• Autor
  Příspěvky
  • #3919 Odpovědět

   Kamila Hamalcikova
   Host (Guest)

   Dobrý den, paní Olivová,

   Vaše roční spotřeba odpovídá 4,46 MWh. Tento údaj stačí spolu s regionem, kde bydlíte, zadat do naší  kalkulačky a ta Vám následně zobrazí přehled tarifů od jednotlivých dodavatelů i s jejich cenami. Vy pak můžete zvážit, která nabídka Vám nejvíce vyhovuje. Nejlevnější mohou být například nabídky s fixní cenou plynu, ale záleží na individuální volbě každého odběratele, jestli mu vyhovuje fixace ceny v určitém období nebo ne. Pokud by Vám nebylo něco jasné, můžete se na nás obrátit telefonicky na čísle 844 543 111, případně i prostřednictvím e-mailu [email protected] a my se Vám pokusíme poradit.

  • #1618 Odpovědět

   Magda Olivová
   Host (Guest)

   Dobrý den, V tuto chvíli mám dodavatele plynu ČEZ a bude mi končit smlouva, takže chci přejít jinam. Spotřebu mívám 423M3. Topím plynem, mám dva ohřívače vody. Můžete mi prosím poradit, kam přejít a kde nejvíce ušetřím?

   Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: nový dodavatel plynu a nejlepší tarif





<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">