• Autor
  Příspěvky
 • #123300 odpověď

  Tomas

  Nejspíše už zkrachovali. Nereagují. Neposlali vyúčtování, předchozí roky jsem to z nich musel tahat jak z chlupaté deky, přeplatky z minulých let nevrátili. Jakákoli snaha spojit se s nimi je nemožná. První rok to šlo, poté už ne.

 • #123284 odpověď

  Nemám Jméno

  V roce 2013, kdy jsem k nim přešel se jednalo o super dodavatele. Osobně se domnívám, že dnes jsou na pokraji krachu. Nereagují na maily, telefon nezvedají, přístup přes web dlouhodobě nefunkční, vyúčtování až po půl roce… Odcházím a rozhodně využiju nového dodavatele k zajištění všeho potřebného s převodem. S těma diletantama se dál dohadovat nechci. V posledním měsíci odříznu povolení inkasa, aby mě nestáhli neoprávněně peníze dopředu a budu se modlit, aby mi někdy vrátili přeplatek v řádu tísíců, který u nich za 3/4 roku budu mít.

 • #123035 odpověď

  Honza

  (Nejen) moje zkušenost: Klasické chování Šmejdů. Nalákat lidi na nízké ceny v akci, Příslib ceny dobu určitou a pak změnit ceník na jednu z nejvyšších cen na trhu. Využití nejednoznačné formulace ve smlouvě a ve VOP. Vyůčtování po roce nedostanete, musíte několik měsíců urgovat, nikdo neraguje – telefon neberou, na maily neodpovídají. Po několika měsících jsem vyúčotvání dostal se špatnými cenami. Přijetí reklamace po urgencích potvrdili, ale opět dva měsíce bez rekace. Čas běží a platíte nejdraží plyn než zjistíte, že si nepomůžete. Přeplatek je problém dostat. Opět nutné urgence. Řeším s ERU. Silně nedoporučuji. Odstupuji od smlouvy kvůli porušení smluvních podmínek. Nakonec jsem zaplatil víc než kdybych nehledal levnějšího dodavatele. Prostě podvodníci. Silně nedoporučuji!!!

  • #123080 odpověď

   Martin

   U Halimedesu/Plynule se jedná o jednoznačnou nekalou praktiku, první rok je fajn, potom čekáte a urgujete vyúčtování a když dorazí, tak zjistíte, že Vám účtují ceník, který jste nikdy neodsouhlasil, nepodepsal, nebylo Vám řečeno, že bude tento platit po prvním roce. Komunikují jen někdy jak se jim to hodí a to jen po mailu, zásilky poštou se vrací a dovolat se nelze…všichni jejich operátoři totiž právě komunikují… V současné době řeším s ERU a MPO.

 • #122806 odpověď

  Jindra

  Jsou to obyčejní hajzlové podvodnický, zcela jasně porušují smlouvy, pěkné ceny nevydží a zvyšují je nejen po skončení období 24 měsíců, ale již během něj,
  Jejich náhled na dlouhodobý závazek s pevnou cenou po dobu 24 měsíců je ten , že cenu můžou měnit jak se jim zachce ale zákazník musí platit celých 24 měsícu co si oni vymyslí.
  Už nikdy více, ani kdyby měli „lákací cenu“ za 10% níž než konkurence
  …je to jako kupovat „levné dolary“ za 15kč od cikána v Chánově, a platit předem

 • #122594 odpověď

  Ludvík

  Přešel jsem k 01.02.2019 k MND, ale Plynule.cz neposlalo novému dodavateli potvrzení ukončení smlouvy ještě 2 dny před jejím zkončením. Nový dodavatel toto potvrzení ze zákona potřebuje. Jsou to nezodpovědní darebáci z kterými je nutno zacházet jako z nepoctivými šmejdy. Nic jiného si nazaslouží.

  • #122968 odpověď

   Eduard

   Ludvík – co jste dělal ? Protože já chci o té „firmy“ chci taky odejít k MND . A už jsem paní z MND upozornoval , že budou problémy.
   Prosím dejte mi tip jak jste to případně vyřešil. Děkuji mnohokrát za pomoc

 • #122769 odpověď

  Dalibor

  Byl jsem s nimi spokojen několik let, ale najednou bez předchozího upozornění zdražení o 35% plus vysoký nedoplatek. Nedoporučuji kvůli tomuto jednání.

 • #122603 odpověď

  Ludvík

  Přes nového dodavatele jsem s nimi ukončil smlouvu, ale ke dni dodávek nového dodavatele, nechtějí potvrdit ukončení jejich smlouvy, což mají ze zákona za povinnost. Jsou neseriozní, nekomunikativní. Nesedněte jim na lep nejnižších cen.

 • #122593 odpověď

  Martina

  Ano, všechno tady je pravda. Ceny úžasné – ALE POUZE PO DOBU TRVÁNÍ SMLOUVY. Před automatickým prodloužením smlouvy napaří výrazné zdražení, speciálním ceníkem zanechaným bez avíza v zákaznické sekci portálu. Nutno tedy kontrovat pravidelně a včas vypovědět. Kdo si nevšimne včas – má smolíka (jako já). Jinak akční ceníky na portálu jsou opět absolutní špička. Bohužel už ale neplatí pro stávající zákazníky 🙁

 • #122500 odpověď

  Standa

  Ve smlouvě jasné znění, že informace mají předávat emailem. O zdražení se dozvíme až z jejich portálu náhodou a samozřejmě po změně ceny.
  Totální ignorace z jejich strany o navázání kontaktu. Nahlásil jsem je ERÚ, zatím čekám na odpověď.
  Zvýšení ceny je totálně přepálené, plyn 2x dražší, ale hlavně stálou měsíční platbu o 740% (z 25 na 185).
  Šmejdi schválně zdraží na poslední měsíce v roce a k tomu ignorují Vámi zaslané údaje o stavu plynoměru k datu změny ceny – takže i když žádný plyn v zimě neodeberete, díky přepočtu vám skončí velká část spotřeby od poslední faktury stejně do těchto měsíců. (třeba jarní spotřeba)
  Máme přeplatek 6 tisíc, tak teď nevím, jestli čekat, že je ještě kdy uvidíme, nebo je prostě protopit.
  Jak může takový ubohý obchodník držet licenci?

  • #122770 odpověď

   Dalibor

   Přesně tohle mi teď udělali. Bez předchozího upozornění mi zvedli dvojnásobně cenu. Opravdu jim to za to stojí, že od nich odejdu? Každý od nich po takové prasárně odejde!

 • #23467 odpověď

  Václav Hampl, fy. ProJesle, ProFamily

  U této firmy máme připojených 6 nemovitostí (provozujeme mateřské školy a jesle). Přecházeli jsme pod tuto společnost postupně, první pobočka byla připojena 23.5.2013. DO dnešního dne 18.2.2016 jsme nikdy neměli žádný problém. Vyúčtování chodí přehledné, včas a v pořádku, na rozdíl od výše uvedeného příspěvku se vždy dovolám, stejně tak funguje emailová komunikace. Rád poskytnu reference osobně na tel 232000800. Nemám rád, když se o někom, kdo poskytuje služby kvalitně šíří takové pomluvy, pravděpodobně od neschopné konkurence ? …nevím.

  Za nás tedy spokojenost jak se službami tak hlavně s bezkonkurenční cenou.

  Mgr. V. Hampl

 • #23174 odpověď

  Hana Švecová

  Dobrý den, také špatné zkušenosti. Požadují podepsání dodatku elektronicky přes jejich samoobsluhu – samoobsluha nefunguje, na problémy nikdo nereaguje, nic neřeší ….

  Na emaily nikdo nereaguje, po telefonu řeknou pošlete email a na ten stejně nikdo neodpoví… Je to klamání zákazníka a podám na ně stížnost. Ještě, že mám k doložení tolik důkazů ohledně neřešení problémů a jejich nekomunikace!

 • #22698 odpověď

  David

  Jsem tam již třetí rok a doposud naprosto žádný problém.

 • #22407 odpověď

  Luboš

  zdravím Toma,
  já jsem u této firmy 5let a vše OK,komunikuji přes internet,rovněž vždy odpoví,zálohy platím pololetně,faktury také OK,tak nevím kde je chyba,zkus info@plynule.cz,nebo jiri.mach@halimedes.cz.

 • #22367 odpověď

  Tomáš

  Této firmě už rok a půl posílám pravidelné platby, nepřišlo mi ještě nikdy vyúčtování plynu. Na telefonáty nikdo nereaguje, na stránkách jich mají hodně, vždy zvoní, ale nikdy to nikdo nezvedne. na emaily nikdo nereaguje, na žádný. Bojím se že posílám peníze do černé díry a za chvíli mi někdo odstřihne plyn, zrovna před zimou. Rozhodl jsem se stopnout platby a obrátit se na policii.

  Má někdo podobné zkušenosti s touto firmou?

Odpověď na: Halimedes a.s. (Plynule.cz). Jde o velký podvod?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">