• Autor
  Příspěvky
  • #20104 Odpovědět

   cheap_viagra
   Host (Guest)
  • #9176 Odpovědět

   Eva
   Host (Guest)

   kdy běží nízký tarif – časy zpínání

  • #1672 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobré den,

   délka trvání nízkého tarifu je různá a záleží na typu sazby (může být 8 – 22 hodin). Přepínání nízkého a vysokého tarifu je řízeno dálkově pomocí HDO (Hromadné dálkové ovládání). Doporučuji, abyste se obrátila přímo na vašeho dodavatele a u něho zjistila, kdy jde nízký tarif.

   Ceny elektřiny se mění každý rok – vždy k 1. lednu (od této doby platí nové ceny elektřiny pro zákazníky). Nové ceny ale elektrárenské společnosti vyhlašují již v listopadu a budeme o nich včas informovat.

   Systém záloh je u dodavatelů obdobný. Ze zákona není dané do kdy musí dodavatel přeplatky vrátit. Zkuste se podívat, zda to nemáte ošetřeno ve smlouvě, kterou máte uzavřenou s vaším dodavatelem.

   • #3929 Odpovědět

    Zdeněk Zákoutský
    Host (Guest)

    Máme nově zavedený přímotop v obci Syřenov okres Semily, HDO je D 45, DP1 je 181. Prosím o zprávu, v jakých dobách během dne je zapnut nízký tarif pro topení (20 hod) a pro boiler (8 hod). Montér mě odkázal na internet, ale já jsem u ČEZu, žádné přepínací doby nenašel. Za zprávu předem děkuji.

  • #1102 Odpovědět

   katka
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   mám dvoutarifovou sazbu, ráda bych věděla, kdy nebo jak poznám, že je právě dodávána elektřina v nízkém tarifu? Dále by mě zajímalo, zda se v průběhu roku mění ceny elektřiny, myslím, zda to rovnou pocítí koncový zákazník. A zda se u jednotlivých dodavatelů liší systém záloh a zda je ze zákona dané, do kdy se vrací přeplatky.

   Děkuji

   Blažková

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: kdy je nízký tarif





<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">