• Autor
  Příspěvky
  • #2595 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Dobrý den, paní Kochová, změna dodavatele se určitě může vyplatit, může Vám ušetřit až tisíce korun ročně, zvláště pokud Vám opravdu Váš současný dodavatel odpírá nějaký tarif či produkt proto, že už jej má objednáno příliš mnoho jiných zákazníků.

   Zde je kalkulačka cen elektřiny, do které když vyplníte, zda bydlíte v domě/bytě a nač elektřinu používáte, vyběhnou Vám energetické fitmy seřazené od nejlevnější po nejdražší:

   http://www.cenyenergie.cz/elektrina/

   Pakliže Vás nějaká firma zaujme, klikněte na „Mám zájem“. Kontaktuje Vás potom nezávislá poradkyně, se kterou proberete např. i jak se který dodavatel chová (ne)seriózně, jaké má obchodní podmínky atd. atp. a pak se budete moci sama rozhodnout, zda Vám nějaký dodavatel stojí za změnu.

  • #1425 Odpovědět

   Kochova Kamila
   Host (Guest)

   Dobry den, mame dotaz. Mame veskere vybaveni-topeni,voda,kuchyne..-na elektrinu. Stale na to doplacime,ze jsme chteli ciste prostredi!!!Ostatni si hlavu nikdy nelamali a spaluji VSE,ackoliv jsou kontejnery,popelnice..Nyni resime problem. Vyplati se prejit k jinemu dodavateli, a k jakemu? A jeste jeden problem. Nyni jsme u CEZ.Nejsme s jejich chovanim a s cenami  spokojeni.

   Jiz pres rok je zadame o zmenu tarifu. Nyni mame jen 8hodin NT-mame ale i primotopy a tak v zime se moc neohrejeme, vzheldem k cenam a pouhym 8 hodinam NT. Vyplati se dnes elek. vytapeni a dostaneme 20 hodin NT? Pred nekolika roky nam rekli,ze ne,jelikoz pred nami si „poridili“ primotopy jini a tak neni mozne dalsi,je vse pretizeno. Jenze ti „zakaznici,co si papirove zaridili pred nami primotopy ci jine el. topeni“ maji zcela jine vytapeni-na uhli. Toto blokuji jinym,ale dodavatele to absolutne nezajima!!!!!

   A vyplatilo by se to,jaka by byla pak mesicni platba atd.?Mate nekdo podobne problemy? Jak jste je vyresili? Dekujeme za rady a odpovedi

   K.Kochova s rod.

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: jiny dodavatel-vyplati se zmena?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">