• Autor
  Příspěvky
  • #8851 Odpovědět

   Srix
   Host (Guest)

   Nahrajte rozhovor a zašlete na ERÚ…. v případě, že máte obchodíka, tedy informovala jste Centropol o tomto kroku, že vypovídate Bohemii, pak není důvod obavy z NOP (černý odběr).Na OTE zůstane Centropol zapsán u Vašeho OM jako dodavatel. Pokud by B.E.E i nadále pokračovala v pokusu o násilné převzetí Vašeho odběrného místa (OM) oznamte toto stížností na ERÚ a to začne šetřit a konat. Dále pak elektroměr je ve vlastnictví příslušné distribuční společnosti ČEZ, E.ON, PRE…. Nikoli Bohemie Energy E. a ukončení odběru lze přistoupit pouze na základě opakovaného nezaplacení zálohových plateb etc…

  • #8849 Odpovědět

   Petra
   Host (Guest)

   Prosím o radu, jestli opravdu nemůže vzniknout problém s elektroměrem nebo černým odběrem. Bohemia Energy nám telefonuje (automat) opakovaně dnes celý den a vyhrožuje. Děkuji za radu.

  • #8848 Odpovědět

   Petra
   Host (Guest)

   Dobrý den, mám podobný problém jako Jan Šmach. Maminka před 2 roky uzavřela smlouvu na dodávku elektřiny s Centropolem (ještě je platná). Před rokem jí znovu navštívil podomní prodejce s nabídkou od Bohemia Energy, maminka (důchodkyně) podlehla nátlaku a podepsala další smlouvu s platností od 2015, jenže oni nyní využili snížení ceny od Centropolu a sami jí tam smlouvu vypověděli, s tím že přejde od 1.1.2014 pod Bohemia Energy. Následně nám Centropol začal vyhrožovat smluvní sankcí (na což asi mají nárok). Smlouvu s Bohemia Energy jsme tedy vypověděli (více než 5 dní před odběrem), ale nyní nám zase vyhrožují oni, že bude demontován elektroměr a že vznikne černý odběr, atd.

  • #8789 Odpovědět

   Srix
   Host (Guest)

   Oprava, do 5 dnů před započetím dodávek Comfortem… a informujte Centropol….

  • #8787 Odpovědět

   Srix
   Host (Guest)

   Odstupte od Smlouvy s Comfort Energy, v případě nezvené navštěny podomního obchodníka na to máte na to nárok do 5 dnů před započetím dodávek Centropolem. Takže času málo a informujte o tomto kroku Centropol, aby jste nezůstal bez dodavatele.
   vzor odstoupení najdete např. na www. energiejenda.cz Srix

  • #8785 Odpovědět

   Jan Šmach
   Host (Guest)

   Dobrý den prosím o radu .doposud jsem byl s elektřinou u CENTROPOLU. Jednou přišel díler od comfort energy a umluvil nás abychom přešli k Comfortu i když máme smlouvu do roku 2016 že si to ohlídají a jakmile Centropol nedodrží smlouvu takže zajistí abychom přešli k nim.Na příští rok Cenropol elektřinu snížil Comfort energi to vzal jako nedodržení smlouvy a vypověděl Cenropolu smlouvu měl od nás plnou moc Ccentropol po nás ted chce sankce. Co máme dělat.

  • #8617 Odpovědět

   Ceny energie
   Moderátor

   Dobrý den, paní Marková,
   Cenyenergie.cz je nezávislý web, který sleduje ceny energií na současném trhu. Nejsme dodavatelem elektřiny ani plynu. Vhodnějšího dodavatele můžete najít v naší kalkulačce, do které zadáte svoji spotřebu z posledního vyúčtování (pokud tento údaj neznáte, postačí např. výše měsíční zálohy). Kalkulačka vám porovná nabídky dodavatelů ve vašem regionu, u kterých najdete také spoustu dalších podrobnějších informací.

   S ukončením smlouvy uzavřené s dodavatelem na dobu určitou je to složitější a předčasné vypovězení smlouvy se pravděpodobně neobejde bez sankcí. Bezplatné odstoupení od smlouvy uzavřené na dobu určitou je ze zákona možné v situaci, kdy dojde ke zvýšení (nikoli snížení) ceny nebo ke změně všeobecných smluvních podmínek.

  • #1486 Odpovědět

   Marková Růžena
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   dle srovnání cen, máte u nás na trhu nejlevnější cenu plynu. Mám zafixovaný plyn na 2 roky u RWE, poradíte mi, jakým způsobem mohu smlouvu ukončit bez sankci a přejít k vám? Provádíte také fixace sazeb? Děkuji za odpověď

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpovědět na: fixace sazeb

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">