• Autor
  Příspěvky
  • #9885 Odpovědět

   Juandev
   Host (Guest)

   Chtěl jsem přejít k tomuto dodavateli, protože nabízí v Praze dobré ceny a nejsou na něj špatné reference. Využil jsem možnosti, že za mne vyřídí změnu dodavatele.

   Bohužel vyplnění papírů trvalo na mé straně 3 neděle, protože mi nikdy nikdo nezvedl telefon na straně Halimedes – infolinka. Tak jsem si s nimi korespondoval e-mailem.

   Pak jsem jim to poslal a nic se nedělo, týdny plynuly. Tak jsem se s nimi spojil s dotazem, v jakém stavu je moje věc a kdy mohu očekávat změnu dodavatele. Bylo mi odpovězíno, že je vše v pořádku a že za 2 měsíce.

   Načeš mi minulý týden volá paní z té firmy, že bohužel, že nemohu odejít od původního dodavatele Pražské plynárenské, že bych musel zaplatit pokutu. Tak jsem se 31. 3. vydal na Pražskou plynárenskou a zjistil, že pokuta činí 1000 Kč (což by se mi stále vyplatilo).

   Bohužel jsem zcela nezjistil, jak se ta výpověď podává. V tomto mi PP zatajila několik informací. Pouze mi dali nějaké staré obchodní podmínky a vyrozuměl jsem, že když podám výpověď, tak mi ji zamítnou, protože na výpovědi musí být uvedeno, že souhlasím s pokutou.

   Začal jsem tedy studovat staré OP, pokoušel se stáhnout z Internetu nové OP – to se mi bohužel nezdařilo (T-mobile, nemá dobré pokrytí Internetem). Odešle jsem tedy domů a doma si to stáhl a prostudoval. Zjistil jsem, že jsem prošvihl poslední den na odstoupení od smlouvy. Nyní budu určitě čekat rok v nevýhodných podmínkách, než budu moci přejít.

   Je to dle mého názoru vina plynule.cz, že nebyly obratnější a rychlejší ve věci klientského servisu. Asi nemají zájem o další klienty.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpovědět na: Nepružnost

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">