• Autor
  Příspěvky
  • #149914 Odpovědět

   Mirek
   Host (Guest)

   Neseriózní firma. Musím souhlasit s předcházejícím hodnocením. Firma při snaze o odstoupení pro zvýšení ceny nekomunikuje, na doporučený dopis neodpovídá, akceptace k ukončení smlouvy neposílá, na maily reaguje nejdříve za 14 dní, telefonicky je obtížné se spojit, linka je placená. Obtížné odstoupení od nich. Ceny vysoké, ale hlavně ta nekomunikace.
   Tuto firmu rozhodně nebrat a rychle od nich pryč.

   • #151188 Odpovědět

    Zdeněk
    Host (Guest)

    Dobrý den.

    Mohu jenom chválit a doporučit.
    Super jen tak dál a vydržet.

  • #149763 Odpovědět

   Michal
   Host (Guest)

   Firma nekomunikuje – placená zákaznická linka je stále „obsazená“, e-maily asi nečtou a ani přes datovou schánku jsem se nedočkal žádné reakce. Vyhnout se obloukem!

  • #123067 Odpovědět

   Rudolf
   Host (Guest)

   GAS International-jsou to podvodnici. Meho dedu pod natlakem donutil jejich smejdskej obchodak k podpisu dodatku na tri roky nevyhodne a jeste s pripadnou pokutou 10.000czk. Pri pokusu o vypoved nespolupracuji a zamerne bojkotuji. Komunikace silena, po telefonu s vami pouze uzavrou novou smlouvu ale pripadne informace k jiz existujici smlouve zasilaji pouze pisemne nikoliv email, tel. Vyhnete se obloukem, bohuzel maji spadeno na chudaky duchodce takze verze smejdu to je.

  • #122700 Odpovědět

   ondrej
   Host (Guest)

   Je zajímavé, že na ENERGU.cz chrlí jednu pochvalu za druhou a přitom se všude jinde nenajde nic jiného než stížnosti. Zde ani jedna. Vypadá to na „domácí“ stránky, kde se dodavatel sám chválí. Zkusil jsem napsat negativní komentář a pochopitelně nebyl publikován.:-))))

  • #122662 Odpovědět

   Miloslava Knosová
   Host (Guest)

   S dodavatelem jsem byla spokojena az do doby, kdy mne zastupce zamerne uvedl v omyl vmanipuloval do smlouvy na dobu urcitou, pro mne ne zrovna zcela vyhodnou. Chyba, ze jsem si dodatek neprostudovala a spolehla se na vyklad zastupce, ktery mi obsah dodatku vysvetlil zcella jinak.

  • #11604 Odpovědět

   Vojta
   Host (Guest)

   Zrovna pročítám jejich VOP u smlouvy a je tam tedy pár bodů, na které se obchodníka budu muset vyptat…

  • #3961 Odpovědět

   klobušický
   Host (Guest)

   Mohu jedině doporučit. Odebíráme plyn od této společnosti od počátku co se objevily na trhu a jsem velmi spokojen.

  • #2988 Odpovědět

   ANIČKA
   Host (Guest)

   VELICE DOPORUČUJI!!Super jednani a komunikace.

  • #2985 Odpovědět

   luky
   Host (Guest)

   Dobry den,mam velmy dobre zkusenosti,odebiram plyn on brezna a jsem moc spokojenej.Hlavne pristup super,smlouvu me nechaly doma poradne prostudovat a ne zadny rychle podepsat a pryc jako bohemia energy.doporučuji!!!

  • #1244 Odpovědět

   Radka
   Host (Guest)

   Zdravím, máte prosím někdo zkušenosti s dodavatelem plynu GAS International? Díky za odpověď.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
Odpovědět na: GAS International – máte někdo zkušenosti?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Storno