• Autor
  Příspěvky
  • #123067 Odpovědět

   Rudolf
   Host (Guest)

   GAS International-jsou to podvodnici. Meho dedu pod natlakem donutil jejich smejdskej obchodak k podpisu dodatku na tri roky nevyhodne a jeste s pripadnou pokutou 10.000czk. Pri pokusu o vypoved nespolupracuji a zamerne bojkotuji. Komunikace silena, po telefonu s vami pouze uzavrou novou smlouvu ale pripadne informace k jiz existujici smlouve zasilaji pouze pisemne nikoliv email, tel. Vyhnete se obloukem, bohuzel maji spadeno na chudaky duchodce takze verze smejdu to je.

  • #122700 Odpovědět

   ondrej
   Host (Guest)

   Je zajímavé, že na ENERGU.cz chrlí jednu pochvalu za druhou a přitom se všude jinde nenajde nic jiného než stížnosti. Zde ani jedna. Vypadá to na „domácí“ stránky, kde se dodavatel sám chválí. Zkusil jsem napsat negativní komentář a pochopitelně nebyl publikován.:-))))

  • #122662 Odpovědět

   Miloslava Knosová
   Host (Guest)

   S dodavatelem jsem byla spokojena az do doby, kdy mne zastupce zamerne uvedl v omyl vmanipuloval do smlouvy na dobu urcitou, pro mne ne zrovna zcela vyhodnou. Chyba, ze jsem si dodatek neprostudovala a spolehla se na vyklad zastupce, ktery mi obsah dodatku vysvetlil zcella jinak.

  • #11604 Odpovědět

   Vojta
   Host (Guest)

   Zrovna pročítám jejich VOP u smlouvy a je tam tedy pár bodů, na které se obchodníka budu muset vyptat…

  • #3961 Odpovědět

   klobušický
   Host (Guest)

   Mohu jedině doporučit. Odebíráme plyn od této společnosti od počátku co se objevily na trhu a jsem velmi spokojen.

  • #2988 Odpovědět

   ANIČKA
   Host (Guest)

   VELICE DOPORUČUJI!!Super jednani a komunikace.

  • #2985 Odpovědět

   luky
   Host (Guest)

   Dobry den,mam velmy dobre zkusenosti,odebiram plyn on brezna a jsem moc spokojenej.Hlavne pristup super,smlouvu me nechaly doma poradne prostudovat a ne zadny rychle podepsat a pryc jako bohemia energy.doporučuji!!!

  • #1244 Odpovědět

   Radka
   Host (Guest)

   Zdravím, máte prosím někdo zkušenosti s dodavatelem plynu GAS International? Díky za odpověď.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpovědět na: GAS International – máte někdo zkušenosti?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">