• Autor
  Příspěvky
 • #20104 odpověď

  cheap_viagra
 • #9176 odpověď

  Eva

  kdy běží nízký tarif – časy zpínání

 • #1672 odpověď

  Ceny energie

  Dobré den,

  délka trvání nízkého tarifu je různá a záleží na typu sazby (může být 8 – 22 hodin). Přepínání nízkého a vysokého tarifu je řízeno dálkově pomocí HDO (Hromadné dálkové ovládání). Doporučuji, abyste se obrátila přímo na vašeho dodavatele a u něho zjistila, kdy jde nízký tarif.

  Ceny elektřiny se mění každý rok – vždy k 1. lednu (od této doby platí nové ceny elektřiny pro zákazníky). Nové ceny ale elektrárenské společnosti vyhlašují již v listopadu a budeme o nich včas informovat.

  Systém záloh je u dodavatelů obdobný. Ze zákona není dané do kdy musí dodavatel přeplatky vrátit. Zkuste se podívat, zda to nemáte ošetřeno ve smlouvě, kterou máte uzavřenou s vaším dodavatelem.

  • #3929 odpověď

   Zdeněk Zákoutský

   Máme nově zavedený přímotop v obci Syřenov okres Semily, HDO je D 45, DP1 je 181. Prosím o zprávu, v jakých dobách během dne je zapnut nízký tarif pro topení (20 hod) a pro boiler (8 hod). Montér mě odkázal na internet, ale já jsem u ČEZu, žádné přepínací doby nenašel. Za zprávu předem děkuji.

 • #1102 odpověď

  katka

  Dobrý den,

  mám dvoutarifovou sazbu, ráda bych věděla, kdy nebo jak poznám, že je právě dodávána elektřina v nízkém tarifu? Dále by mě zajímalo, zda se v průběhu roku mění ceny elektřiny, myslím, zda to rovnou pocítí koncový zákazník. A zda se u jednotlivých dodavatelů liší systém záloh a zda je ze zákona dané, do kdy se vrací přeplatky.

  Děkuji

  Blažková

Odpověď na: kdy je nízký tarif

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">