• Autor
  Příspěvky
 • #23467 Odpověď

  Václav Hampl, fy. ProJesle, ProFamily

  U této firmy máme připojených 6 nemovitostí (provozujeme mateřské školy a jesle). Přecházeli jsme pod tuto společnost postupně, první pobočka byla připojena 23.5.2013. DO dnešního dne 18.2.2016 jsme nikdy neměli žádný problém. Vyúčtování chodí přehledné, včas a v pořádku, na rozdíl od výše uvedeného příspěvku se vždy dovolám, stejně tak funguje emailová komunikace. Rád poskytnu reference osobně na tel 232000800. Nemám rád, když se o někom, kdo poskytuje služby kvalitně šíří takové pomluvy, pravděpodobně od neschopné konkurence ? …nevím.

  Za nás tedy spokojenost jak se službami tak hlavně s bezkonkurenční cenou.

  Mgr. V. Hampl

 • #23174 Odpověď

  Hana Švecová

  Dobrý den, také špatné zkušenosti. Požadují podepsání dodatku elektronicky přes jejich samoobsluhu – samoobsluha nefunguje, na problémy nikdo nereaguje, nic neřeší ….

  Na emaily nikdo nereaguje, po telefonu řeknou pošlete email a na ten stejně nikdo neodpoví… Je to klamání zákazníka a podám na ně stížnost. Ještě, že mám k doložení tolik důkazů ohledně neřešení problémů a jejich nekomunikace!

 • #22698 Odpověď

  David

  Jsem tam již třetí rok a doposud naprosto žádný problém.

 • #22407 Odpověď

  Luboš

  zdravím Toma,
  já jsem u této firmy 5let a vše OK,komunikuji přes internet,rovněž vždy odpoví,zálohy platím pololetně,faktury také OK,tak nevím kde je chyba,zkus info@plynule.cz,nebo jiri.mach@halimedes.cz.

 • #22367 Odpověď

  Tomáš

  Této firmě už rok a půl posílám pravidelné platby, nepřišlo mi ještě nikdy vyúčtování plynu. Na telefonáty nikdo nereaguje, na stránkách jich mají hodně, vždy zvoní, ale nikdy to nikdo nezvedne. na emaily nikdo nereaguje, na žádný. Bojím se že posílám peníze do černé díry a za chvíli mi někdo odstřihne plyn, zrovna před zimou. Rozhodl jsem se stopnout platby a obrátit se na policii.

  Má někdo podobné zkušenosti s touto firmou?

Odpovědět: Halimedes a.s. (Plynule.cz). Jde o velký podvod?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">