• Autor
  Příspěvky
 • #122500 Odpověď

  Standa

  Ve smlouvě jasné znění, že informace mají předávat emailem. O zdražení se dozvíme až z jejich portálu náhodou a samozřejmě po změně ceny.
  Totální ignorace z jejich strany o navázání kontaktu. Nahlásil jsem je ERÚ, zatím čekám na odpověď.
  Zvýšení ceny je totálně přepálené, plyn 2x dražší, ale hlavně stálou měsíční platbu o 740% (z 25 na 185).
  Šmejdi schválně zdraží na poslední měsíce v roce a k tomu ignorují Vámi zaslané údaje o stavu plynoměru k datu změny ceny – takže i když žádný plyn v zimě neodeberete, díky přepočtu vám skončí velká část spotřeby od poslední faktury stejně do těchto měsíců. (třeba jarní spotřeba)
  Máme přeplatek 6 tisíc, tak teď nevím, jestli čekat, že je ještě kdy uvidíme, nebo je prostě protopit.
  Jak může takový ubohý obchodník držet licenci?

 • #23467 Odpověď

  Václav Hampl, fy. ProJesle, ProFamily

  U této firmy máme připojených 6 nemovitostí (provozujeme mateřské školy a jesle). Přecházeli jsme pod tuto společnost postupně, první pobočka byla připojena 23.5.2013. DO dnešního dne 18.2.2016 jsme nikdy neměli žádný problém. Vyúčtování chodí přehledné, včas a v pořádku, na rozdíl od výše uvedeného příspěvku se vždy dovolám, stejně tak funguje emailová komunikace. Rád poskytnu reference osobně na tel 232000800. Nemám rád, když se o někom, kdo poskytuje služby kvalitně šíří takové pomluvy, pravděpodobně od neschopné konkurence ? …nevím.

  Za nás tedy spokojenost jak se službami tak hlavně s bezkonkurenční cenou.

  Mgr. V. Hampl

 • #23174 Odpověď

  Hana Švecová

  Dobrý den, také špatné zkušenosti. Požadují podepsání dodatku elektronicky přes jejich samoobsluhu – samoobsluha nefunguje, na problémy nikdo nereaguje, nic neřeší ….

  Na emaily nikdo nereaguje, po telefonu řeknou pošlete email a na ten stejně nikdo neodpoví… Je to klamání zákazníka a podám na ně stížnost. Ještě, že mám k doložení tolik důkazů ohledně neřešení problémů a jejich nekomunikace!

 • #22698 Odpověď

  David

  Jsem tam již třetí rok a doposud naprosto žádný problém.

 • #22407 Odpověď

  Luboš

  zdravím Toma,
  já jsem u této firmy 5let a vše OK,komunikuji přes internet,rovněž vždy odpoví,zálohy platím pololetně,faktury také OK,tak nevím kde je chyba,zkus info@plynule.cz,nebo jiri.mach@halimedes.cz.

 • #22367 Odpověď

  Tomáš

  Této firmě už rok a půl posílám pravidelné platby, nepřišlo mi ještě nikdy vyúčtování plynu. Na telefonáty nikdo nereaguje, na stránkách jich mají hodně, vždy zvoní, ale nikdy to nikdo nezvedne. na emaily nikdo nereaguje, na žádný. Bojím se že posílám peníze do černé díry a za chvíli mi někdo odstřihne plyn, zrovna před zimou. Rozhodl jsem se stopnout platby a obrátit se na policii.

  Má někdo podobné zkušenosti s touto firmou?

Odpovědět: Halimedes a.s. (Plynule.cz). Jde o velký podvod?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">