• Autor
  Příspěvky
  • #1893 Odpovědět

   Emil Bém
   Host (Guest)

   Dobrý den, dnem 31.7.2011 jsme u vás ukončili smlouvu o odběru elektrické energie a protože jsme obdrželi inkaso s platbou zálohy na měsíc  srpen 2011 u vaší firmy, žádáme o  zrušení nebo vrácení v případě, že tato částka bude bankou proplacena. Jedná se o částku 880 Kč č.inkasa 8440070733. Děkuji. S pozdravem  Emil Bém.

  • #1779 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Ještě abychom uvedli na pravou míru údaj „z toho měsíční poplatky“: Jedná se o konečný souhrn všech měsíčních poplatků za celý rok. Zobrazovaná částka ve výpisu kalkulačky tedy ukazuje celkové náklady na paušál za rok. Konkrétní částky poplatků za 1 měsíc naleznete přímo v detailu výpočtu nákladů za zemní plyn, viz například http://www.cenyenergie.cz/plyn/katalog-tarifu/167-online-plyn.aspx.

  • #1778 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   měsíční poplatky jsou součtem jak pevné částky, kterou si stanovuje dodavatel za dodávku plynu, tak fixní částky, kterou stanovuje stát prostřednictvím Energetického regulačního úřadu (ERÚ) za distribuci plynu. Složka měsíční platby určená ERÚ je u každého dodavatele stejná, ale poplatky za dodávku plynu má každý dodavatel jiné. Výše měsíčních poplatků vždy také závisí na konkrétní roční spotřebě plynu.

   V případě společnosti E.ON se jedná o garantovanou cenu plynu, která vám zůstane stejná až do 30. 4. 2012, zatímco ceny u dalších dodavatelů se mění každé čtvrtletí. V detailu společnosti E.ON můžete nahlédnout přímo do ceníků, stejně jako si můžete prohlédnout ceníky ostatních dodavatelů – vždy v detailu konkrétního dodavatele. Stejně tak pokud zadáte do naší kalkulačky plynu vaši přesnou roční spotřebu plynu, ihned uvidíte, kolik u jednotlivých dodavatelů ročně zaplatíte a zda by vás některý z nich vyšel výhodněji než váš současný dodavatel.

  • #1177 Odpovědět

   Jiří Šotek
   Host (Guest)

   Dobrý den, jsem z Moravskoslezského kraje, vždy jsme odebírali plyn od RWE. Byl u nás obchodník z E.ON, říkal, že na ročních poplatcích ušetříme pár stokorun, pokud od RWE přejdeme k nim. No budiž, řekl jsem mu, že se rozmyslím. Narazil jsem na tyhlety stránky na netu a koukal jsem do kalkulačky. E.ON má opravdu nižší ceny, ale proč u položky, co se bude platit měsíčně, je u E.ON částka 2x větší než u všech ostatních poskytovatelů?

   Jinak ještě dodám, že mám domek a plyn používám na vše.

   Kdo máte zkušenosti s poskytovateli plynu na ostravsku, koho byste poradili?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Měsíční cena EON

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">