• Autor
  Příspěvky
  • #193638 Odpovědět

   Františka Kasparova
   Host (Guest)

   Skusenost mám blbou ještě sem se od nich nedostala moje smlouva u nich skončila v loni v červenci můj nový dodavatel už jim na jaře v termínu poslal výpověď kterou stále zamítaji 2krat sem posílala dopis ze porušili smluvní podmínky taky nic ani nenapsali jasný prodloužili mě smlouvu do roku 2025 smejdi nevím kdy mě pustí k jinýmudodavateli už mě to pěkně s prominutím sere výmluva že žádnou výpověď v termínu nemají nový dodavatel ji dal mému zástupci co semnou sjednával kdysi eletriku ten jim výpověď dal nic se neděje doporučený dopis další mají od pondělí došla mi SMS že to mají doručený na první dopis mi pan co sním komunikuji kvůli Lidovce řekl že na to mají 30dnu beru to ale je koncem května žádný dopis od lidovky nemám a to byl poslán 30.1 druhý mají doručený teď v pondělí kdo mi poradí jak se od nich dostat diky

  • #192201 Odpovědět

   Lucie pankova
   Host (Guest)

   Dobry den,koukam ze mam stejnou zkusenost na maily neodpovidaji zaslali jedno jediny vyuctovani s preplatkem a penize nikde uz toho mam akorat tak plny zuby mam novou smlouvu u cezu ale na sipu stale chodi lidova energie opravdu by to chtelo podat hromadne trestni oznameni me napriklad maji poslat 17tisic a penize nikde dekuji za rady pankova

  • #191765 Odpovědět

   Vladimír Fendrych
   Host (Guest)

   To jak dodavatel Lid. en. Jihlava jedná arogantně a podvodně se svými odběrateli energií, je výsledkem chabých energ. zákolnů Ministerstva průmyslu a energetiky i celé vlády, která toleruje existenci a podvody podobných energošmejdů, jako jsou p. Zabloudil a spol., aniž by s tím něco dělala..Ti se pak nebojí následků své činnosti na hranici kriminality a nerušeně v ní pokračují.Tomuto podivnému dodavateli je nutné odebrat licenci v energetice a zakázat mu obchodní činnost.

  • #191749 Odpovědět

   Vladimír Fendrych
   Host (Guest)

   Jedna má známá má titul MGr. a též se nechala nachytat na dodavatele Lidová e. Jihlava.Nedávno ji přišlo vyúčtováná el. energie, že má nedoplatek 22000 Kč, ona to přepočítala a žasla.Ted to znovu přepočítala fakturace L..e. a spočítala přeplatek 35000 Kč.40000 Kč plus nebo mínus, to je jedno.To tam mají analfabety ??

  • #191637 Odpovědět

   Vladimír Fendrych
   Host (Guest)

   Jedinou cestou jak na podvodnou Lid. energii, je abychom se my všichni podvedení odběratelé spojili a podali na ni hromadnou žalobu k soudu.

  • #190667 Odpovědět

   Vítková
   Host (Guest)

   NEJHORŠÍ ZKUŠENOST S TOUTO SPOLEČNOSTÍ.JE TO SKUTEČNĚ NA ŽALOBU .ŽÁDALA JSEM UŽ 4X O VRÁCENÉ PŘEPLATKU,STÁLE NIC.AT JDOU DO ……POTVRZUJI VŠECHNY PŘEDEŠLÉ PŘÍSPĚVKY .

  • #190588 Odpovědět

   Jana Kudláčková
   Host (Guest)

   Souhlas se všemi předešlými příspěvky. Vyúčtování pošlou až po mnoha urgencích, přeplatek z nich doluju už víc jak měsíc, dovolat se tam nedá a když už, tak je tam jen nějaká pipka, která vás nikam nemůže přepojit, prý komunikují jen přes jejich systém. Podala jsem na ně stížnost na ČOI.

  • #189140 Odpovědět

   Pavel Valentin
   Host (Guest)

   Je to podvodnická organizace. Naprosto nesmyslné požadavky na zálohy, vyúčtování v nedohlednu. Odmítli poslat jednotkové ceny za jednotlivé energie, není tedy jasné, podle čeho provedou vyúčtování. Telefony neberou, na el.korespondenci žádná odezva. Kontaktoval jsem i ERU, s dotazem, jak s takovou organizací věci komunikovat a řešit. Velmi lakonická odpověď, že se na výši mých záloh podívají. Nevím, jaké pravomoci má ERU, ale podle názvu by měl umět takovému počínání zabránit. Nebo je to protekce. Oba jsou z Jihlavy.

  • #188134 Odpovědět

   Ivana Francová
   Host (Guest)

   Provedli předčasný převod odběrného místa bez ohledu na to, že tím způsobili penalizaci za předčasné ukončení od dosavadního dodavatele, nekomunikují, nereagují na výzvy k jednání, stížnosti, požadavky na změny. Doporučuji řešit přes ERÚ. NEDOPORUČUJI.

  • #179744 Odpovědět

   Kocour
   Host (Guest)

   Doporučené dopisy, zasílat pouze s doručenkou.
   Nebo komunikace datovou schránkou.
   Máte alespoň v ruce doklad o převzetí.

  • #179492 Odpovědět

   Jitka
   Host (Guest)

   Vlastní zkušenost, nejhorší firma, které si neplní povinnosti!!! Kašle na své zákazníky a neposílá vyúčtování. Řeším to za své postarší rodiče a je to peklo. Jen se divím, že taková firma může ještě stále podnikat a okrádat lidi.

   • #179743 Odpovědět

    Kocour
    Host (Guest)

    Doporučené dopisy zasílat s doručenkou. Nebo datovou schránkou.
    Na toto mi reagovali. Nebo máte v ruce potvrzení, že převzali.

  • #178694 Odpovědět

   Matoušková Ivana
   Host (Guest)

   Ano Lidová energie je skutečně “ l i d o v á „. Kdyby to nebylo k pláči, tak
   je to dobrý vtip.
   4 roky žádné vyúčtování, doporučené dopisy ignorují. Stejně jako u předchozích příspěvků neopomenou navýšit a poslat zálohy nejlépe o 100% vyšší.
   Divím se, že stále existují. Není moci, která by je zlikvidovala ?

  • #177356 Odpovědět

   Karel Zeman
   Host (Guest)

   Podvodníci,podat trestní oznámení.

  • #175270 Odpovědět

   Pavel Jurčík
   Host (Guest)

   Zkušenosti s Lidovou energií mám jen ty nejhorší. První vyúčtování jsem si musel vynutit, když jsem zjistil, že již uplynulo 18 měsíců a společnost se k tomu nemá. Ani se nedivím, protože sazby překračovaly sjednané ceny (dle takzvané soutěže Českých aukcí) o 50 – 150 %. Reklamace faktur za plyn a energie nebyla nikdy vyřešena. Mám již více než rok uzavřeny smlouvy s jiným dodavatelem elektřiny a plynu, ale stále se nemohu z moci LE dostat. Neodpovídají ani na e-maily, kontaktní formulář nebo doporučené dopisy. Proto jsem se vypravil do Jihlavy do sídla společnosti na Kollárově ulici 2. Jak jsem očekával, nalezl jsem zde běžný činžovní dům bez jakéhokoli označení, který byl uzamčen. Zvonky byly neoznačené, na jediném označeném byl nápis recepce. Po zazvonění otevřela dům paní recepční, která mi oznámila, že s LE nemá nic společného, společnost zde nesídlí a ona jen přebírá pro LE poštu, pro kterou si chodí pravidelně zaměstnanci LE. Nechal jsem zde vizitku a několik vzkazů. Ani po třech týdnech se nikdo neozval. Hned další den po návratu z Jihlavy mne čekal ve schránce dopis s novými zálohami, které pro můj 4+1 rodinný řadový domek mají od září činit 45.338,– Kč. Mám stejný pocit naprosté bezmoci jako ostatní přispěvatelé.

  • #172182 Odpovědět

   Gabriela Šimková
   Host (Guest)

   Také se přidávám. Téměř 2 roky se marně snažím přepsat energie z manžela na mě. Opakovaně chodí vyučtování na něj. Posílají zálohy jemu i mně. Opakovaně a s různými zálohami. Naprosto nekompetentní firma. Naprostá neznalost a ignorace. Po roce a půl nám oznámí, že potřebují ještě k přepisu další věci, do toho přijde opět smlouva na mě i na manžela. Pak přijde dluh, protože máme každý variabilní symboly a platím to já. Hrůza. Nedá se dovolat. Nedá se nic dojednat. Obrátím se na energetický úřad.

  • #172079 Odpovědět

   Františka Kasparova
   Host (Guest)

   Dobrý den no koukám že mám stejný problém z Lidovou energii smlouva ukončena v červenci dodnes nemáme vyúčtování bez oznámení mě zvedli zálohy na eletriku z 5000kc na 8000kc dovolat se k nim nedá mejlu zbytečný neodpovídají smlouva je ukončena hlavně že mě poslali rozpis zaloh na další rok jak je to možný že mě ne informovali prosím může mi někdo poradit jak od nich odejít novou smlouvu mám u innogy pořád mě lidovka nechce pustit přidávám i mě tel číslo děkuji někomu kdo mi pomůže 602944014 už totiž nevím kudy tudy od nich odejít dekuji

  • #171999 Odpovědět

   Marie Koláčková
   Host (Guest)

   Lid. energii nám „vysoutěžily“ České aukce. Nedodali nám ke smlouvě ani obchodní podmínky. Dodatečně jsme zjistili, že pokud jsme smlouvu uzavřenou na 3 roky včas nevypověděli, prodlužuje se automaticky na dalších 5 roků!!! Takže odejít je těžké, přestože už jsme sepsali novou smlouvu do budoucna s Innogy. Zvyšují zálohy, jak se jim zachce, většinou bez předchozího oznámení. Telefony neberou, na e-maily neodpovídají a na naše dva doporučené dopisy z ledna t.r., kdy jsme chtěli od smlouvy odstoupit, vůbec nereagovali. Sousedům zvedli zálohy na plyn z původních 4500 Kč na vice než 36000 Kč!!! Měsíčně! Mají menší domek 3+1. Je to nehorázné. Napsala jsem na ERÚ, čekám na odpověď.

  • #171406 Odpovědět

   Jaroslav
   Host (Guest)

   Plně souhlasím s předešlými recenzenty. Naprosto nekomunikativní firma, na kterou je 1 kontakt, na který se vůbec nedá dovolat. Můžete vyzvánět desítky minut a nikdo Vám to nevezme! Co jim jde ale skvěle je zasílat nové předpisy záloh, které Vám navýší klidně o více než 100% proti stávající výši záloh. Dopručuji utíkat od tohoto dodavatele, co nejrychleji to jde!

  • #151173 Odpovědět

   Libuše Hamonova
   Host (Guest)

   Připojuji se k předešlým příspěvkům.
   Za tři roky jsem dostala jediné vyúčtování a to až po urgencích. Přeplatek jsem nemohla z dodavatele „vyrazit“ celé dva roky. Zato nehorázně navýšení záloh bylo okamžité. Pro administrativní chybu jsem se nestihla vyvázat že smlouvy na dodávku el. energie. Zbývá mi jen doufat, že tento podnik co nejdříve zkrachuje.

  • #151174 Odpovědět

   Libuše Hamonova
   Host (Guest)

   Doufám, že tato společnost co nejdříve zkrachuje.

  • #151194 Odpovědět

   Daniela Ondrisová
   Host (Guest)

   Doporučuji všem:
   s Lidovou Energií s.r.o. se mi podařilo skončit- nedodržení sml-
   uvy je též nedodání ročního vyúčtování- t.j je nutné od Smlouvy pro nedodržení jejich podmínek ODSTOUPIT, zároveň nezapomeňte Odebrat Plnou moc České aukc pokud jste s nimi uzavřeli smlouvu / lze kdykoli, jinak Vám bude pořád vybírat nějakého „svého“ dodavatele, taktéž Vypovězte Plnou moc Lidové energii s.r.o.- TO VŠE DOPORUČENÝMI DOPISY-NAPSALA JSEM I STÍŽNOST NA ERÚ S POPISEM UDÁLOStí a poslala všechny papíry nascanované.
   Mimochodem poslali mi v lednu 2022 vyúčtování, kdy jsem měla nedoplatek na 2700 Kč- zaplatila jsem. A dnes 15.2.2022 mi přišla opět faktura na tutéž spotřebu i dobu a chtějí nedoplatek 512Kč. Prostě 2 faktury do měsíce. Takže letím se poradit na ERÚ v Ostravě, zároveň budu ihned reklamovat vyúčtování. Upozorňuji- odstoupit ne vypovědět smlouvu. Mohu poradit i telefonem na 604623173, vím, co jsem si zažila

  • #150189 Odpovědět

   Jana Medvědová
   Host (Guest)

   Je to strašná firma – na rodinný domek v Brně při spotřebě elektřiny 15 MW nízký tarif a 3 MWh vysoký tarif jsme od 15.10.2021 platili zálohu 5400 Kč měsíčně (do té doby 4160Kč). Nyní od 1.1.2022 bez ceníku přišel rozpis záloh na 16200 !!! Kč, což je 3x tolik !!! Nejde se jim dovolat, nereagují ani na mail. Vypovězení smlouvy nás bude stát 4000 poplatek + 300 *za každou spotřebovanou MWh do konce smlouvy. Smlouvu uzavřela moje maminka na 5 let podvodným jednáním a už se nám ji nepodařilo zrušit.
   Vypadají na úpadek, majitelé jsou to dva neseriozní podnikatelé. Varuji před uzavřením smlouvy s nimi.

  • #150314 Odpovědět

   Marcela
   Host (Guest)

   Potvrzuji všechny předešlé diskusní příspěvky, je to neskutečná firma. Aniž by oznámili zvýšení cen a jaké, v SIPO za leden si načetli zálohy navýšené téměř o 100%, a to bez mého vědomí. Nelze s nimi komunikovat, telefon neberou, na e-mail nereagují.

  • #150238 Odpovědět

   Hilda Wildová
   Host (Guest)

   Nejsem spokojena vyúčtování posílají pozdě a to musím urgovat pokud se vůbec dovolám nejsou solidní dodavate a to mi byli vybrání v aukci jako nejlepší těším se až od nich odejdu k solidnějším dodavatelům jako je INNOGI.

  • #150237 Odpovědět

   Mirda
   Host (Guest)

   Také jsem dostala nehorázné navýšení cen v podobě zaslané tabulky, ve které se nevyznám. K tomu přiložený dopis se změnou přechodu na jiný systém (Green). Absolutní nedodržení smlouvy. Vyúčtování elektřiny mi po mnoha žádostech poslali téměř po 3 letech a to jen za poslední 3 měsíce (malý přeplatek). Po reklamaci poslali za zbylé 3 roky (velký přeplatek).
   Zato při vyúčtování plynu se „nezpozdili a nezapomněli na jediný měsíc“ (obrovský nedoplatek). Nekomunikují. Pryč od nich.

  • #150017 Odpovědět

   Regina
   Host (Guest)

   Nejsem vůbec spokojena. Ted mi přišel rozpis úhrad na rok 2022. Zvedli mi je o 90%. Chtěla jsem se informovat ,protože už po 17 měsících nemám ani vyúčtování,ale není možné se dovolat. Vyzváno mi to víc jak hodinu a pořád nic. Nedoporučuji

  • #147980 Odpovědět

   Petr Woff
   Správce

   Máte nějaké zkušenosti se společností Lidová energie s.r.o., která dodává elektřinu a zemní plyn? Připište svoje autentické recenze, přidejte pozitivní reference nebo konstruktivní připomínky, zapojte se do diskuse :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 26 vláken odpovědí
Odpovědět na: Lidová energie –⁠ zkušenosti, recenze, reference, diskuze

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">