• Autor
  Příspěvky
  • #122824 Odpovědět

   Dohnalikovq
   Host (Guest)

   Dobrý den nechápu co po mě chcete žádnou fakturu na zaplacení zarovek jsem od vás neobdržela tak nic platit nebudu,mimochodem žárovky , které jsem od vás dostala přestaly svítit a já si musela koupit nové za své peníze a také jsem vás nekontaktoval takže si nepřejí aby jtsemne nadále kontaktovaly.

  • #122446 Odpovědět

   Zuzana Veselá
   Host (Guest)

   Před dvěma léty jsem dealerovi podepsala přechod v odběru elektr. energie od Innogy ke spol. LAMA. Současně jsem obdržela od stejného dealera „dárek“, 3 LED žárovky, na základě mnou podepsané kupní smlouvy se spol. BLUE OCEAN Management.
   Bohužel jsem tuto údajně formální kupní smlouvu blíže nezkoumala a až později jsem zjistila, že v případě odstoupení od smlouvy se spol. LAMA musím buď 3 žárovky vrátit nebo za ně zaplatit cca 1300 Kč, zatímco jejich běžná cena není ani 300 Kč.
   Rozhodla jsem se s takovými společnostmi nespolupracovat a vrátila jsem se k Innogy. Vrátila jsem omylem bohužel jen žárovky 2 a minulý týden jsem obdržela fakturu o BLUE OCEAN … na částku za tři žárovky 1815 Kč. Považuji takové jednání za typické pro „šmejdy“ a ráda bych zjistila, zda se mohu nějak bránit, nebo musím fakturu zaplatit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Faktura za žárovky od BLUE OCEAN Management

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">