• Autor
  Příspěvky
  • #2805 Odpovědět

   lobbo
   Host (Guest)

   Nevím, proč parazit? V případě, že kodokoliv prodává cokoliv se skrytými poplatky tak je to především podvodník. A elektřinu nevyrábí jen ČEZ. Současně platnou cenu si každý , kdo chce ,může ověřit na veřejně přístupné burze. Nam té si el. dodavatel koupí a spotřebitelei ji prodá. Jakou si k základní ceně naúčtuje marži je jenom jeho věc – musí ale koukat na to aby ji za tu cenu prodal.

   Jaké marže má asi ČEZ , když musí zaplatit ty honosné úřadovny a reklamu v TV, a jakou alternativec, který má jen pár kanceláří?

  • #2798 Odpovědět

   Karel
   Host (Guest)

    Je to přesně tak jak se domníváte.Čez ji vyrábí a prodává a další paraziti se živí na spotřebitelích neboť nikdo z tech odběratelů se nemá možnost přesvědčit o momentální ceně elektřiny a tím o kolik ta která společnost na odběrateli parasituje!!!!!!

   • #2803 Odpovědět

    milan
    Host (Guest)

    No asi čez vyrobí za 100,- prodává všem za 200,- ale parazitovi prodá třeba za 180,- (když je to kamarád). No a parazit prodá někomu za 190,- někomu za 200,- a někomu za 210,- …. No a pak si vyber parazita 🙂

  • #1450 Odpovědět

   blanka
   Host (Guest)

   Prosím, jestliže tady konkurujete ČEZ, kde teda vy berete elektriku ? Není snad čez váš dodavatel, tedy obchodní partner a vy pouze  překupník jeho produktu?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: kde berete energii

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">