• Autor
  Příspěvky
  • #151173 Odpovědět

   Libuše Hamonova
   Host (Guest)

   Připojuji se k předešlým příspěvkům.
   Za tři roky jsem dostala jediné vyúčtování a to až po urgencích. Přeplatek jsem nemohla z dodavatele „vyrazit“ celé dva roky. Zato nehorázně navýšení záloh bylo okamžité. Pro administrativní chybu jsem se nestihla vyvázat že smlouvy na dodávku el. energie. Zbývá mi jen doufat, že tento podnik co nejdříve zkrachuje.

  • #151174 Odpovědět

   Libuše Hamonova
   Host (Guest)

   Doufám, že tato společnost co nejdříve zkrachuje.

  • #151194 Odpovědět

   Daniela Ondrisová
   Host (Guest)

   Doporučuji všem:
   s Lidovou Energií s.r.o. se mi podařilo skončit- nedodržení sml-
   uvy je též nedodání ročního vyúčtování- t.j je nutné od Smlouvy pro nedodržení jejich podmínek ODSTOUPIT, zároveň nezapomeňte Odebrat Plnou moc České aukc pokud jste s nimi uzavřeli smlouvu / lze kdykoli, jinak Vám bude pořád vybírat nějakého „svého“ dodavatele, taktéž Vypovězte Plnou moc Lidové energii s.r.o.- TO VŠE DOPORUČENÝMI DOPISY-NAPSALA JSEM I STÍŽNOST NA ERÚ S POPISEM UDÁLOStí a poslala všechny papíry nascanované.
   Mimochodem poslali mi v lednu 2022 vyúčtování, kdy jsem měla nedoplatek na 2700 Kč- zaplatila jsem. A dnes 15.2.2022 mi přišla opět faktura na tutéž spotřebu i dobu a chtějí nedoplatek 512Kč. Prostě 2 faktury do měsíce. Takže letím se poradit na ERÚ v Ostravě, zároveň budu ihned reklamovat vyúčtování. Upozorňuji- odstoupit ne vypovědět smlouvu. Mohu poradit i telefonem na 604623173, vím, co jsem si zažila

  • #150189 Odpovědět

   Jana Medvědová
   Host (Guest)

   Je to strašná firma – na rodinný domek v Brně při spotřebě elektřiny 15 MW nízký tarif a 3 MWh vysoký tarif jsme od 15.10.2021 platili zálohu 5400 Kč měsíčně (do té doby 4160Kč). Nyní od 1.1.2022 bez ceníku přišel rozpis záloh na 16200 !!! Kč, což je 3x tolik !!! Nejde se jim dovolat, nereagují ani na mail. Vypovězení smlouvy nás bude stát 4000 poplatek + 300 *za každou spotřebovanou MWh do konce smlouvy. Smlouvu uzavřela moje maminka na 5 let podvodným jednáním a už se nám ji nepodařilo zrušit.
   Vypadají na úpadek, majitelé jsou to dva neseriozní podnikatelé. Varuji před uzavřením smlouvy s nimi.

  • #150314 Odpovědět

   Marcela
   Host (Guest)

   Potvrzuji všechny předešlé diskusní příspěvky, je to neskutečná firma. Aniž by oznámili zvýšení cen a jaké, v SIPO za leden si načetli zálohy navýšené téměř o 100%, a to bez mého vědomí. Nelze s nimi komunikovat, telefon neberou, na e-mail nereagují.

  • #150238 Odpovědět

   Hilda Wildová
   Host (Guest)

   Nejsem spokojena vyúčtování posílají pozdě a to musím urgovat pokud se vůbec dovolám nejsou solidní dodavate a to mi byli vybrání v aukci jako nejlepší těším se až od nich odejdu k solidnějším dodavatelům jako je INNOGI.

  • #150237 Odpovědět

   Mirda
   Host (Guest)

   Také jsem dostala nehorázné navýšení cen v podobě zaslané tabulky, ve které se nevyznám. K tomu přiložený dopis se změnou přechodu na jiný systém (Green). Absolutní nedodržení smlouvy. Vyúčtování elektřiny mi po mnoha žádostech poslali téměř po 3 letech a to jen za poslední 3 měsíce (malý přeplatek). Po reklamaci poslali za zbylé 3 roky (velký přeplatek).
   Zato při vyúčtování plynu se „nezpozdili a nezapomněli na jediný měsíc“ (obrovský nedoplatek). Nekomunikují. Pryč od nich.

  • #150017 Odpovědět

   Regina
   Host (Guest)

   Nejsem vůbec spokojena. Ted mi přišel rozpis úhrad na rok 2022. Zvedli mi je o 90%. Chtěla jsem se informovat ,protože už po 17 měsících nemám ani vyúčtování,ale není možné se dovolat. Vyzváno mi to víc jak hodinu a pořád nic. Nedoporučuji

  • #147980 Odpovědět

   Petr Woff
   Správce

   Máte nějaké zkušenosti se společností Lidová energie s.r.o., která dodává elektřinu a zemní plyn? Připište svoje autentické recenze, přidejte pozitivní reference nebo konstruktivní připomínky, zapojte se do diskuse :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
Odpovědět na: Lidová energie –⁠ zkušenosti, recenze, reference, diskuze

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">