• Autor
    Příspěvky
  • #2818 Odpověď

    Lumír

    Jo a ještě abych můj příspěvek doplnil, plynem budeme topit, ohřívat vodu a vařit, elektřinou svítit a možná občas použijeme přímotop.

    • #2820 Odpověď

      Jenda

      3E je dobrá volba, ČEZ je velmi neseriozní dodavatel, doporučil bych si vybrat jiného dodavatele např. Amper Market, 3E,Fonergy.

      Jenda EnergieJenda.cz

      • #2848 Odpověď

        Lumír

        Děkuju za odpověď. A můžu těmto ne až příliš známým dodavatelům důvěřovat? Mě osobně se moc líbí nabídky od 3E. Nemůže se mi stát, že mě najednou odpojí od energií třeba proto, že firma zkrachuje nebo mi budou účtovat platby, které byly skryty „někde mezi řádky“?

  • #1454 Odpověď

    Lumír

    Dobrý den,

    Prosím o radu. Od měsíce srpna jsem koupil byt a musím se nahlásit u dodavatelů energií. Uvažuju u elektřiny o ČEZu, u plynu o 3E. Mohl by mi, prosím, někdo poradit, jestli je to dobrý nápad případně navrhnout nejlepší možnost, což znamená, kde bych platil nejméně a případně jaké tarify zvolit?? Jsem ze SM kraje, okres Opava, byt je 3+1, 90m2, budeme tam bydlet 2 s dítětem. Předem moc děkuji. Lumír.

Odpovědět: Nový byt

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">