• Autor
  Příspěvky
 • #122824 odpověď

  Dohnalikovq

  Dobrý den nechápu co po mě chcete žádnou fakturu na zaplacení zarovek jsem od vás neobdržela tak nic platit nebudu,mimochodem žárovky , které jsem od vás dostala přestaly svítit a já si musela koupit nové za své peníze a také jsem vás nekontaktoval takže si nepřejí aby jtsemne nadále kontaktovaly.

 • #122446 odpověď

  Zuzana Veselá

  Před dvěma léty jsem dealerovi podepsala přechod v odběru elektr. energie od Innogy ke spol. LAMA. Současně jsem obdržela od stejného dealera „dárek“, 3 LED žárovky, na základě mnou podepsané kupní smlouvy se spol. BLUE OCEAN Management.
  Bohužel jsem tuto údajně formální kupní smlouvu blíže nezkoumala a až později jsem zjistila, že v případě odstoupení od smlouvy se spol. LAMA musím buď 3 žárovky vrátit nebo za ně zaplatit cca 1300 Kč, zatímco jejich běžná cena není ani 300 Kč.
  Rozhodla jsem se s takovými společnostmi nespolupracovat a vrátila jsem se k Innogy. Vrátila jsem omylem bohužel jen žárovky 2 a minulý týden jsem obdržela fakturu o BLUE OCEAN … na částku za tři žárovky 1815 Kč. Považuji takové jednání za typické pro „šmejdy“ a ráda bych zjistila, zda se mohu nějak bránit, nebo musím fakturu zaplatit.

Odpověď na: Faktura za žárovky od BLUE OCEAN Management

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">