• Autor
  Příspěvky
 • #5908 odpověď

  Ceny energie
  Moderátor

  Přinášíme seznam nejčastějších dotazů ve fóru spolu s odpověďmi.

  Líbí se mi váš web. Chci k vám přejít.

  Nejsme dodavatel elektřiny ani plynu.:) Jsme novináři, snažíme se budovat největší spotřebitelský magazín o cenách elektřiny, srovnávat nabídky na trhu a pomáhat vám se orientovat v ceníkách a nabídkách firem. A hlavně ušetřit! Jelikož se píše rok 2013 a nikdo nemá náladu dlouze studovat ceníky, smlouvy a formuláře, nabízíme u spousty dodavatelů převedení vaší smlouvy online. Služba je zdarma (platí ji nový dodavatel) a vše zařídíme za vás. Stačí si v kalkulačce vybrat.

  Jaký dodavatel je nejlevnější v Praze? Doporučte mi dodavatele v Plzni! Jsem ze Zlína a nevím, ke komu přejít….

  Kvůli těmto otázkám jsme web založili. Odpověď na všechny najdete v kalkulačce. Zadejte svoji spotřebu z posledního vyúčtování (pokud nevíte, můžete zadat třeba výši měsíční zálohy a my si ji dopočítáme) a naše kalkulačka vám srovná nabídky ve vašem regionu. U každé z nich navíc najdete spoustu dalších informací (o délce smlouvy, typu úvazku a případně dalších bonusech), abyste se mohli dobře rozhodnout.

  Je dodavatel XYZ seriózní? Jaké s ním máte zkušenosti?

  U každého z tarifů najdete nově hodnocení, které se skládá z několika necenových parametrů. Další zkušenosti našich čtenářů najdete v tomto diskusním fóru v sekci dodavatelé.

   

   

   

Odpověď na: Nejčastější dotazy a odpovědi na ně

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">