• Autor
  Příspěvky
 • #3919 Odpověď

  Kamila Hamalcikova

  Dobrý den, paní Olivová,

  Vaše roční spotřeba odpovídá 4,46 MWh. Tento údaj stačí spolu s regionem, kde bydlíte, zadat do naší  kalkulačky a ta Vám následně zobrazí přehled tarifů od jednotlivých dodavatelů i s jejich cenami. Vy pak můžete zvážit, která nabídka Vám nejvíce vyhovuje. Nejlevnější mohou být například nabídky s fixní cenou plynu, ale záleží na individuální volbě každého odběratele, jestli mu vyhovuje fixace ceny v určitém období nebo ne. Pokud by Vám nebylo něco jasné, můžete se na nás obrátit telefonicky na čísle 844 543 111, případně i prostřednictvím e-mailu infolinka@cenyenergie.cz a my se Vám pokusíme poradit.

 • #1618 Odpověď

  Magda Olivová

  Dobrý den, V tuto chvíli mám dodavatele plynu ČEZ a bude mi končit smlouva, takže chci přejít jinam. Spotřebu mívám 423M3. Topím plynem, mám dva ohřívače vody. Můžete mi prosím poradit, kam přejít a kde nejvíce ušetřím?

  Děkuji

Odpovědět: nový dodavatel plynu a nejlepší tarif

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">