• Autor
  Příspěvky
  • #122070 Odpovědět

   Pleskač Emil
   Host (Guest)

   Stejný problém, Stále na mě chtějí ukázat vyůčtování elektřiny a plynu za účelem kontroly správnosti yúčtování, Nevím co to je za sdruření, které to vyžadují. Mám je vyhodit, nebo jim účty ukázat?? Nic prý nepodepisuji. Nevím jak se zachovat. Poraď te.

  • #1816 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   pokud jste nic nepodepsala, nic by se dít nemělo. Pokud vám nabízel levnější elektřinu nebo plyn, mohlo se jednat o podomního prodejce některého z alternativních dodavatelů.

   Více o podomním prodeji čtěte v článku http://www.cenyenergie.cz/nejnovejsi-clanky/zkusenosti-s-podomnimi-prodejci-elektriny-a-plynu.aspx

  • #1203 Odpovědět

   Šindelářová
   Host (Guest)

   Dobrý den, dnes chodí po Ústí n.L.mladík,představí se a ukáze pověření s tím, že má za úkol kontrolovat, zda má dotyčný zákazník správně stanovenou sazbu za el. i plyn a chce vidět vyúčtování. pravil,že je to v pořádku neboť osobám od 80 let se cena automaticky snižuje a odešel.Vyučtování si prohlédl,podepsat nic nechtěl.Připadá mi, že tipuje lidi které by mohli později vykrást.Pokud jsem nic nepodepsal, tak snad se nic dít nemůže?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: kontrola sazby energie

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">