚRATELEM PLYNU A ELEKTŘINY. ZAPOMĚLI MNĚ VRÁTIT PŘEPL. ZA ELEKTŘINY JEN PÁR TISÍCOVEK REKL.. DÁLE NEDALI VĚRNOSTNÍ BONUS A BONUS ZA PŘIVED SOUSEDA DALŠÍ REKLAMACE.NYNÍ PŘI VYÚČTOVÁNÍ PLYNU JSME SE DOHODLI ZA JEDEN MĚSÍC A 10DNÍ -DVĚ ZÁLOHY, PROTOŽE MĚNÍM DODAVATELE K 1. 1. 2014-ŠOK. PRÝ NOVÝ DODAVATEL PODLE 3-E NEPOŽÁDAL OTE-PRÝ MI POČKAJ. NOVÝ DODAVATEL V POŘÁDKU POŽÁDAL A 3-E SE OMLUVILY. ČEKÁM KONEČNÉ VYÚČTOVÁNÍ A PŘEMÍŠLÍM O NOVÉM DODAVATELI U EL. ENERGIE PROTOŽE CO JE MOC TO JE PŘÍLIŠ. A TO MAJ NOVÝ VŠ, PODMÍNKY DOPORUČUJI POZORNĚ PŘEČÍST,

  • #8071 Odpovědět

   Jiří
   Host (Guest)

   Zdravím všechny!
   U 3-E jsem asi 2 roky. Letos v září jsem se rozhodl přejít jinam, kde jsou ještě o něco levnější. Částečně si za problém můžu sám, nicméně výsledek mě šokoval.
   Nedostal jsem včas peníze a dostal se do prodlení. a obdržel jsem upomínku s výhružkou odpojení. Naštěstí v polovině října už jsem mohl doplatit, takže jsem tak učinil. Přesto někomu z 3-E ještě stálo za to, aby poslal 22.10. mail, že mi za dva dny odpojí plynoměr. Ohradil jsem se, že úhrada byla provedena 17.10 a oznámil jsem, že mám potvrzen i přechod k jinému dodavateli k 1.1.2014. Odpověď – platbu nemáme, pošlete doklady, odpojení 24.10. trvá. Doklady jsem poslal. Další den přišel mail, že odkládají odpojení na 29.10., že platby hledají. Odepsal jsem, že z mé strany by mělo být vše v pořádku, přestože on-line stále nebylo vidět, že jsou platby uhrazeny. Pak 30.10. konečně přišel mail, že platby dohledali, nicméně 1 záloha chybí. Ale to už jsem byl v klidu, neboť vím, že za jednu neuhrazenou zálohu se plyn neodpojuje. Dnes jsem přišel domů a plyn odpojený.
   Cituji z vyjádření ERÚ „právo dodavatele, resp. distributora ukončit nebo omezit dodávky elektřiny / plynu zákazníkovi je v energetickém zákoně (§ 30 a 25, resp. § 59 a 61)) poměrně přesně vázáno pouze na určité předpoklady. V tomto případě by muselo být neplacení faktury klasifikováno jako neoprávněný odběr podle energetického zákona, který ovšem předvídá určitou míru opakování při takovém porušení smluvní povinnosti, jakou je neplacení smluvených záloh nebo vyúčtování za odebranou elektřinu / plyn (nejedná se tedy o neuhrazení jedné faktury).
   Takže jedna neuhrazená záloha a odpojení. Co na to říkáte? Již sepisuji stížnost na ERÚ a ČOI. Takové jednání není moc fér a nezbývá mi než to brát jako pomstu za to, že odcházím jinam.

   • #11135 Odpovědět

    Ch.S.
    Host (Guest)

    …no, jednu zálohu jste neměl záměrně a dlouho nezaplacenou a pak jste se zpozdil i s další. Takže mi to příjde naprosto fér takového odběratele-neplatiče odpojit. Myslíte, že to za vás bude cálovat někdo jiný? A že pak ještě sepisujete ztížnost ERÚ a ČOI, tak to jste mě fakt pobavil…
    My ostatní, co platíme včas, jsme podle vás jen hlupáci, že tak činíme?

    Kdo chce plyn, elektřinu atd, tak se musí holt platit…

  • #3793 Odpovědět

   marie krokova
   Host (Guest)

   dobry den  ctela  ych  se zeptat   na  připojeni  elektroměru  na  jmeno  krokva  marie  jaroměř   josefov

   • #3882 Odpovědět

    Milan
    Host (Guest)

    Dobrý den,

    předpokládám, že Váš příspěvek je ovlivněn stářím či nemocí. Vyhledejte si telefonní kontakt na stánkách :

    http://www.3-e.cz

    http://www.cez.cz

    Zavolejte a domluvte se, co a kde je potřeba. 

  • #3497 Odpovědět

   Veronika
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   klientka europe easy energy jsem již od roku 2011 co se týče energie je to opravdu úspora ale stále reklamuji zapomínají na věrnostní bonusy v ročním vyúčtování na bonus za doporučení……pokud si to nepohlídám tak bych přišla o dost peněz  Veronika

   • #3881 Odpovědět

    Pavlinkaaa
    Host (Guest)

    Já jsem také u 3E a řešia jsem tam také problém s věrnostním programem, ale už to mám OK, stačilo jen napsat na chat, který mají na stránkách pro online komunikaci. Je to dobrá věc a dostanu tam hned odpověď, takže tenhle maý prohřešek bych jim odpustila 

    • #3897 Odpovědět

     Kateřina Jalovcová
     Host (Guest)

     To je fakt, ten chat je dobrá věc. Nerada telefonuji a u e-mailu nemáš odpověď hned..

   • #3691 Odpovědět

    Vasek
    Host (Guest)

    S bonusem 500 Kc mam stejnou zkusenost. Na reklamaci odpovedeli, ze se moc omlouvaji, ze asi zapomneli, ze to zohledni ve vyuctovani za rok.  Je zajimave cist ty diskuze a dovidat se, ze jaksi „zapomneli“ u mhoha klientu. A nenapadlo je, ze kdyz teda zapomneli u tech co to reklamovali, ze asi zapomneli i u zbytku.

    Proste si pockaji. Kdo se ozve, tomu slibi, ze mu to daji za rok. Kdo na ten bonus zapomnel, ten ma smulu. K serioznimu jednani to ma hodne daleko. A jeste si dovoli nyni v masivni reklamni kampani slibovat dalsim novym klientum dalsi bonusy.

    • #3877 Odpovědět

     Tonda
     Host (Guest)

      Já jsem teda ten bonus za 1+1 (měl jsem plyn a přidal si elektřinu) dostal na účet asi tři týdny po tom, co jsem začal odebírat elektřinu. 

     Jsem teda rád, že zrovna na mě nezapomněli:) 

     Jinak s firmou jako takovou celkem spokojenost, když mi něco neni jasné, tak tam prostě zavolam a optám se.

     • #3880 Odpovědět

      Kateřina Jalovcová
      Host (Guest)

      U mně to taky bylo v poho. Úplně jsem an to zapomněla, tak mě to pak dost překvapilo 🙂
      Jo, musim říct, že jsou ochotný. Kolikrát jsem něco fakt nemohla pochopit a normálně mi to vysvětlili, že jsem to i já pak pochopila 🙂

   • #3560 Odpovědět

    Ing. Jiri Svoboda
    Host (Guest)

     Protoze mam cely RD na elektrinu, hledal jsem nejakeho dodavatele od CEZu jsem presel k Bohemia Energy ale zmenil jsem je za 3E. Jak pise pani Veronika  - nic moc- Prestoze radne platim zalohy prez SIPO dosla mi v listopadu upominka, ze jsem v cervnu 2012 nezaplatil! Po ctyrech telefonatech a trech tydnech s upozornenim, ze jsou i jini dodavatele na trhu se mi omluvily, ze je vse v poradku a upominku mam ignorovat. Stejne tak jsem jim privedl noveho zakaznika a dodnes nic. Sice jej telefonicky kontaktovali ale jiz se mu vic neozvali tak jsem to musel znova urgovat. No a vrcholem neserioznosti je, ze ackoliv distributor provedl odpocet zacatkem unora tak dodnes nemam vyuctovani. Zamerne jsem si platil zalohy jake jsem platil CEZu abych mohl porovnat jejich reklamovanou 25% usporu.Takze ocekavam pri zalohach 5710,- Kc slusny preplatek a ono stale nic! Jsem presvedcen, ze pokud bych mel nedoplatek, tak za mesic bych mel nejen fakturu ale i nejmene dve upominky a mozna i i odpojenou elektrinu. Vcera jsem urgoval vyfakturovani za rok 2012 a slibili mi, ze zitra bude tak se opet ozvu. Co na to pan Kamil Ouska reditel Europe Easy Energy?

    • #3603 Odpovědět

     Kamil Ouška
     Host (Guest)

      Dobrý den pane Svobodo, přečetl jsem si Váš komentář. Jestliže distributor provedl odečet a již ho zadal do systému OTE, tak by Vám od nás mělo přijít vyúčtování téměř okamžitě. Takto se vystavují stovky vyúčtování každý den. Mrzí mne, že toto vnímáte jako vrchol neserióznosti a věc prošetřím a dám Vám zprávu na Vás e-mail.

     • #3607 Odpovědět

      Srix
      Host (Guest)

      Pane Ouška, Vy toto jednání snad považujete za seriozní? Navíc se nejedná o první případ , který registruji….

      Srix

      • #23718 Odpovědět

       Saxi
       Host (Guest)

       Mám stejnou zkušenost – odečet proveden před měsícem, ve webové kanceláři se odečet zobrazil před 14 dny a vyúčtování stále nikde. Takže pane Ouška, odečet máte v systému min. 14 dní a Vaše „téměř okamžitě“ se opět nekoná, zřejmě proto, že mám několika tisícový přeplatek. Po dnešní telefonní urgenci slíbeno vyúčtování do 14 dnů! To si snad děláte srandu!

   • #3532 Odpovědět

    Martin
    Host (Guest)

    Zdravím,

    měl jsem stejný problém, ale na druhou stranu jsem si spočítal, že i tak je ta cena parádní. Navíc když jsem reklamoval ty bonusy, tak vše dali bez řečí do pořádku. Ta firma je mladá, tak se asi prostě stále vyvíjí a občas se něco pokazí. Pořád mi za to stojí napsat jeden email a šetřit penízky, než platit nekřesťanské peníze drahým dodavatelům.

    Ve výsledku naprostá spokojenost a mohu jen doporučit!

  • #2322 Odpovědět

   Slavíček
   Host (Guest)

   Já jsem k nim přešel ke konci minulého roku se standardní výpovědní dobou a teď jsem přes ně začal čerpat energie. Přečetl jsem všechny smluvní podmínky a zdály se mi fakt seriozní. Trochu nejistý jsem byl z toho, že mají na stránkách občas překlepy nebo že webový portál není úplně nejlíp zabezpečený. Ale řekl jsem si, že podobné excesy mají i velcí hráči a že teda přimhouřím oko a podpořím je. Tenkrát na podzim měly asi jenom dva tisíce odběrných míst a když by všichni uvažovali konzervativně, tak by takovéto malé firmy zanikly a zůstali by jenom ti arogantní mamuti.

   Po dobu, co jsem u nich, se chovají naprosto otevřeně a profesionálně. Když něco slíbili, tak to zatím fakt dodrželi. A je vidět, že se snaží ty služby zkvalitňovat – třeba webový portál už prý budou mít za pár týdnů nový. Zkrátka zatím toho přechodu nelituju.

   • #3690 Odpovědět

    Václav Slavíček
    Host (Guest)

    <div>Už jsem u nich více než rok, takže tady je update:</div>
    <div></div>
    <div>3-E jsou stále levní, obchodní podmínky mají také OK, ceník naprosto transparentní. Problém je v tom, že se snad ještě nestalo, aby mi chybně nestrhli zálohu nebo neposlali chybné vyúčtování. Reklamoval jsem to už asi 10x. Pravda je, že pokaždé se to snaží napravit, ale mnohdy zase přitom způsobí další chybu. Dokonce se jim povedlo se splést i ve svůj neprospěch. Neoprávněně stržené peníze mi vrátili 2x, nebo jindy třeba při vyřizování reklamace na účet připsali víc, než jsem jim dohromady poslal.</div>
    <div></div>
    <div>Také není dobré, že ty opravy dělají různými kompenzacemi mezi jednotlivými odběrnými místy, takže se v těch účtech už nakonec nevyzná vůbec nikdo.</div>
    <div></div>
    <div>Čas strávený nad kontrolou jejich účtů a důslednými reklamacemi by činil několik hodin měsíčně. Myslím, že po započtení tohoto „vedlejšáku“ do svých nákladů by mě energie vyšly levněji i u ČEZu. Tak už to ani neřeším, nekontroluji, a snad se to nějak vypořádá, až od nich budu odcházet. Dobrý pocit z toho ale nemám – mám rád věci pod kontrolou. Je to škoda, fandil jsem jim. Teď holt budu muset přejít zase do větší společnosti typu ČEZ, kde se platí vysoká marže, která ovšem asi má svůj smysl. </div>
    <div></div>
    <div>Předesílám, že snad nejsem takový ten typický kverulant. Byl jsem před tím u ČEZu, u RWE, s jinou nemovitostí zase u PRE a u PP, a nikdy s vyúčtováním žádný zásadní problém nebyl.</div>

   • #2324 Odpovědět

    Jenda
    Host (Guest)

    Já bych doporučil spíš jejich pobočku v Uherském Hradišti než sepisovat smlouvu on line.

    Jenda

    • #3234 Odpovědět

     jarda
     Host (Guest)

     na on line smlouvě? Řešil jsem tak přechod u elektřiny i u plynu a obojí bylo naprosto bez problémů.

    • #2438 Odpovědět

     Pepa
     Host (Guest)

     Na stránkách 3E jsou uvedeny obchodní kanceláře jen v Praze a v Hradci Králové. Nic o Uherském Hradišti jsem nenašel, můžete upřesnit? Díky. Pepa

     • #2439 Odpovědět

      Hradiště
      Host (Guest)

      Pobočka byla dle informací zrušena k 1.3

      • #2458 Odpovědět

       Pepa
       Host (Guest)

       Díky, už jsem se spojil s Hradcem. P.

  • #1927 Odpovědět

   Eva Horáková
   Host (Guest)

   Dobrý den.

   Elektřinu od společnosti 3E odebíráme již několik měsíců a zatím naprostá spokojenost. Od listopadu se k nim chystáme přejít i s plynem, kde by úspora měla být snad ještě lákavější.

   S pozdravem Eva Horáková

  • #1251 Odpovědět

   Šárka
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   máte prosím někdo zkušenosti s přechodem k dodavateli 3E – Europe Easy Energy? Předem díky za rady.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 41 vláken odpovědí
Odpovědět na: Europe Easy Energy – zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">